10 CENNYCH MĄDROŚCI OD JOSEPHA MURPHY

Postać Josepha Murphy i przede wszystkim jego książka „Potęga Podświadomości” z pewnością jest doskonale znana większości z Was. Mnie osobiście ten tytuł uświadomił dlaczego przez wcześniejsze lata mojego życia pewne rzeczy nie wychodziły mi tak jak tego chciałem. Odkrycie potęgi jaką jest nasza podświadomość pozwoliła mi na nowo dostrzec w jaki sposób nasze życie jest zależne właśnie od podświadomości. Oczywiście Murphy w swojej twórczości porusza również mnóstwo innych ciekawych kwestii, które mogą nam pomóc w codziennym życiu. Zobacz dziesięć cennych mądrości płynących z jego książek.

Jeśli jeszcze nie zapoznałeś się z twórczością Josepha Murphy to polecam Ci nadrobić zaległości. Pomoc jaka płynie z jego książek jest nie oceniona. Często w bardzo prosty sposób tłumaczy on jak działa nasza podświadomość i jakie znaczenie odgrywa w naszym życiu. Ponadto w swoich książkach ukazuje prostotę jaka zawarta jest w życiu. Niestety często nie zdajemy sobie z niej sprawy. Nie przedłużam więcej i odsyłam Cię do poniższych mądrości, z którymi uwierz mi, warto iść przez życie.

„Cudze słowa i czyny mogą urazić cię tylko wtedy, kiedy im na to pozwolisz w myślach i uczuciach”

„Starość zaczyna się wtedy, kiedy człowiek przestaje interesować się życiem, snuć marzenia i szukać nowych światów. Jeśli jednak czyjś umysł otwarty jest na nowe pomysły i zainteresowania, jeśli ktoś dopuszcza do siebie coraz to nowe odkrycia, zachowa zawsze młodość i witalność.”

„Masz wolny wybór. Wybierz pomyślność i zdrowie. Od ciebie zależy, czy będziesz życzliwy, czy nie. Bądź uczynny, pogodny, życzliwy, ujmujący, a cały świat stanie się taki dla ciebie.”

„Jesteś niczym kapitan przy sterze. Jego zadaniem jest dawać właściwe polecenia. Ty również musisz myślami i wyobrażeniami wydawać odpowiednie rozkazy podświadomości, która kieruje całym twoim losem.”

„Zmień nawyki myślowe, a odmienisz swój los!”

„Zewnętrzność jest odbiciem wnętrza.”

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie WDZIECZNOPIS-Facebook-Cover-Banner_10052021c-1-1024x390.jpg

„Twoim największym atutem jest wyobraźnia. Wyobrażaj sobie tylko rzeczy dobre i piękne. Ty i twój los jesteście tym, czym twoje myśli i wyobrażenia.”

„Lepiej nauczyć się żyć teraźniejszością niż czekać na szczęście w przyszłości.”

„Każda myśl coś sprawia – jest przyczyną; każda zaś sytuacja jest czymś spowodowana – jest skutkiem.”

„Takie wartości,jak miłość,piękno, spokój, radość i szczęście, mądrość, serdeczność i zrozumienie nigdy się nie zestarzeją. Twój charakter, zalety umysłu, wiara i przekonania nie zużywają się.”


Podaj dalej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *