7 CYTATÓW, KTÓRE POKAŻĄ CI, ŻE SZCZĘŚCIE JEST ZALEŻNE OD CIEBIE

Wielu ludzi myśli, że stan jego szczęścia jest zależny od posiadanych rzeczy. Wierzą oni, że gdy zdobędą to i tamto wtedy dopiero do ich życia zawita szczęścia. Po zdobyciu kolejnej rzeczy, chwilowa euforia opada, a oni zaczynają myśleć nad kolejną rzeczą, która da im szczęście. Oczywiście sam kiedyś byłem w tej grupie ludzi. I pewnie tkwił bym w niej do tej pory, gdyby nie zadanie sobie pytania… Czy tak właśnie wygląda prawdziwe szczęście? Odpowiedzią było zdobycie wiedzy, która uświadomiła mi, że stan szczęścia zależny jest od nas samych. Oto siedem cytatów, które Ci to pokażą.

„Jeśli ktoś jest szczęśliwy, to nie dlatego, że wszystko w jego życiu się układa. Jest szczęśliwy dlatego, że jego podejście do wszystkiego w życiu jest dobre.”

Sundar Pichai

„Szczęście jest zawsze tam, gdzie człowiek je widzi.”

Henryk Sienkiewicz

„Sztuka życia to cieszyć małym szczęściem.”

Phil Bosmans
chec na zmiany

„Ludzie stale pytają o twoją karierę, czy ożeniłeś się, kupiłeś dom. Jakby życie było listą rzeczy do zrobienia i odhaczenia. Nikt jednak nie zapyta, czy jesteś szczęśliwy.”

Heath Ledger

„Szczęście jest przyjemnością wolną od wyrzutów sumienia.”

Sokrates

„Szczęście to entuzjazm płynący z naszego wnętrza.”

Teresa Walioszczyk

„Dopóki nie będziesz szczęśliwy sam ze sobą, nigdy nie będziesz wiedzieć, czy kochasz kogoś z miłości czy z samotności.”

Autor nieznany


Podaj dalej!
Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *