AFIRMACJA CZY NA PEWNO WIESZ JAK TO ROBIĆ? ZAPRASZAM CIĘ DO DARMOWEGO KURSU AFIRMACJI

Kochani, pewnie wielu z was miała już do czynienia z afirmacją. Niektórzy gdzieś tam coś o afirmacji słyszeli, inni czytali o niej np. w książce „Potęga Podświadomości,” „Sekret” a wielu z was z zaangażowaniem ją praktykuje.  Każdy ma swoje doświadczenia i rezultaty jakie otrzymuje praktykując tę wyjątkową metodę intencji połączonej z wizualizacją.

Dla tych, co coś tam słyszeli ale jeszcze nie do końca wiedzą z czym się to je. Przedstawię tak po krótce, w paru zdaniach, czym jest Afirmacja.

Afirmacja to nic innego jak połączenie myśli (intencji) z wizualizacją w celu przeprogramowania podświadomości. Coś na zasadzie utożsamienia się z daną sytuacją. Wczucia się w nią, tak jakby była rzeczywistością. Na tym właśnie polega kreacja naszej rzeczywistości. Najpierw jest myśl, potem słowo i zaczyna się kreacja. Nadrzędną jest tu umiejętność zapanowania nad tymi myślami i przejęcia nad nimi kontroli w celu świadomej kreacji własnej przestrzeni.  

Przykładowo naszym marzeniem jest posiadanie pięknego domu z ogrodem. Co wtedy robimy? Siadamy wygodnie, odprężamy się, wyciszamy swoje myśli i rozpoczynamy swoją wizualizację. Wczuwamy się na tyle w tą wibrację aby w wyobraźni mieć wrażenie, że znajdujemy się w sytuacji która aktualnie jest naszym marzeniem. Wyobrażamy sobie np. czynności jakie wykonujemy w wymarzonym domu, rozglądamy się po pomieszczeniach, rozmawiamy z osobami z którymi chcielibyśmy dzielić tą przestrzeń i tak bez ograniczeń. Ważnym jest aby nie myśleć o tym tak jak by to miało dopiero zaistnieć tylko tak aby mieć wrażenie że już istnieje.

Mam nadzieję że przybliżyłem ci nieco temat Afirmacji. Nie są to naukowe stwierdzenia, wytłumaczyłem ci to po prostu tak jak ja to odczuwam. Chciałbym też zaznaczyć tutaj, że potęga podświadomości działa cały czas nie zależnie od tego czy ją kontrolujesz czy nie. Dlatego też często znajdujemy się w trudnych sytuacjach, problemach itp. A to dlatego że nasza podświadomość programowana jest poza naszą kontrolą często przez czynniki zewnętrzne.

Dlatego też jeśli chcesz zmienić bieg wydarzeń w swojej przestrzeni, musisz wyrobić w sobie pewne nawyki, które pozwolą ci lepiej zarządzać z mostka – centrum dowodzenia zwanego umysłem. Jeśli przejmiesz kontrolę, twoje życie potoczy się zgodnie z twoimi założeniami.

Zatem, tak dla początkujących jak i dla zaawansowanych polecam ten wyjątkowy darmowy Audio Kurs Afirmacji. Jeśli zaczynasz dopiero swoją świadomą przygodę, nauczysz się poprawnie afirmować. I Ty jeśli masz już swoje sprawdzone metody, doszlifujesz być może trochę to wspaniałe narzędzie jakim jest Twoja Afirmacja.

Osobiście dla mnie ten kurs ma niesamowite znaczenie ponieważ dowiedziałem się jak umiejętnie łączyć wypowiadaną intencję z oddechem do czego wcześniej nie przykładałem szczególnej uwagi. Myślę, że dzięki temu kursowi każdy odkryje afirmację od nowa.

Na Audio kursie, który przygotował dla nas Paweł dowiesz się:

  • jak afirmować z nagranymi afirmacjami?
  • dlaczego lepiej słuchać afirmacji?
  • jak dostosować afirmacje do półkul mózgowych?
  • jak medytować z afirmacjami?
  • jak wykorzystać oddech w afirmacji?
  • dlaczego lepiej afirmować z pojedynczymi afirmacjami?
  • jak afirmować z jedną afirmacją jednocześnie mając dostęp do wielu innych?
  • dlaczego afirmacje wspierają pozytywne myślenie?

Poniżej link do Twojego darmowego Audio Kursu. Wystarczy że klikniesz i wygenerujesz link na Messengerze:

DARMOWY AUDIO KURS AFIRMACJI

Rozwijaj się, Tego ci życzę Raffi

Podaj dalej!
komentarze 2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.