CZY JESTEŚ STRAŻNIKIEM SYSTEMU? NADSZEDŁ CZAS BY WYBRAĆ PIGUŁKĘ.

Oglądałeś film Matrix? Tak wiele już widzieliśmy, że zobojętnieliśmy i nic nas nie szokuje. Śmierć, strach , cierpienie , głód  w Afryce i brak wody pitnej, morderstwa, napady, skandale, korona wirusy…itd.,itp. Ale jak tu się dziwić skoro patrzymy w szklany ekran świata – tam jest wszystko, więc oglądamy wszystko jak toczący się poza naszym światem film,  który można wyłączyć, czerwonym guzikiem, enter. Koniec. Wyłącz zasilanie. I kładziesz się spać – „a dobra jeszcze mema sobie oblukam”, no bo coś ci się od życia należy, trochę słabo, nie uważasz ? Nie wolałbyś naprawdę czuć, żyć, czynić  dobro?  Wszyscy o wszystkim wiedzą i mówią, lecz nikt nie reaguje.  Nie ma już nic co by naprawdę Cię ruszyło. Więc krzyknę najgłośniej jak się da – niech Twoja dusza powstanie i ruszy do walki. Obudź się, Walcz! Sprzeciw się złu tego świata!  Nie oglądaj się tak, właśnie tak! Wszędzie widzisz znaki, lecz zamykasz oczy, słyszysz jaka jest prawda, lecz udajesz, że się przesłyszałeś. Tymczasem energia całego wszechświata szepcze w Tobie – przecież wiesz, że tu chodzi o coś więcej. Czujesz, może to jest BÓG – a co jeśli On nam tego nie daruje?

“Prawda jest taka, że Matrix to nie science-fiction, to film dokumentalny”

Keanu Reeves
Prawda Ci się nie spodoba, lecz czy jesteś na nią gotowy?

Myślisz sobie, nie to mnie nie dotyczy i dalej śnisz ten nierzeczywisty sen, bo przecież masz swoje problemy i wycofujesz się ze świata w siebie samego – ale czy chociaż odnalazłeś siebie samego ? Czy też uciekasz ? Bo przeszłość, bo teraźniejszość , bo przyszłość, bo przecież na wszystko przyjdzie jeszcze czas.

Nie mamy już czasu. Wybieraj zatem

Jesteś zobowiązany do tego teraz, aby to przeczytać i się określić. To  Najważniejszy tekst jaki czytasz – on zaważy na przyszłości Twojej i Twoich dzieci ! Nie lekceważ tego i poświęć te 10 minut ( nie dało się krócej – sorry ) życia na naprawdę ważną , jak nie na najważniejszą sprawę w Twojej teraźniejszości w tym życiu, w tym wcieleniu, bo za brak działania może się okazać , że zostaniesz ukarany a Twoja dusza zaklęta będzie w kamień i nic nie będziesz mógł już zmienić.

Teraz możesz

Bo jest to walka, która toczy się o władzę nad nami i na nasze na to przyzwolenie. Jedną małą rzecz jesteśmy winni naszym przodkom! Trzeba być w Warszawie 6 czerwca – aby Oni zdali sobie sprawę – że nie osłabili nas, że potrafimy w miłości się zjednoczyć i że to już koniec Matrixa. Odwrócenie ról.

I kto ma władzę nad światem? Przekupione elity, które z naszych pieniędzy bawią się, podczas gdy my zadowalamy się zaledwie ochłapami. Muszą zobaczyć,  że my jesteśmy coraz bardziej świadomi i przebudzeni, inaczej zabierać nam będą wszystko – Internet, każą nas szczepić, milczeć i… jeszcze za to płacić. 

Plan konkretny –  Zjednoczenie Narodu – Warszawa plac Zamkowy 6 czerwiec 2020. Dlaczego to ostatni moment?

I tu nie chodzi o pieniądze, ani o poglądy polityczne – które w całości są cieniami, które widzimy i mamy w nie wierzyć  – przykuli nas łańcuchami do ścian. Jak czujesz się teraz,  kiedy pracujesz w domu i na czas pandemii spędzasz w nim największą ilość czasu – czy uprawiasz sport? Czy idziesz na spacer? Czy wychodzisz z domu w celu aby rozruszać mięśnie? I odpowiedz sobie teraz – czy tą całą sytuacją jesteś zmotywowany, czy jesteś zmęczony i tak naprawdę teraz to już wcale nie zależy Ci na tym,  żeby się gdziekolwiek ruszać? Właśnie, bo tacy jesteśmy, przyzwyczajamy się do każdej sytuacji i stajemy się obojętni. Czyż nie o to chodziło Tym, którzy myślą, że mogą pokonać nas naszą własną bronią ? Jak bardzo wstrząsnąć jeszcze tobą człowieku byś wstał i zaczął działać w imię swojej Wolności i swoich praw! Co muszą Ci jeszcze odebrać? Naprawdę? Pan Krzysztof Jackowski – znany jasnowidz z Człuchowa powiedział także: „ Nie trzeba nas czipować, my jesteśmy na to za prości, my mamy naturę niewolnika”

Dlaczego czytasz o szczepionkach? Bo to jest scenariusz gry– Co oznaczają obowiązkowe szczepienia na Covid 19? Istnieje tyle chorób na świecie – czy to znaczy, że jak się nie zaszczepisz na nie, to będziesz miał je wszystkie? A więc właśnie, chyba masz prawo zdecydować? Szczepionki dla Twoich dzieci – dla niemowlaków, poczytaj skąd biorą się u dzieci – autyzm i padaczki – nikt nie bierze za to odpowiedzialności, a korporacje farmaceutyczne piją szampana! Oczywiście strażnicy systemu powiedzą – a bo wmówili tym rodzicom co mają dzieci chore na autyzm i na padaczkę , że to powikłania po szczepionkach – kto lepiej zna swoje dziecko jak nie jego rodzic – lekarz a może polityk? Pozwolisz dalej na to i zamkniesz oczy, żeby jeden człowiek zarabiał na nieszczęściu drugiego ? Tak wyglądać ma społeczeństwo ? To jest cywilizacja, człowieczeństwo ? Czy jesteśmy w obozie w Oświęcimiu, bez prawa głosu i wyboru? Prawo ogółu ma decydować – bo powiedzą nam , bo większość chce – ok, chcesz idź zaszczep się, ale jeśli nie chcesz to dlaczego masz atakować swój organizm nieznaną Ci substancją, skoro nie przewidzisz – nawet Twój lekarz nie wie i nie przewidzi z całą dokładnością co się wydarzy. Rozumiesz dlaczego to jest takie ważne? Powinniśmy sami decydować.

„Dbaj o swoje ciało, bo będziesz w nim mieszkać do końca swoich dni.”

???

Nie, nie podam autora, teraz Ty podejmij umysłowy wysiłek – odnajdź go sam.

Ale przede wszystkim podejmuj działanie! Wysiłek! Myśl! Decyduj!

Czy znasz metaforę jaskini Platona ? – To już właśnie ten największy –( mój ulubiony) – starożytny filozof Platon odkrył, że część z Nas przykuta łańcuchami do ścian, ogląda tylko cienie na ścianie myśląc, że widzi  rzeczywistość – to są także Ci, którzy nie ujrzeli nigdy tej rzeczywistości poza jaskinią jak wygląda prawdziwy świat – Oni są właśnie strażnikami systemu, bo nie mają mocy zerwać łańcuchów.

Czy potrzebne są wybory i przewalenie miliardów na kampanie wyborcze? Czy wiesz że PIS, PO i cała reszta To tylko jedna Partia? Pod pozorem podziału, kłótni i głoszeniem sprzecznych poglądów chcą nam wmówić, że to nasz jedyny wybór między którymś z nich. Tymczasem to ich wspólny plan! Nie wierzysz ? Czy myślisz podobnie? Czy byłeś po drugiej stronie ekranu i słyszałeś te zakulisowe rozmowy? Poza tym to naprawdę jest takie ciekawe jak Oni się niby kłócą między sobą? Nie czujesz , że to cyrk i gra aktorska? Prawda jest naga i jest niewygodna, bo słono trzeba było za nią zapłacić! A może jesteś strażnikiem systemu i dalej wierzysz, że każdy z kandydatów ( ten, na którego planujesz głosować ) jest tym, który będzie dbał o Ciebie i o Twoje sprawy najlepiej jak się da? Że odmieni Twój los? – wiedz, że Twój los odmienić możesz Tylko Ty sam. a oni,  o co dbać będą tak naprawdę? O swoją pełną kieszeń, o nowe domy, samochody, bogactwa i o swój immunitet! Każdy ma prawo do swojego zdania, lecz czy nie lepiej by było ratować gospodarki i służby zdrowia, rezygnując z wyborów, zostawiając władzę, która jest teraz? I to nie jest wybór między ani większym, ani mniejszym złem – bo tu jesteśmy podzieleni (A czy nie o to Im chodziło?)  tak naprawdę nie mamy żadnego wyboru, więc czy to nie jeden pies? Nie, nie narzucam Ci niczego, ale przemyśl ile skarb Państwa kosztują te wszystkie kampanie, plakaty, bankiety, czy naprawdę nie ma większych potrzeb , które należałoby sfinansować? To są miliardy przetracone! Dyskutujcie, wypowiedzcie się , ale bez atakowania się nawzajem – bez mowy nienawiści! Nie możemy się kłócić, bo teraz ważne jest to:

Jesteśmy wezwani do działania 6 czerwca 2020 w Warszawie!  Musimy pokazać władzy naszą jedność! Nasz brak podziałów, naszą współpracę, naszą jednomyślność!  Że obowiązkowym szczepieniom Nas i naszych dzieci mówimy nie! Jak teraz to wygląda? Policja to żołnierze systemu bo Politycy są bezpieczni, a i bezkarni za przekręty finansowe, podczas gdy Ciebie mogą bez przyczyny legitymować , obciążać  mandatami, czy traktować gazem po oczach tylko dlatego, że znalazłeś się w nieodpowiednim miejscu ( na proteście podczas pandemii ) System mówi: spójrz co grozi ci gdy będziesz chciał mu się sprzeciwić, robiąc coś czego on nie przewiduje – i myślisz ok, będę strażnikiem, będę bezpieczny. Ale to jest właśnie czas by zadbać o swoje bezpieczeństwo w zupełnie innym wymiarze. Bezpieczeństwo, którego system Ci nie zagwarantuje a właśnie teraz chce ciebie go pozbawić.

Niech Cię nie zwiedzie jaki to ma cel. Pamiętaj,  że  każda wielka i ważna zmiana musi się od czegoś zacząć! Tak jak spisek  Covid-19 rozpoczął się od stworzenia nazwy – Korona-wirus ( Korona- jakie ma każdy skojarzenia z tym słowem? Mocne co? )

„Nowomowa: (…) język władzy i kontrolowanych przez nią środków upowszechniania informacji w państwach o ustroju totalitarnym, służący szeroko pojmowanej propagandzie i wykorzystywany do arbitralnego manipulowania nastrojami i zachowaniami społecznymi, mający także na celu uformowania myślenia całego społeczeństwa w sposób narzucony przez władzę.”

Andrzej MarkowskiKultura języka polskiego

To pierwszy krok, aby pokazać nasz sprzeciw przeciwko zniewoleniu ! Jesteśmy przeciwni władzy absolutnej i takiemu działaniu władzy, które naraża nas na niebezpieczeństwo utraty zdrowia!

Spójrz! Do prezydenta i polityków ! Czy zagwarantują nam dziś, że nie będziemy chorować na raka? Że nie będziemy na nic już chorować jak przyjmiemy szczepionkę na Covid 19 lub jakąkolwiek inną ? Nie, bo nie są w stanie niczego nam zagwarantować, a to dlatego, że to my zdrowi i chorzy nie chcemy niepotrzebnych leków, szczepionek i chorób z nimi związanych przez efekty uboczne jakie wywołają  i narażania naszych organizmów na dodatkowe powikłania i niebezpieczeństwa!

Jesteśmy przeciwni temu, aby o tym co jest dobre dla nas i dla naszych dzieci decydowały firmy farmaceutyczne!!!

To lekarze mają obowiązek mówić nam, jakie są skutki i jakie mogą być powikłania brania szczepionki! Czy  nie powinniśmy żądać publicznej deklaracji, że lekarze będą mówili nam prawdę!  Że to oni będą nas informować o tym, na co nasz organizm będzie narażony po zażyciu szczepionki? Nawet oni nie są w stanie przewidzieć co się stanie, a władza chce decydować o tym, bo za nasze pieniądze ją ma! Lekarze nie mogą mieć zakazanego mówienia o tym, gdyż to oni są odpowiedzialni i wykształceni w tym kierunku a nie Politycy! Bo lekarze znają się na reakcjach organizmów, biologii i chemii człowieka, znają historie naszych chorób,  a nie politycy!

Żądamy przywrócenia podstawowych praw ludzkich! Wolności!

Mamy prawo decydować po otrzymaniu informacji od lekarza, czy chcemy taką szczepionkę czy nie! A może warto byłoby usłyszeć publicznie prawdę? Zapytać o to czy mają już podpisane kontrakty, że będą w nas wszczepiać wszystko! Nasi przodkowie walczyli o wolność i o niezależność kraju, i wolność obywateli – czy jesteśmy jeszcze Wolną Polską? Po czyjej oni są  stronie? Odpowiedź brzmi – po stronie systemu, w którym tkwimy po uszy razem z nimi!  Władza, która staje przeciw woli obywateli i która nastaje na ich podstawowe prawa nie jest dobrą władzą i nie powinna być utrzymana! Powinna być pozbawiona decyzyjności! Chcemy spokoju, chcemy żyć jak najdłużej bez przymusowych obowiązkowych kontaktów z lekami, lekarzami, jeśli jesteśmy zdrowi! Jeśli jesteśmy chorzy nie chcemy narażać naszych rodzin, ani siebie ani naszych dziadków i rodziców na szybszą śmierć po zażyciu dodatkowych leków, bo oni maja słabsze organizmy mogą tego nie przeżyć, jeśli już muszą zażywać reklamówki leków! Chcemy mieć wybór ! Jaką zaplanowali  nam przyszłość, od kiedy Politycy zajmują się jasnowidzeniem wiedząc  o tym, że na jesień będzie pandemia ? Czy Polska należy do Polaków? Powinna! Bo to nasi przodkowie  o nią walczyli i ją odbudowali! A władza uważa się za elitę i wszechwładców?

Naród jest jednogłośny i solidarny!  A oni roszczą sobie prawa do tego by, decydować co jest lepsze dla dobra nas wszystkich, dla ogółu? Kto bierze odpowiedzialność za te decyzje ? Jakie konsekwencje ponieśliby jeśli coś okaże się jednak nie tak, zabójcza szczepionka ?? Jak zostaną ukarani? Zwolnieniem ze stanowiska z dożywotnią pensją na jaką Polak musi pracować cały rok? To są nasze postulaty – stop przymusowym szczepieniom! Czy zastraszony człowiek podejmuje racjonalne decyzje? Odpowiedz sobie sam , boisz się – może właśnie dlatego się boisz bo jesteś zastraszony – a tak zachowuje się strażnik systemu – wykonuje rozkazy bo nie myśli samodzielnie.

Mówią, że nie stać kraju na wyrzucanie szczepionek – to niech sami je przyjmują! Niech je dają dzieciom w swoich rodzinach i sobie ! I skoro Państwa nie stać na wyrzucanie i utylizację,  to będzie taniej jak zaprzestaną je produkować w ilościach obowiązkowych dla wszystkich !Bo My chcemy mieć wybór!  Mówimy nie !  Nie interesujące jest to dlaczego tak im na tym zależy? Czyżby istniały potajemnie załatwiane kontrakty na szczepionki? I Kto za to zapłaci?

A zatem Ty czytelniku, po czyjej jesteś stronie? Będziesz na to biernie patrzył? Cóż Ty czytelniku tego artykułu już jesteś zmęczony, już Ci się nie chce tego czytać , albo myślisz , że kompletnie się na tym nie znasz – a może odwrócić znowu chcesz głowę, jak zwykle, bo jesteś uśpiony – oni to zrobili z tobą, już nie rusza cię nic. Podejmij ten wysiłek, spróbuj zaryzykuj, sprawdź inny punkt widzenia, a potem zdecyduj sam Ok? Więc wytrwaj do końca – podejmij próbę i sprawdź czy jesteś strażnikiem sytemu – na końcu będziesz wiedział  – jeszcze chwila. Czy nie uważasz, że  bez naszego pozwolenia , nie mają prawa decydować za nasze pieniądze o tym, w jaki sposób powinniśmy dbać o swoją odporność ! A co jeśli strach osłabił nasza odporność – na myślenie! A propos ostatniej reklamy –„ Codziennie i w każdym miejscu stykasz się z milionami bakterii, dotykasz twarzy … „ No Prawda, ale  co dalej? Co wynika z tej reklamy , czy każą ci wpadać w panikę ? Nie, mówią Ci tylko , że unikniesz tego jak popsikasz się jakąś wodą – i co jeszcze masz jakieś wątpliwości jak bardzo SYSTEM Cię programuje?

Albo Oni albo my!

„ja… nie mogę obojętnie stać gdy to robią
nie chce pozwolić na to – nie byłbym sobą
nie chcę oglądać tego co ciągle widzę
nie chcę, nie mogę, ja się za nich wstydzę
i brzydzę się tego, że nienawidzę…
tych obłudników co dyktują co myśleć
nie mogę stać i nie mogę milczeć
za to mogę wybaczać i mogę krzyczeć
zatem krzyczę – bracia zrzucajcie pęta
oni mają branie, wy to przynęta
zabiorą wam to co mieliście w rękach”

K.A.S.T.A. – A po co

Oświadczamy jednogłośnie nie zgadzamy się na przymusowe szczepienie Polaków na Covd 19! Mówimy nie !  Jeśli jesteś przeciwko temu, by została wprowadzona ustawa o obowiązkowym szczepieniu na Covid 19 – to bronisz swojego podstawowego prawa do największych  wartości jakie posiadasz  – o zdrowiu! O  intymności, o godności , o swoim organizmie! 

Twoja  reakcja to deklaracja!  Najlepiej przybądź na strajk! Jeśli się zgadzasz,  jeśli się pod tym podpisujesz, jeśli jesteś odważny, a jeśli możesz błagam idź na protest w Warszawie! Nie zamkną nas wszystkich, bo to my jesteśmy potężni ! Niech wyryją się te słowa i ten moment kiedy to czytasz głęboko w Twojej świadomości! Pierwsza część byśmy to my przejęli władzę i ster nad systemem!

Ostatni moment 6 czerwca 2020 strajk przeciwko kłamstwu, zniewoleniu i obowiązkowi szczepień!

Chcesz wiedzieć co myślę? Myślę, że boisz się systemu i dlatego stałeś się jego strażnikiem. Tylko, że jest jedna rzecz, którą musisz wiedzieć – to nie system Ciebie chroni, lecz manipuluje Tobą tak, byś Ty go chronił. Tak jesteś w nim teraz, ale możesz to zmienić!

I to nie chodzi o to, że musisz komukolwiek cokolwiek udowadniać – nie, To jest Twój wybór. Myśl samodzielnie!

Lecz ufam i wierzę w Ciebie i w To, że wiesz co jest właściwe. Sam czujesz co jest prawdą, a co nią nie jest.

A teraz najważniejsze: nie myśl – nie, ja to znam prawdę, to ten sąsiad, czy  ten koleś na fejsbooku nie wie nic, jeśli uważasz, że nie jesteś strażnikiem systemu Matrixa – przybądź na protest w Warszawie i weź kogo możesz! Nic nam nie zrobią, bo to pokojowa manifestacja! Nie bój się ! Walcz o dobro i o Wolność !

Zatem – zerwij łańcuchy – uwolnij się z systemu, wyjdź z jaskini, by zobaczyć, jak bardzo prawdziwy i piękny jest Świat! I jaki może stać się lepszy, jeśli przejmiemy za niego odpowiedzialność i wreszcie weźmiemy los w swoje ręce! I nie bój się systemu, Oni każą Ci być strażnikiem a ja mówię Ci, że to jest Twój wybór!

Zatem już wiesz, lecz Pamiętaj Prawda jest potężna i prędzej czy później dosięgnie Cię sama! Kim chcesz być – wybieraj. „Maszeruj, albo giń” (hasło z serialu „Oficerowie”)

MM

Podaj dalej!
komentarze 2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *