DIAGNOSTYKA KARMICZNA – MARJAN OGOREVC

Dotknąć czegoś co nienamacalne. Dostrzec coś, czego oko dostrzec nie może. Dlatego w swoim w rozwoju nie można przejść obojętnie obok Diagnostyki Karmicznej.

Nie jestem pewien, ale chyba u mnie od tej książki zaczęła się przygoda z odkrywaniem „alternatywnej rzeczywistości”. Już w młodych latach moje odczucia co do rzeczywistości jaką przedstawia nam konwencjonalna nauka, były dosyć podejrzliwe. Pamiętam, że czułem się z tym bardzo nieswojo, cały czas z tyłu głowy miałem poczucie jakby oderwania od tej poukładanej i schematycznej rzeczywistości. Pamiętam, że martwiłem się wtedy o to, że coś może być ze mną nie tak.

„Kurczowe trzymanie się utartych wzorców myślowych, przekonań i przyzwyczajeń daje poczucie bezpieczeństwa – do czasu, kiedy takie czy inne okoliczności go nie zburzą. Tak jak nasze pojmowanie świata podobne jest do oglądania jakiegoś przedmiotu z jednej tylko perspektywy, z której połowa przedmiotu jest dla nas widoczna, podczas gdy druga pozostaje ukryta. Gwałtowny rozwój techniki w ciągu ostatnich stu pięćdziesięciu lat, który miał ludzkości przysporzyć dobrobytu, bardziej niż kiedykolwiek oddalił nas od rzeczywistego sensu życia, pogłębił wyobcowanie wobec siebie, natury i wszechświata, czy – jeśli chcemy – Boga. Sensem życia jest samodoskonalenie. I z pewnością nie chodzi tu o rozdmuchiwanie własnego ego, z którego wąskiej perspektywy patrzymy potem na świat wyłącznie swoimi oczyma, podobnie jak z ostrego kąta oglądamy przedmiot. Samodoskonalenie stanowi rozumienie wielopłaszczyznowości oraz służenie całości – człowieczeństwu, naturze i światu. Stanowi to właściwie również sens wszystkich religii mówiących, że Boga poznaje się najlepiej poprzez swoje czyny, a służąc mu, upodobniamy się do niego. Natura (Bóg),w krytycznych momentach, na wszystkich poziomach oferuje nam zawsze coś, co pomoże odzyskać utraconą harmonię.”

Tadej Pretnar

Jednak po przeczytaniu Diagnostyki Karmicznej odczułem pewnego rodzaju ulgę, ponieważ dowiedziałem się, że ktoś postrzega świat podobnie do moich odczuć i mało tego popiera to swoją wiedzą i doświadczeniami praktycznymi, które z resztą mają udokumentowane rezultaty.

I tak się zaczęło moje odkrywanie otoczenia na nowo. Odrzuciłem wszelkie dogmaty, zasady, oczywiście nie poszły do śmieci, zostawiłem coś, co tworzy w swoim rodzaju bazę, taki punkt odniesienia w stosunku do nowo odkrywanej rzeczywistości. Książka ta znacząco wpłynęła na moją postawę wobec otaczającego mnie świata. Dlatego też polecam ją istotom które są otwarte i chcą doświadczać pełnią siebie, nie tylko schludnie uformowanymi przekonaniami. 

Sprawdź gdzie możesz kupić najtaniej

Marjan Ogorevc – Diagnostyka Karmiczna

Jeśli chcesz, możesz dać wyraz swojej wdzięczności stawiając nam kawę.❤

Od Wydawcy

Diagnostyka karmiczna wymaga od stosującego ją terapeuty specjalnych zdolności wchodzenia w energetyczno-informacyjne pole człowieka. To, co wiąże się z taką ingerencją, co wówczas dzieje się w nas i naszym biopolu, jakie niesie niebezpieczeństwa i skutki zarówno dla terapeuty, jak i pacjenta, stanowi treść i przesłanie niniejszej książki. Kiedy ukazała się po raz pierwszy na rynku czytelniczym (w Słowenii) przed czterema laty była wydarzeniem rewolucyjnym. Spowodowała zmianę sposobu myślenia, rozumienia oraz podejścia do własnego zdrowia i leczenia wśród wielu czytelników.


Drugie wydanie zostało uzupełnione o nowe doświadczenia autora oraz przeświadczenie, że diagnostyka karmiczna nie jest już czymś nieznanym. Przyczyniły się do tego nowe książki tego samego autora takie jak: Integralna biorgonomia (2004), Samoleczenie za pomocą diagnostyki karmicznej (2005), Wśród syberyjskich szamanów (2007) i Medycyna alternatywna w sporcie (2008). Wszystkie one niosą przesłanie, że diagnostyka karmiczna jest nie tylko sposobem diagnozowania oraz leczenia, ale przede wszystkim jest sposobem życia. Jest poszukiwaniem miłości do wszystkiego, co nas otacza, i wszystkich, nawet wówczas, gdy nie przychodzi to łatwo.

Wizerunek Marjan Ogorevc

O Autorze

Marjan Ogorevc urodził się w 1954 roku i od niemal dwudziestu lat zajmuje się dziedziną medycyny alternatywnej i komplementarnej. W tym czasie wypróbował wiele ścieżek prowadzących przez niewidoczne dla oka płaszczyzny ludzkiego biopola. Przed laty zapoznał się z nieznaną dotychczas w świecie metodą diagnozowania i leczenia na podstawie karmy, opracowaną przez rosyjskiego bioenergoterapeutę S.N. Łazariewa. Przekonał się, że chcąc pozostać zdrowym powinniśmy podjąć nieustanną i cierpliwą pracę nad samym sobą – oczyszczanie skutków traumatycznych przeżyć zarówno aktualnych, jak i tych z przeszłości, a także spuścizny po naszych przodkach. Praca ta to nieustanny proces, a częstokroć jedyny sposób, aby człowiek wyleczył się z ciężkiej lub nawracającej choroby.

Kocham cię człowieku: Raffi

Sprawdź gdzie możesz kupić najtaniej

Marjan Ogorevc – Diagnostyka Karmiczna

Jeśli chcesz, możesz dać wyraz swojej wdzięczności stawiając nam kawę.❤

Podaj dalej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.