DIAGNOSTYKA KARMY – SIERGIEJ ŁAZARIEW

Jeśli chcecie na poważnie zgłębiać tajemnice wszechświata, to Diagnostyka Karmy jest dla Was pozycją obowiązkową. Poznacie dzięki niej prawa na jakich zbudowana jest otaczająca nas rzeczywistość. Nie tylko nasze zdrowie i szczęście są zależne od tych praw ale również naszych potomków bo prawo karmy dotyka również nich. Jest to nic innego jak przejaw natury wszechświata więc prawa te zalecałbym spróbować zrozumieć.

„Moje doświadczenie w pracy w dziedzinie bioenergetyki mówi o tym, że spośród wielu naruszeń, których dopuszczają się ludzie w nieuskrzydlonej, przyziemnej codzienności, najcięższe jest zabicie miłości w jej najróżniejszych przejawach. Pozostałe naruszenia są wtórne i wynikają z niedostatku miłości do Boga, wszechświata, rodziny, dzieci, przyrody, ludzi…”

Cytat z książki

Jako doświadczony bioenergoterapeuta Siergiej Łazariew stawiając tezy w swojej książce popiera je przykładami swoich własnych pacjentów, których uzdrawiał. Dzięki nim lepiej rozumiemy naturę problemu a dokładniej przyczynę choroby danego pacjenta, który się do niego zgłosił. A przyczyny te najczęściej leżą w naszych wcześniejszych zachowaniach, stosunku do świata, poglądach, nawykach i nieco Wam zdradzając, najczęściej w braku miłości do siebie i do świata. Jeśli chcecie naprawdę dużo zrozumieć, powinniście zagłębić się w kilka tomów Diagnostyki Karmy.  

Tutaj możesz kupić Diagnostykę Karmy

Od wydawcy

Szanowny Czytelniku, zanim zaczniesz czytać tę książkę, sprawdź swój stan emocjonalny. Stanowczo odradzam jej czytanie, gdy odczuwasz obrazę, rozdrażnienie albo wykazujesz inne negatywne emocje w stosunku do kogokolwiek lub czegokolwiek.
Książka, którą mają Państwo przed sobą, nie jest po prostu kolejną pozycją na interesujący dziś wielu temat, ale wykładem oryginalnej koncepcji rozumienia praw świata duchowego, rządzącego światem materialnym; jest analizą możliwości wchodzenia w świat bioenergetyki.
Główne jej cele to rozszerzenie rozumienia otaczającego nas świata, ujawnienie i zbadanie rządzących nim mechanizmów oraz przedstawienie zasad wchodzenia w bioenergetykę, albowiem doskonalenie człowieka powinno się zaczynać od uświadomienia sobie świata, zrozumienia jego praw, zdania sobie sprawy z tego, że jesteśmy częścią jednego systemu wszechświata.
Współczesna ludzkość daleko odeszła od duchowych źródeł, dlatego jest podobna do statku, w którym są dziury i niesprawny silnik, nie ma na nim kapitana, a jego załoga jest skłócona. Niektórzy członkowie załogi zaczęli już to rozumieć, pojawiły się wezwania do pojednania i remontu statku. Jednak główny problem polega na tym, że nikt nie wie, że statek płynie w kierunku raf i bez zmiany kursu nawet naprawa silnika nie może uratować statku i jego załogi.
Ludzkość stoi przed niebezpieczeństwem o wiele groźniejszym niż atomowe. Tym niebezpieczeństwem jest rozkład ducha.

Tutaj możesz kupić Diagnostykę Karmy

O autorze

Siergiej Łazariew jest rosyjskim autorem cyklu książek „Diagnostyka karmy” i „Człowiek przyszłości”, praktykującym filozofem oraz badaczem praw duchowego życia człowieka i ich wpływu na zdrowie i los. Książki obrazują jego ponad dwudziestoletnie badania zupełnie nowego obszaru wiedzy o człowieku. Jest to synteza nauki i religii, synteza pedagogiki, psychologii i medycyny.

Jeśli chcesz, możesz dać wyraz swojej wdzięczności stawiając nam kawę.❤

Podaj dalej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.