HOLOKAUST KTÓREGO BYŁEM ZLECENIODAWCĄ

Uprzedzam, po przeczytaniu tego tekstu, oraz po obejrzeniu tego filmu prawdopodobnie coś w Tobie się zadzieje i już nie będziesz tą samą osobą. Rozpoczniesz proces zmian. Jeśli nie jesteś gotów na zmianę, lepiej tego nie czytaj.

Ktoś kiedyś zadał mi pytanie. Czy zastanawiałeś się dlaczego spożywasz mięso?? I moja odpowiedź wtedy wybrzmiała tak. Co to za pytanie, jem mięso ponieważ jestem mięsożerny, mięso jedli moi rodzice, dziadkowie, moje otoczenie, moi pradziadkowie. Co to za pytanie? Przecież wszyscy jedzą mięso, jest to naturalny proces przetrwania od dziada pradziada od naszych przodków. Ale czy się kiedykolwiek nad tym zastanawiałeś……?

I tu zapadła cisza…. Czy się zastanawiałem? Nie, bo nie było się nad czym zastanawiać, uważałem że postępuję normalnie. Było to dla mnie Naturalne.

„Tam, gdzie wszyscy myślą to samo, Nie myśli nikt.”

Ajahn Brahm

I teraz już sobie zdaję z tego sprawę, przeżyłem tyle lat totalnie nie myśląc. Czy ja w ogóle żyłem? Teraz myślę, że to nie było życie, byłem  jak lunatyk krzątający się w swojej strefie komfortu. Podporządkowany systemowi, który został mi wgrany przez moje otoczenie które z resztą również było mocno zmanipulowane. Teraz sobie zdaję sprawę, że ta manipulacja nie ma końca. I ta iluzja którą stworzył mój umysł. Pan i Władca zwany Ego. Władca którego prawdy nie tak łatwo podważyć. Już dawno na szczycie hierarchii wydawał polecenia miał wszystko pod kontrolą. I zawsze miał na wszystko odpowiedź byle by tylko nie dopuścić świadomości do przebudzenia i wyrwania się z tego letargu który stworzył.

Jednak przyszedł moment krytyczny, taki moment w którym coś pęka, coś się zmienia i prawdziwa jaźń daje o sobie znać. Tak zaczęła się moja świadoma transformacja. Przyszedł kres iluzorycznemu komfortowi, którego panem było Ego. Ta władza się zmienia przejmuję kontrolę nad własnym życiem, decyduję świadomie i już wiem że moją naturą jest miłość do otaczającego mnie świata. Wdzięczność i szacunek dla życia.

Dlatego staję w obronie tych wszystkich uciemiężonych zwierząt, eksploatowanych do granic wytrzymałości, tylko po to by przeżyć kilkanaście miesięcy w niemożliwym cierpieniu a potem skończyć na moim talerzu. Nie łudź się. W tej rzeźni nie ma miejsca na humanitaryzm i to górnolotne określenie Hodowla, które łatwiej się wymawia albo zwierzęta hodowlane. Nazwijmy to po imieniu. Taśmowa produkcja mięsa nie żadna „hodowla zwierząt”. Rzeźnia zwana holokaustem XXI wieku!!!  Holokaustem który my tym istotom stworzyliśmy.

System monetarny doprowadził do tego, że zapomnieliśmy czym jest nasza prawdziwa natura. Zniszczył w nas wszelką wrażliwość na cierpienie, odczłowieczył nas, wyjałowił. Staliśmy się zombie, które podąża za zapachem krwi i cierpienia, udając że nic się nie dzieje. Ponieważ czarna robota odgrywa się za dobrze zasłoniętą kurtyną. Ale nie łudź się, jak każdy konsument jesteś zleceniodawcą tego procederu i oczywiście twoje ego prawdopodobnie teraz zareaguje agresją, tak samo jak moje kiedyś reagowało. Tak działa system obronny tej iluzji stworzonej przez manipulantów biznesowych.

Ego będzie się broniło i nie łatwo będzie przyjąć Ci tą prawdę, ponieważ prawda musi obalić tą fortecę niewiedzy, którą kiedyś ktoś w tobie zaszczepił, a Ty żyjąc w nieświadomości dokładając kolejne cegły mocno się odizolowałeś od prawdy. Prawdy która wywodzi się z twojego serca, prawdy miłości która wynika z praw natury. I nie oceniam Cię i nie krytykuję bo przecież oceniał bym samego siebie, kocham Cię tak samo jak kocham siebie. Teraz wiem, że jest to droga którą musisz przejść, żeby wybudzić się z tego letargu tak samo jak ja podążasz ku świadomemu życiu. Też potrzebowałem takich wskazówek i tak jak kiedyś pociągałem za ten cyngiel, tak teraz staję w obronie życia. Bo każda istota ma do życia takie samo prawo jak ja. I ja jako istota myśląca, zachęcam ciebie byś zniszczył tą iluzję, zerwał tą zasłonę, która zniewala twoje ciało i umysł i zaczął brać sprawy w swoje ręce.

Proszę cię, nie obrażaj się na mnie i nie miej do mnie pretensji. Wiem, próbuję zaburzyć twój światopogląd, uderzam do ciebie ale tak naprawdę pisze o sobie i odnoszę się do siebie. Ten artykuł miał być w pozytywnej wibracji, ale jest to temat w którym mnie jeszcze ponosi. Wiem, że i przede mną jeszcze długa droga i ten aspekt jeszcze musze w sobie poukładać i zaakceptować.

Ale cieszę się że to czytasz i jeszcze bardziej się cieszę, że mogę postawić przed tobą ten drogowskaz, ponieważ ja na swojej ścieżce też ich potrzebowałem i nadal potrzebuję i  takim drogowskazem jest właśnie wykład wspaniałego działacza Gary’ego Yourofsky, który niczym się od nas nie różni. Zaangażował się w obronie życia i tak jak ja wie, że zmiana może przyjść tylko wtedy kiedy zmieni się twoje czy moje postrzeganie rzeczywistości. I wie że żeby coś w tobie zmienić musi skonfrontować cię z tą niewygodną prawdą. Reszta już należy tylko do ciebie.

Jeśli dotarłeś do końca artykułu to znaczy, że jesteś wytrwały i chcesz coś w sobie zmienić. Zatem zachęcam cię poświęć trochę czasu na ten wyjątkowy wykład być może odmienisz nie tylko swoje życie, ale życie milionów męczonych i zabijanych dziennie zwierząt, które mają takie samo prawo do życia i cieszenia się życiem tak jak My wszyscy.

Poruszający wykład Gary’ego Yourofsky:


Kocham cię człowieku Raffi

Podaj dalej!
komentarze 2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.