JAK KIEROWAĆ MYŚLAMI – THIMON VON BERLEPSCH

Czy zastanawiałeś się może, czym jest i z czego wynika twój los? Być może uważasz, że twoje życie polega na wypełnianiu pewnego rodzaju przeznaczenia, na zmaganiu się z okolicznościami, zdarzeniami, przypadkami. Czasem nasze życie może być zabawne i przyjemne, jednak zbyt często staje się pasmem niepowodzeń, obaw, lęków, fobii, w rezultacie staje się naszą udręką. Wpadamy w pułapkę z której nie mamy pojęcia jak się wydostać.

Co nas określa, co wpływa na nasz charakter, naszą osobowość, co w rezultacie określa nasz los? Czy mamy wpływ na swoje życie, czy raczej jesteśmy poddani nieświadomemu przeznaczeniu? Na te i wiele nurtujących nas zagadnień, znajdziesz odpowiedzi w tym wyjątkowym poradniku, w którym autor w prosty sposób wyjaśnia nam zasady działania naszego umysłu.

Nie raz w moich wpisach wspominałem, że przydałaby nam się uproszczona instrukcja obsługi naszych umysłów. Książka, którą właśnie Ci prezentuję okazała się ową, pożądaną przeze mnie instrukcją. Oczekiwany dar, który może mieć znaczący wpływ na Twoją zmianę w kierunku lepszego jutra. Jutra nieprzypadkowego ale świadomego, zbudowanego z uważnością już na zupełnie nowych programach.

Posiadając świadomość zależności w jakich funkcjonujesz, wiedząc jak łatwo możesz ulegać wpływom z otoczenia, zdając sobie sprawę jak możesz świadomie wpływać na swoje procesy myślowe – możesz zmienić wszystko. Staniesz się samoświadomy, zaczniesz kierować własnymi myślami, wpływać na swoją podświadomość. Zmieniając wzorce, zaczynasz się rozwijać, zaczynasz zmieniać, modyfikować, zastępować często stare destrukcyjne nawyki nowymi. Zaczynasz wpływać na swoje życie.

Wychodząc z pozycji ofiary zależnej od losu, możesz stać się jego kreatorem. Nauczysz się budować stabilne relacje, bez zgrzytów, niedomówień, walki o uznanie, bądź przyznanie racji. Uwolnisz się z podejrzliwości, zazdrości, odzyskasz swoje poczucie wartości. W tych procesach może pomóc ci wiedza, która pod wpływem praktyki stanie się Twoim nawykiem. Nauczysz się Jak Kierować Myślami. Twoja uważność jest tutaj kluczowa.

„Uważaj na swoje myśli, stają się słowami. Uważaj na swoje słowa, stają się czynami. Uważaj na swoje czyny, stają się nawykami. Uważaj na swoje nawyki, stają się charakterem. Uważaj na swój charakter, staje się twoim losem”.

Talmud

Na swoim etapie rozwoju uważam, że nie ma możliwości by naszym życiem kierowało zrządzenie losu. Kiedyś tak uważałem, byłem zdany na tzw. łut szczęścia, powodzenia, bądź nieustającego pasma niepowodzeń. Jak się okazuje wpływ na nasze życie mamy zawsze, tylko nie zawsze jesteśmy tego świadomi. Nasza podświadomość kreuje zawsze, tylko nie zawsze na świadomych programach.

Niestety jako nieświadome istoty, nie zdając sobie często sprawy. Jesteśmy programowani (hipnotyzowani) nieustannie. Takie programy tworzą w nas wiele potencjałów jak i wiele obciążeń, destrukcji, które negatywnie wpływają na nasze decyzje życiowe, co w rezultacie znacząco wpływa na nasz los.

A co jeśli jesteśmy ztraumatyzowani, często w lęku, w irracjonalnym strachu, osaczeni przez przeróżne fobie? Nic strasznego, ze wszystkim można sobie poradzić. Oczywiście nic nie dzieje się od tak, na pstryknięcie palcem, każdy proces terapeutyczny wymaga Twojego aktywnego zaangażowania. Jednak wszystko jest możliwe i nawet w skrajnych przypadkach, każdy z nas może odzyskać swoje życie i powrócić do pełni witalności, obfitości i szczęścia.

Dlatego też z pełną szczerością polecam ci tą książkę. Przecież ani rusz, bez instrukcji obsługi własnego umysłu.

„Opróżnij swój umysł. Bądź bezforemny, bezkształtny jak woda. Woda wlana do filiżanki przybiera jej kształt. Wlana do butelki przybiera jej kształt. Wlana do imbryka przybiera jego kształt. Woda może płynąć albo niszczyć. Bądź wodą, przyjacielu”.

W tej wyjątkowej pozycji znajdziesz również wiele ćwiczeń relaksacyjnych, dowiesz się jak medytować i po co w ogóle to robić. Autor odczaruje hipnozę, dzięki czemu, jeśli zechcesz, otworzysz się na zupełnie nowe możliwości.

Książkę polecam każdemu, niezależnie na jakim jesteś etapie swojego rozwoju. Tak dla laika, jak i dla starego wyjadacza. Choćby po to, by podsumować i poukładać sobie wiedzę.

Sprawdź gdzie możesz kupić najtaniej – Jak kierować myślami

Poniżej przedstawiam ci kilka cytatów z książki. Zapoznaj się i nie zwlekaj, ponieważ wszystko czego szukasz masz już w sobie.

„Chcę państwu pokazać, że każdy z nas żyje w transie hipnotycznym, który nazywa rzeczywistością. Że mamy na nią wpływ i możemy ją dowolnie kształtować. Czasem długotrwałe efekty możemy osiągnąć znacznie szybciej niż nam się wydaje”.

„Godzą się na swoje lęki, nałogi, złe nawyki i cechy charakteru, bo nie potrafią się ich pozbyć. Często uważają, że zmiana jest niemożliwa. „ w swoim zawodzie nigdy nie odniosę sukcesu finansowego” – powtarzają. „Nie potrafią zapanować nad zazdrością”. Są przekonani, że niektóre rzeczy w ich życiu na zawsze pozostaną takie same. Po prostu nie wiedzą, że istnieje alternatywna droga. Życie bez lęku. Codzienność bez zazdrości, pesymizmu, nadmiernej pedanterii, i wszystkiego, co odbiera im kontrolę nad życiem i nie pozwala się nim cieszyć”.

„Psychologowie zajmujący się motywacją dzielą ludzi na zorientowanych na sukces i na zorientowanych na porażkę. Ci pierwsi dążą do osiągnięcia celu, ci drudzy starają się przede wszystkim uniknąć klęski”.

Jeśli chcesz, możesz dać wyraz swojej wdzięczności stawiając nam Kawę.❤

Od Wydawcy.

Odczuwasz irracjonalny lęk, który zatruwa ci życie? Nie możesz uwolnić się od uciążliwych nawyków? Stałeś się więźniem swoich fobii?

Nie jesteś sam. Setki ludzi, których poznałem, cierpiało w podobny sposób. Uwolniłem ich od tego. Remedium, które ci proponuję, to hipnoterapia – i sam możesz ją przeprowadzić.

Na początku pomogę ci ustalić źródło twoich lęków: zbliżmy się do nich, żeby lepiej je poznać i trwale osłabić. Następnie nauczę cię skutecznych metod hipnoterapii i prostych ćwiczeń umysłowych. Będziesz wiedział, jak samodzielnie wejść w terapeutyczny stan, który cię ukoi, a dzięki metodzie FasterEFT odblokujesz swoje emocje.

Zaufaj mi, a zdolności twojego umysłu cię zachwycą. Pokonasz słabości utrudniające ci codzienne funkcjonowanie. Zyskasz spełnienie, autonomię i swobodę. Poczujesz, że masz kontrolę nad swoim życiem!

O Autorze.

Thimon Von Berlepsch to hipnoterapeuta i trener samodoskonalenia. Pomaga ludziom pozbyć się negatywnych emocji i inspiruje ich do zmiany myślenia. Prowadzi wykłady na temat rozwoju osobistego, które cieszą się ogromną popularnością. Występuje również na międzynarodowych galach i konferencjach. Autor bestsellerowych książek o samorozwoju.

Sprawdź gdzie możesz kupić najtaniej – Jak kierować myślami

Dążąc do rozwoju i pełni kreacji, Raffi

Podaj dalej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.