„JAKIE MAMY GRZECHY, TAKIE MAMY CHOROBY” – WYPOWIEDŹ S. ŁAZARIEWA O ŹRÓDŁACH OBECNEJ PANDEMII

W energetycznym wszechświecie wszystko ma swoje przyczyny. Według Siergieja Łazariewa w tym przypadku nie jest inaczej. Autor fenomenalnej „Diagnostyki Karmy” w krótkim nagraniu odniósł się do panującej pandemii oraz jaką pracę musimy wykonać aby wyciągnąć z tego lekcje.

Siergiej Łazariew, rosyjski autor cyklu książek „Diagnostyka karmy” i „Człowiek przyszłości”, które w Rosji od 1996 roku są bestsellerami sprzedawanymi w milionach egzemplarzy, dzieli się swoim widzeniem tego, co się obecnie dzieje na świecie, a przede wszystkim mówi o przyczynach pandemii koronawirusa i o tym, jak ludzkość może poradzi sobie z tym zagrożeniem. Siergiej Łazariew całą swoją działalnością stara się przyczynić do zmiany obrazu myślenia ludzi, co jest konieczne dla uratowania ludzkości. Około 96% czytelników po zapoznaniu się z jego książkami zmieniło na lepsze swój charakter, światopogląd, zdrowie i los.

Autor na wstępie przyznaje, że nigdy nie był fanem teorii spiskowych więc raczej wyklucza celową ingerencję ludzi w tym wszystkim. Zaznacza jednak, że nawet spisek ma swoje źródła w planie Stwórcy i można śmiało go uznać za jedno z ramion praw wszechświata. Jestem pewien, że każdy, kto zapoznał się nieco z twórczością autora, będzie mógł spodziewać się jego opinii na obecną sytuację na świecie.

„Z mojego punktu widzenia nasza podświadomość stwarza nam choroby abyśmy wyprostowali nasze postrzeganie świata i nasze zachowanie.”

Cytat z wypowiedzi

Przekaz Łazariewa jest prosty. Traktując ludzkość jako jeden organizm, zaistniałą sytuację na Ziemi traktuje jak chorobę, która jest reakcją na nasze niewłaściwe zachowanie. Ma ona na celu wzbudzić w nas (jako całości) przemyślenia, które będą podwalinami do zmiany całego świata. Zbudowany na chciwości kapitalizm okazał się błędnym założeniem do jego budowy. Wywołał w ludziach ubóstwianie zysku spychając na drugi plan duchowe potrzeby człowieka co przyniosło opłakane skutki. Matka Ziemia w ten sposób zmusza nas do przemyśleń abyśmy skierowali następne działania na rozwój naszej duszy i zbiorowej duszy całego świata. Tylko to bowiem może nas uratować.

Zapraszamy do obejrzenia całej wypowiedzi.

Podaj dalej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.