JEDZ, MÓDL SIĘ, KOCHAJ

Wyjątkowa ekranizacja autobiografii Elizabeth Gilbert w którą to postać wcieliła się Julia Roberts. Uważam, że jest to pozycja obowiązkowa dla osób interesujących się rozwojem duchowym.

Film jest wyrazem przepięknej, chociaż nie łatwej przeprawy w jakiej uczestniczy sama autorka. Przedstawia jak pozornie spełniona osoba nie może odnaleźć satysfakcji w życiu.

Ukazuje do czego doprowadzić nas może nieświadoma realizacja nabytych programów. Przedstawia moment przebudzenia świadomości, następnie podróż, której celem jest transformacja prowadząca do uwolnienia wibracji duszy.

Ekranizacja może być dobrym wademekum dla osób, które nie do końca czują się dobrze w środowisku w jakim się znajdują. Myślę, że każdy z nas ma jakieś zastrzeżenia co do sytuacji, które przydarzają się w jego życiu. Dlatego też polecam ci tę podróż, być może zrozumiesz co jest przyczyną pewnych niepowodzeń.

„Kiedy człowiek zagubi się w takim gąszczu [spraw], czasami zajmuje mu dłuższą chwilę, nim uświadomi sobie, że się zgubił. Bardzo długo jesteśmy przekonani, że zboczyliśmy ze ścieżki tylko odrobinę, że już lada moment znajdziemy się z powrotem na szlaku. A potem przychodzi jedna noc za drugą i dalej nie mamy pojęcia, gdzie się znajdujemy i wreszcie musimy przyznać, że tak daleko odeszliśmy od ścieżki, że już nawet nie wiemy po której stronie wstanie słońce.”

Elizabeth Gilbert

W podróży tej spotkasz wiele istnień, które z resztą czekają na ciebie tylko po to by wskazać ci kierunek, powiedzieć ci coś o tobie.

 „Bratnie dusze pojawiają się w naszym życiu, żeby odsłonić przed nami kolejną warstwę nas samych, po czym odchodzą.”

Elizabeth Gilbert

Musisz się tylko nauczyć słuchać.

Jedz, módl się, kochaj – amerykański film dramatyczny z 2010 roku, wyreżyserowany przez Ryana Murphy’ego, będący adaptacją autobiograficznej książki pod tym samym tytułem autorstwa Elizabeth Gilbert.

Zobacz zwiastun:

Jeśli chcesz, możesz dać wyraz swojej wdzięczności stawiając nam kawę.❤

Kocham cię człowieku, Raffi

Podaj dalej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *