KODY MĄDROŚCI – Zmień swoją emocjonalną częstotliwość z Greggiem Bradenem.

Czy kiedykolwiek zdarzyło Ci się przeczytać coś głębokiego, poczuć tego prawdę, ale w następnej chwili o tym zapomnieć? Czy nie byłoby wspaniale mieć sposób na włączenie tych nauk do naszego codziennego życia? W prawdziwy i trwały sposób?

„jesteś tym, czym myślisz, że jesteś”.

Najnowsze odkrycia naukowe Gregga ujawniają, że słowa, które wybieramy do myślenia i mówienia, mogą zmienić sposób, w jaki neurony w naszych mózgach i sercach łączą się i zachowują. Nasi przodkowie rozumieli to połączenie intuicyjnie i stworzyli specyficzne wzorce słów, aby zapewnić komfort, uzdrowienie, siłę i wewnętrzną moc w trudnych czasach.

Zakodowali te potężne słowa w modlitwach, pieśniach, mantrach, hymnach i świętych pismach, aby zachować je dla przyszłych pokoleń. 

W tym wyjątkowym wykładzie Gregg ujawnia techniki, które odblokowują mądrość kryjącą się za jego kolekcją potężnych słów. Dowiesz się, jak mogą one przynieść Ci komfort i siłę, gdy życie staje się pełne wyzwań.

Nie ma nikogo lepszego niż światowej sławy naukowiec i autor Gregg Braden, który potrafi połączyć starożytną mądrość z odkryciami naukowymi. Te odkrycia są po prostu zbyt nowe, aby trafić do ogólnego trendu!

Zawsze uważnie śledzimy działania Gregga, który niestrudzenie pracuje nad ponownym odkryciem, w jaki sposób nasi przodkowie intuicyjnie radzili sobie z wielkimi wyzwaniami życia, i zapewnia, że ​​odkrycia te mogą być poparte naukowo! 

Zapraszam Cię do obejrzenia bezpłatnego wykładu online z Greggiem Bradenem, który będzie dostępny tylko przez ograniczony czas.

KODY MĄDROŚCI

Jeśli chcesz, możesz dać wyraz swojej wdzięczności stawiając nam kawę.❤

Podaj dalej!
Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.