KOSMICZNE PORZUCENIE – STAROŻYTNA PRZYCZYNA LUDZKIEJ NIEDOSKONAŁOŚCI

Kosmiczne porzucenie to fenomenalny wykład Marka Passio zabierający nas w daleką podróż do przeszłości, aż do początków powstania rasy ludzkiej, która w teorii na podstawie glinianych tablic Sumeru powstała na rzecz przybyszów z innego świata. Według autora to właśnie tam należy dopatrywać się źródeł obłędu, który niestety towarzyszy nam po dziś dzień.

„Cechą uczonego umysłu jest zdolność do rozważania myśli bez jej przyjmowania.”

Arystoteles

Cytat Arystotelesa jest apelem do słuchaczy aby podczas wykładu zachowali otwartość umysłu, jednocześnie nie przyjmując tych informacji za ostateczną prawdę. Mark podkreśla, że jego teorię każdy indywidualnie powinien przyjąć i rozważyć czy według niego ma sens i może być prawdą. Na poruszany bowiem problem nie sposób jest dostarczyć żadnych twardych dowodów i wszystko opiera się na bardzo starych przekazach i teoriach. Wielkie brawa za takie podejścia wykładowcy.

Dlaczego?

To jest kluczowe pytanie jakie musimy sobie zadać chcąc dowieść prawdy. Dlaczego znaleźliśmy się w takiej sytuacji? Dlaczego tyle psychopatycznych zachowań? Dlaczego niszczymy środowisko w którym żyjemy? Dlaczego ludzkość jest zniewolona?

„Przyczyną dla której ludzkość jest zniewolona jest to iż nie rozumie Naturalnego Prawa, nie rozumie duchowych praw, które rządzą wszechświatem. (…) Rozumienie Prawa Naturalnego oznacza, że naprawdę ma się sumienie będące definitywną wiedzą na temat obiektywnej różnicy między zachowaniem moralnie właściwym a niewłaściwym.”

Mark Passio

Co takiego zatem wydarzyło się w przeszłości, że jako ludzkość nie rozumiemy Prawa Naturalnego? Dlaczego jesteśmy w takim stanie umysłu, który nie pozwala nam żyć w zgodzie z nim?

Gorąco polecam Wam do poświęcenia dwóch godzin na obejrzenie wykładu Marka Passio – Kosmiczne porzucenie. Poznacie niesamowitą teorię o powstaniu rasy ludzkiej, bardzo trafnych argumentów ją potwierdzających i których nie sposób zignorować oraz esencję wykładu, czyli pradawną przyczynę obecnego stanu zbiorowej ludzkiej świadomości, która ma charakter czysto psychologiczny. Zapraszamy do obejrzenia.

Podaj dalej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.