KREUJ SWOJĄ RZECZYWISTOŚĆ – NAJLEPSZE CYTATY O PRAWIE PRZYCIĄGANIA

Nasze myśli mają częstotliwość i tworzą rzeczywistość. Stajemy się tym o czym myślimy przez większość czasu. Nazywamy to Prawem Przyciągania i współczesna nauka rozwiewa wątpliwości, że jest to teoria dla „bujających w obłokach”. Kosmicznych praw rządzących wszechświatem nie sposób już podważyć. Na przestrzeni dziejów znajdujemy liczne umysły, które poświęciły życie na zbadaniu tego zjawiska. Oto kilka fenomenalnych wypowiedzi o kreowaniu rzeczywistości za pomocą własnych myśli.

Sceptycy mogą spróbować podważyć twórczość Vadima Zelanda, Josepha Murphiego, Hicksa czy Eckharta Tolle uznając ich za współczesnych heretyków ale czy potrafią zrobić to samo czytając wypowiedzi Alberta Einsteina, Nikola Tesli czy Maxa Plancka, których cały świat uznaje za najwybitniejsze umysły wszech czasów? Można zignorować ojców współczesnej fizyki? Pewnie można tak jak z Nikola Tesli zrobiono wariata. Ale jeśli macie otwarte umysły i serca i spróbujecie sami doświadczyć działania Prawa Przyciągania, wtedy zrozumiecie, że to nie bajka tylko czyste prawo naturalne. Oto najlepsze cytaty o tym potężnym zjawisku.   

„Zauważ, że ci, którzy najwięcej mówią o dobrobycie, mają go. Ci, którzy mówią najwięcej o zdrowiu, mają go. Ci, którzy mówią najczęściej o chorobach, mają je. Ci, którzy mówią najczęściej o ubóstwie, mają go.
Takie jest prawo. Nie może być inaczej… Tak jak się czujesz, jest punktem przyciągania, i tak Prawo Przyciągania jest najbardziej zrozumiałe, gdy widzisz siebie jako magnes, otrzymując coraz więcej na sposób w jaki się czujesz. Kiedy czujesz się samotny, przyciągasz więcej samotności. Kiedy czujesz, że biedny, przyciągasz więcej ubóstwa. Gdy czujesz się chory, przyciągasz więcej chorób. Kiedy czujesz się nieszczęśliwy, przyciągasz więcej nieszczęścia. Kiedy czujesz się zdrowy, żywotny, energiczny i dobrze prosperujący – przyciągasz więcej tych wszystkich rzeczy.”

Abraham Hicks

„Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat działa potajemnie by udało Ci się to osiągnąć.”

Paulo Coelho

„Im więcej świadomości kierujesz w ciało wewnętrzne, tym wyższą częstotliwość osiąga jego wibracja. Na wyższym poziomie energii nie ma już dostępu nic negatywnego, zaczynasz więc ściągać ku sobie nowe sytuacje odzwierciedlające nową, wyższą częstotliwość.”

Echkart Tolle – Potęga Teraźniejszości

„Wszystko jest energią. Wszystko. Dostrój się do częstotliwości tego, czego pragniesz, a w nieunikniony sposób stanie się to rzeczywistością. Nie może być inaczej.  To nie filozofia, to fizyka”. 

Albert Einstein

„Jeśli masz wrogie nastawienie do świata, to on będzie Ci odpowiadał tym samym. Jeśli wciąż wyrażasz niezadowolenie, to będziesz miał ku temu coraz więcej powodów. Jeśli w Twoim stosunku do rzeczywistości przeważa pesymizm, to świat będzie się odwracać od Ciebie, pokazując swą najgorszą stronę. I odwrotnie. Stosunek pozytywny będzie w naturalny sposób zmieniać Twe życie na lepsze. Człowiek otrzymuje to, co wybiera.”

Vadim Zeland – Transerfing Rzeczywistości

„Niezachwiana wiara jest potężniejsza niż przeznaczenie.”

Nisargadatta Maharaj

„Gdy nauczysz się kontrolować i kreować swoje myśli, będziesz mieć dostęp do energii, która zmienia światy.”

Abraham Hicks

„Nie zapominaj: kto się czuje bogaczem, ten nim jest. Twoja podświadomość jest jak bank, jak sponsor twoich pragnień. Ile pragnień i myśli wpłacisz na to konto – czy obracać się będą wokół bogactwa czy nędzy – tyle ich, dobrych albo złych pomnoży się z wysokim procentem. Wybierz więc dobrobyt i dostatek!”

Joseph Murphy – Potęga Podświadomości

„Martwienie się top modlitwa o coś, czego nie chcesz. Przestań się martwić.”

Bhagavan Das

„Gdy zrozumiesz jaką moc mają twoje myśli, nigdy nie będziesz myślał negatywnie.”

Peace Pilgrim

„Nie możesz otrzymać wibracyjnie czegoś, z czym nie jesteś wibracyjnie dopasowany. Wiec, błogosław tych, którzy znajdują obfitość. I w swoim błogosławieństwie ich i ich obfitości, staniesz się także bogaty.
Ale przeklinając ich obfitość, trzymasz siebie od tego z dala. Takie jest prawo – i jest to potężne prawo.”

Abraham Hicks

Prawo przyciąganie to piękne zjawisko ale nie można zapominać o kluczowym elemencie, który je uzupełnia, nie można zapominać o działaniu.

„Używaj wiedzy jakiej tylko chcesz, ale dostrzegaj jej ograniczenia. Sama wiedza nie wystarcza – nie ma w niej serca. Żadna ilość wiedzy nigdy nie nakarmi, nie nasyci twojego ducha. Nie przyniesie ci najwyższego szczęścia ani spokoju. Życie wymaga czegoś więcej niż tylko samej wiedzy – wymaga intensywnych uczuć i ciągłej energii. By wiedza ożyła, trzeba właściwego działania.”

Dan Millman – Droga Miłującego Pokój Wojownika

Niech Światło Cię prowadzi. Gaja-San

Podaj dalej!
Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.