KYMATICA

Dla jednych bełkot, pseudo nauka, zlepek nic nie znaczących informacji. Dla innych dawka ciekawych i mocno absorbujących argumentów. Dla jeszcze innych podsumowanie, oraz przekazanie w pewnej całości informacji, doświadczeń wynikających z mechanizmów, które już w sobie odkryli. I każda reakcja jest słuszna. Nie mniej jednak zależna od tego, ile do powiedzenia ma Ego które przejęło kontrolę, a ile Jaźń która z pod tej właśnie kontroli się uwalnia, bądź uwolniła.

„Największym i jedynym zagrożeniem dla nas samych jest utrata jaźni, śmierć naszej boskości”

Chciałbym zwrócić waszą uwagę na pewien element naszych reakcji. Wprawdzie wywodzimy się z jednego źródła,  jednak posiadamy tak odmienne interpretacje np. Dobra i Zła.

No właśnie, gdzie jest ta granica, kto ją wytycza, czy ona w ogóle istnieje? Przecież to, co dla mnie jest złe, dla innej osoby może być dobre i zupełnie naturalne. No właśnie! I to jest ciekawe. Ile jest rzeczy czy sytuacji, które dla mnie kiedyś były zupełnie normalne. Wtedy nigdy nie określił bym ich mianem czegoś złego. Tak właśnie było. Dopóki nie otworzyłem się na zmiany, co przyniosło szersze spojrzenie.

Teraz, wraz ze zmianami wytyczam nowe granice. Tak to jest. Kiedyś oglądając Kymatice nazwał bym ją stekiem wyssanych z palca bzdur. Z czasem jednak otworzyłem się na wiedzę i zacząłem burzyć mury, które sam postawiłem. Na straży których stało moje ego. Wtedy powiedziałbym, że jest to ciekawa dawka informacji, która popychała mnie do poszukiwań i odkrywania. To był etap wychodzenia z ignorancji w której tkwiłem. I tkwiąc w niej mogłem tylko krytycznie oceniać ponieważ mój światopogląd był pewny i mocno strzeżony przez strażnika o którym wcześniej wspomniałem. Z którym z resztą się utożsamiałem. Ale to było kiedyś, minęło już trochę czasu i wiele się zmieniło.

Właśnie dlatego, niezależnie na jakim etapie jesteś, polecam ci ten film ten wyjątkowy dokument. Polecam ci ponieważ obnaża mechanizmy w których wszyscy tkwimy. Mechanizmy, które prowadzą do degradacji tej pięknej Planety. Mechanizmy które odpowiadają za wszelkie zło i cierpienie jakie zadajemy sobie i Planecie. Polecam ci właśnie dlatego abyś się z tą wiedzą skonfrontował.

I im większy opór stawiamy, tym więcej w nas ma do powiedzenia nasze ego. Ego, które nie daje dojść do słowa naszej prawdziwej Jaźni. Dlatego też, zatrzymaj się nad tym przekazem i poddaj to refleksji. Być może spojrzysz na życie inaczej. Możesz mi wierzyć, że nawet szczypta świadomej wiedzy powoduję zmiany, gdyż ego staje wtedy w obliczu zagrożenia.

 A jeśli chcesz coś zmienić to właśnie Kymatica jest źródłem pewnych informacji. Informację te wdrożą cię na pewien pułap z którego już nie będzie odwrotu. Na tym właśnie polega przebudzanie świadomości i jest to jedyna droga w kierunku zmian na lepsze.

Życzyłbym ci miłego oglądania, ale nie będzie miłe, ponieważ konfrontacja ze swoją tożsamością nie może być miła. Za to jak, że wzniosła.

Jeśli chcesz, możesz dać wyraz swojej wdzięczności stawiając nam kawę.❤


Kocham cię człowieku, Raffi

Podaj dalej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.