LAS – ODWIECZNY LEKARZ SKOŁATANYCH DUSZ I CIAŁ

Opowiem Ci o pewnym lekarzu którego jeśli tylko mogę chętnie odwiedzam. I nie… aby się do niego dostać, nie muszę czekać w kolejce po numerek i potem liczyć na farta, żeby i dla mnie jakiś pozostał. Chociaż przez większą cześć roku jest zielony to w temacie leczenia ciała i duszy wcale nie jest on „zielony”. Mało tego, kiedy go tylko potrzebuję zawsze ma dla mnie czas.

LAS – ODWIECZNY LEKARZ SKOŁATANYCH DUSZ I CIAŁ

Wyeksploatowanie dniem codziennym

Uwielbiam korzystać z tego co człowiek do tej pory zdołał wymyślić. Mam na myśli komputer, internet czy też telefon. Uważam, że jeśli się z tego mądrze korzysta, są to świetne narzędzia. 
Tym bardziej jeśli dzięki nim masz możliwość realizowania się zarobkowo. Niestety długie przesiadywania w otoczeniu najróżniejszej technologii nie za bardzo sprzyja.

Do tego ciągłe przebywanie w otoczeniu ludzi i wyzwania dnia codziennego potrafią nie raz przeforsować nam solidnie ciało jak i duszę. Często po takich dniach człowiek potrzebuję wyciszenia. Nie inaczej było ze mną.

Recepta

Gdy wkroczyłem na ścieżkę świadomego odżywiania, moje myślenie z każdym dniem ulegało zmianie. Zacząłem inaczej odbierać ten świat. Po dziś dzień otrzymuję dużo fajnych wskazówek, które lądują w mojej głowie.

Pewnego razu zakwitł we mnie pomysł abym wybrał się sam do lasu, tam znajdę receptę… receptę na wyciszenie. Posłuchałem się. Wtedy jeszcze nie wiedziałem, że będzie to początek częstych odwiedzin miejsca gdzie czas znika, a dusza i ciało się raduję.

Wyciszenie

Już na samym początku wchodząc do niego czułem na ciele tą sympatyczną energię która oplatywała mnie całego. Po całym dniu w zgiełku miasta rodziła się we mnie myśl – wreszcie w domu… Czułem się jakbym właśnie wrócił gdzieś gdzie dawno mnie nie było. Idąc dalej w głąb lasu odczuwałem mega spokój.

las mojj drugi dom

W końcu moje ego, które na co dzień tworzy różne scenki w głowie powoli z każdą minutą coraz bardziej się wyciszało.

Bycie sobą

W pewnym momencie skupiając się na cudownych dźwiękach które wydobywały się z głębi lasu poczułem co to naprawdę znaczy być sobą. Zero przeszłości, zero przyszłości… Zero ocen czy też osądów. Tylko ten obecny moment, tylko tu i teraz. Po prostu JA i ta chwila. Odczuwanie własnej istoty, która przywróciła harmonię w swej skołotanej duszy. Mega radość płynąca z głębi siebie.

Rozmowa z samym sobą

W tym stanie, zawsze odwiedzają mnie boskie myśli które przynoszą mi rozwiązania dzięki którym mogę stawiać czoła obecnym wyzwaniom.

IDŹ DO LASU
NIECH CI POUKŁADA W GŁOWIE

donGURALesko – Poczekaj moment

Tamtym razem rzecz jasna nie było inaczej. Zauważyłem, że w lesie rodzą mi się naprawdę ciekawe pomysły, z którymi serce idzie w zgodzie. Co pomysł, to ciara. Odczuwanie energii wypływające prosto z serducha. A to takie moje małe potwierdzenie, że to jest właśnie to czego potrzebuję na daną chwilę. To jest właśnie te rozwiązanie.

Ładowanie baterii

” Boso przez świat ” – o co mu chodzi, że tak sobie na bosaka pomyka po tych dżunglach… Tak to mniej więcej zawsze było, gdy za małolata poruszaliśmy ze znajomymi temat Pana Cejrowskiego i jego programu emitowanego w telewizji. Przeważnie była z tego beka..

Dzisiaj, już wiem, że jest doskonały patent wpływający na poprawę naszego zdrowia. Wszak człowiek to bateria którą tak jak nasze telefony wypadałoby ładować aby móc w pełni korzystać z obfitości tego świata.

chodzenie na boso po co

Dzięki bosej stopie, ziemia może przekazać nam w prosty, naturalny sposób to czego potrzebujemy. Według badań ziemia jest doskonałym przewodnikiem elektrycznym i ma ogromne zasoby elektronów, dzięki którym nasze ciało zyskuję potrzebne mu antyoksydanty.

Dodatkowo wspomnę tu tez o mega przyjemności jaką daje nam chodzenie na boso i odczuwaniu poboru tej energii. Chociaż to są już moje osobiste wrażenia, to domyślam się, że osoby które testowały na sobie przemieszczanie się bez butów po lesie również mają podobne odczucia.

Zdecyduj się na wizytę

Po dziś jaram się jak dziecko, gdy jestem w lesie. Wizyta u tego lekarza zawsze kończy się ciekawymi przemyśleniami i spokojem na głowie. W dodatku wyskakując z butów, czuję, że moje ciało dostało to czego potrzebowało. Bez zastanowienia każdemu mogę polecić tego lekarza… lekarza który potrafi zharmonizować ciało i duszę.


Podaj dalej!
komentarze 2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *