MÓWIMY STOP MEDYCZNEJ MANIPULACJI. MIĘDZYNARODOWY PROTEST PRZECIW PRZYMUSOWI SZCZEPIEŃ – DZIĘKUJEMY!

Miło wspólnie przeżywać chwilę jedności, suwerenności. Miło wyrazić wspólny pogląd w odniesieniu do trudnej sytuacji jaką są przymusowe szczepienia. Wprawdzie nie były to sprzyjające dobrej wibracji okoliczności, gdyż tak naprawdę walczymy o to co już się nam należy. Ponieważ zostało przyznane nam prawem naturalnym, prawem naszych narodzin. Jest to prawo do świadomego decydowania o naszych ciałach, Jest to prawo nadane Matkom, Ojcom  – do decydowania o ciałach  ich narodzonych dzieci gdyż same nie są w stanie powiedzieć NIE.

MÓWIMY STOP MEDYCZNEJ MANIPULACJI!

Pragnę przypomnieć! My wcale nie stawiamy sprzeciwu szczepieniom. Jeśli ktoś z Was ma zaufanie do medycznej korporacji, niech sobie i swoim dzieciom wstrzykuje to na co tylko ma ochotę, a wachlarz jest naprawdę szeroki. Jednak gwarantuję Wam, żaden lekarz nie weźmie za powikłania odpowiedzialności. Wszystko na Waszych głowach. Szkoda tylko tego dzieciątka, które często staje się ofiarą wyrafinowanego biznesu. W nim właśnie na placu boju kilka niewinnych istnień jest tylko statystyką wpisaną w bilans strat. Ryzyka biznesowego w odniesieniu do kolosalnych zysków koncernów farmaceutycznych.

Tak więc wcale nie stawiamy sprzeciwu wobec szczepień. My stawiamy sprzeciw wobec przymusowi szczepień. Nasze ciała należą do nas! Są naszym jedynym pojazdem tego wcielenia, dlatego pozwólcie, że sami świadomie o nie zadbamy.

Jeśli się boisz wirusa, nie przejmuj się, to tylko kwestia czasu, szczepionka jest już w przygotowaniu. Jeśli się zaszczepisz i jeśli szczepionka będzie tak dobra jak mówią, wtedy mnie niezaszczepionego nie będziesz musiał się obawiać, przecież będziesz zaszczepiony.

Myśl logicznie! Dlaczego niezaszczepione dzieci są napiętnowane, dlaczego są traktowane jak zagrożenie, dlaczego często nie są przyjmowane do przedszkola? Przecież nie dlatego, że zarazi twoje zaszczepione dziecko. Po prostu działa tu propaganda strachu, za którą kryję się brak logicznego myślenia.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym, organizatorom, niezależnym mediom, portalom. Dziękujemy wszystkim uczestnikom. Dziękujemy rodzicom skrzywdzonych Dzieci. Jesteśmy Wam wdzięczni! Przyczyniacie się do budowy bardzo ważnej kwestii, jaką jest budowa świadomości naszych społeczności. Bez tego ani rusz, dlatego jeszcze raz:

MÓWIMY STOP MEDYCZNEJ MANIPULACJI!

Kochani Policjanci a jednak można inaczej. Wiem, wiem, protest był legalny. Mieliście inne rozkazy. Jednak bądźcie czujni, bo jeśli dojdzie do przymusowych szczepień to wy jako przedstawiciele władzy pójdziecie na pierwszy ogień. Jeszcze jest czas na to aby powiedzieć NIE. Jeszcze jest czas aby zadbać o siebie i o swoje rodziny. Dlatego apelujemy do was włączcie myślenie!

Na koniec tak ku refleksji. Czy medycyna nie powinna przyczyniać się do poprawy naszego zdrowia ?? Czy nie powinna być świadomym fundamentem naszej witalności?? Rozejrzyj się ! Coś tutaj chyba nie gra.

Protest odbył się w niesamowitej atmosferze, za co wszystkim serdecznie dziękujemy. Jesteśmy Wam wdzięczni za wasze zaangażowanie, jesteśmy wdzięczni za to, że mogliśmy dać Wam wsparcie naszą obecnością. Patrząc na wasze zaangażowanie, na to jak poświęcacie siebie w imię wolności każdego. Z przyjemnością stajemy w tych szeregach, jesteśmy z wami. Kochamy was. 🧡

POLSKĘ WALCZĄCĄ ZMIENIAMY NA POLSKĘ WIEDZĄCĄ

Uświadom To Sobie

Podaj dalej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *