NAUCZ SIĘ DOŚWIADCZAĆ PEŁNI ŻYCIA W KAŻDEJ JEGO CHWILI. ZAPRASZAMY NA DARMOWE SZKOLENIE SAMEGO ECKHARTA TOLLE!

Kochani zapraszamy was na wyjątkowe i szkolenie prowadzone przez wyjątkowego człowieka, Eckharta Tolle. Myślę że w naszych kręgach jest to znana już osobistość, a jeśli ktoś z Was nie miał jeszcze okazji, to uważam, że już najwyższa pora aby zacząć tą niezwykłą interakcję. Dlatego też wystarczy że klikniesz, zalogujesz się po czym wygospodarujesz chwilę dla siebie. Właśnie po to by wzbogacić siebie a potem zarażać tą energią swoje otoczenie. Czy to nie jedyna droga w kierunku uzdrowienia tego wyjątkowego świata?

… zamiast po prostu tkwić w swoim życiu jako obserwator!

Wiele osób szuka pełni życia – poczucia wiedzy, sensu życia. Szukają w przeszłości błędów, które mogą poprawić w przyszłości. Ciągle szukają nowych sposobów i rozwiązań, mając nadzieję, że w pewnym momencie wreszcie odnajdą siebie i będą w stanie być w pełni sobą!

Szukając szczęścia w przeszłości lub w przyszłości, spędzamy swoje życie w stanie wielkiego cierpienia:

Nieobecność Twojego własnego życia!
Dopóki mamy nadzieję, że nasza przyszłość będzie lepsza lub myślimy stale o przeszłości tracimy chwilę obecną! Gdy gonimy za naszymi myślami, zapominamy, że kryje się za nimi coś, co przynosi nam spełnienie, którego szukamy.

Kontakt z naszą prawdziwą istotą
W rzeczywistości chwila obecna to nasza jedyna okazja, aby doświadczyć pełni naszego życia. Mamy w sobie zdolność do odczuwania pełnej siły życia przez cały czas. Zacznij już teraz odczuwać witalność w każdej części siebie! Bo nie jesteś niczym więcej jak życiem – poczuj to zamiast tylko słuchać i stać obok!

Eckhart Tolle zasłynął dziesięć lat temu dzięki bestsellerowi „Potęga Teraźniejszości”.

Ta książka dotarła do niewiarygodnej liczby ludzi na całym świecie i pomogła im przyjąć duchowość ponadczasową i bezkształtną. Pokazała to,że istnieje wyjście z cierpienia, które prowadzi bezpośrednio do pokoju. Kolejna książka „Nowa ziemia” stała się również światowym bestsellerem. Eckhart Tolle jest jednym z najbardziej wpływowych myślicieli duchowych naszych czasów.

To zaszczyt móc uczestniczyć w jego naukach – i w dodatku za darmo!

Zachęcam Ciebie do udziału w tym szkoleniu ponieważ nasze życie przemija w zastraszającym tempie. Skupiamy się na rzeczach nieistotnych, na które nie mamy wpływu. Analizujemy przeszłość, której już nie ma. Wchodzimy w przyszłość, która nie wiemy jaka będzie. Zamiast skupiać się na tym, co mamy TU i TERAZ!

Z Eckhartem odpowiesz sobie poniższe na pytania:

  • Czy rozpoznajesz obfitość w swoim życiu w każdej chwili?
  • Czy aktywnie uczestniczysz w swoim życiu?
  • Czy czasem czujesz, że jesteś zwykłym obserwatorem?
  • Jak uszczęśliwiają Ciebie rzeczy materialne?
  • Czy odczuwasz wewnętrzny spokój?
  • Jaka jest Twoja prawdziwa natura?

TWÓJ DOSTĘP DO SZKOLENIA POTĘGA ISTNIENIA

Podaj dalej!
komentarzy 6

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.