NOWA ERA MEDYCYNY W KILKU SŁOWACH – 10 NAJLEPSZYCH WYPOWIEDZI O WŁAŚCIWYM PODEJŚCIU DO ZDROWIA

Czy jest jeszcze ktoś, kto uważa, że współczesna medycyna stoi na przyzwoitym poziomie? Że obserwujemy ogólny wzrost zdrowia i samopoczucia wśród ludzi? Czy ktoś mi powie, że znikają choroby a nasze życie statystycznie się wydłuża? Że potrzebujemy coraz mniej lekarstw? Bądźmy szczerzy, ten system musi odejść jak najszybciej. Ten system obraża nasze dusze na wszystkich poziomach. Jesteśmy istotami energetycznymi i nadszedł czas aby leczono nas w sposób uwzględniający nasza prawdziwą naturę i naturę całego wszechświata. Oto kilka fenomenalnych wypowiedzi pionierów nowej medycyny energetycznej i nie tylko.

„Badanie medyczne zrobiły tak niebywały postęp, że nie ma już dziś praktycznie ani jednego zdrowego człowieka.”

Aldous Huxley

Nie będziemy dzisiaj obnażać obecnego systemu medycznego, powyższy cytat umieściłem ponieważ idealnie go podważa a szukanie nowych rozwiązań ma źródło właśnie w podważaniu istniejących norm. Kochani, nie wiem jak doszło do sytuacji w której udajemy się do kogoś, kto ma nas wyleczyć z naszej choroby i ta osoba nie pyta nas wcale o to jak się na przykład odżywiamy albo  czy w naszym życiu jest dużo stresu. Ta osoba najczęściej przepisuje jakieś tabletki, których sama nigdy nie używała, pomagają one na jedno, szkodzą na 5 innych rzeczy, znamy to już. Jestem naprawdę pełen nadziei , że takie podejście za kilka lat będzie jedynie wspomnieniem, niemalże mitem, w który aż ciężko będzie uwierzyć naszym potomkom.

Podczas gdy oficjalna medycyna trzymana w szponach krwiożerczych koncernów zbiera swoje żniwo, w jej miejsce pojawia się tak zwana (jeszcze) medycyna alternatywna. Bazuje na naszej prawdziwej naturze – przepływie energii i w gruncie rzeczy nie jest czymś nowym ale czymś zapomnianym ponieważ dawno temu już z niej korzystaliśmy.  Teraz jednak w wykorzystaniem nowych technologii daje nam prawdziwe możliwości w odzyskaniu zdrowia, dobrego samopoczucia co jest fundamentem prawdziwego szczęścia. W tej nowej dziedzinie znajdziemy wyjątkowych naukowców, którzy ze  swoimi sukcesami cieszą się coraz większą sławą. Oto kilka wybranych wypowiedzi o nowoczesnym podejściu do naszego zdrowia.

”Medycyna zaczyna więc wkraczać w wiek energii.
Ale nie łudź się, istnieją potężne siły przeciwne temu postępowi, zwłaszcza gdyby miał doprowadzić do tego, że zwykli ludzie będą w stanie leczyć się samodzielnie w domu.
Pomyśl, ile pieniędzy, władzy i kontroli straciłby establishment medyczny, gdyby ludzie mogli leczyć się bez lekarzy lub wykwalifikowanych pracowników medycznych.”

Aleksander Lloyd – Kod Uzdrawiania

„Medycyna przyszłości będzie opierać się na kontrolowaniu energii w ciele.”

William Tiller

„Medycyna konwencjonalna nie jest tak naprawdę naukowa, ponieważ nie uwzględnia wpływu niewidzialnych pól energetycznych na kształtowanie materii. Nie uważa mechaniki kwantowej za istotną dla biologii. To oddala prawdziwe życie od nauki. Pierwszym fałszywym przekonaniem, które jest nam wmawiane jest to, że biologia i świat, w którym żyjemy funkcjonują na podstawie praw Newtona. Niestety mechanika kwantowa dowiodła 100 lat temu, że to nieprawda, ale medycyna wciąż koncentruje się na rzeczywistości materialnej i nie uwzględnia niewidzialnych pól, które są zasadnicze dla fizyki kwantowej. Musimy zmienić to przekonanie. Musimy zauważyć, że pola i myśli są najważniejsze w zakresie kształtowania materii, w której żyjemy”

Bruce Lipton – Biologia Przekonań

„Już czas odejść od prymitywnego i materialistycznego pojęcia, że człowiek zaczyna i kończy się na ciele fizycznym.
Człowiek jest bardzo złożonym systemem informacyjno-energetycznym, w którym ciało fizyczne i świadomość stanowią jedynie kilka procent, a 95-98 procent to informacyjno-energetyczne warstwy podświadomości, nieznane nam tak samo jak wszechświat.”

Siergiej Łazariew – Diagnostyka Karmy 1

„Najważniejsze, co powinni wiedzieć wszyscy, a szczególnie ci, którzy postanowili odzyskać utracone zdrowie, to to, że nasz organizm jest jednolitym systemem, na który należy zawsze oddziaływać kompleksowo (na „duszę” i „ciało”).
Tylko przy takim podejściu można osiągnąć żądane rezultaty. Tylko ten może być zdrów, kto troszczy się o swoją duchową i fizyczną doskonałość. I jeszcze jeden moment, na który chcę zwrócić uwagę – niszczyć swoje zdrowie zaczynamy (z wielu powodów) od wczesnego dzieciństwa.
Dlatego powrót do zdrowia nie może być natychmiastowy. Żeby pozbyć się problemów zdrowotnych niekiedy należy „pracować nad sobą” 2-3 lata. A potem trzeba tylko podtrzymywać porządek w swojej głowie i swoim ciele i do końca życia cieszyć się z „prezentu”, którym bezinteresownie obdarzyła każdego z nas natura – dobrego zdrowia.”

Michał Tombak – Droga do zdrowia

„Nasze reakcje na bodźce środowiskowe są rzeczywiście kontrolowane przez postrzeganie, ale nie wszystkie nasze wyuczone spostrzeżenia są trafne. Nie wszystkie węże są groźne! Tak, postrzeganie kontroluje biologię, ale jak już się dowiedzieliśmy, takie postrzeganie może być prawdziwe lub fałszywe. Dlatego będziemy bardziej dokładni nazywając te kontrolujące spostrzeżenia jako wierzenia. Wierzenia kontrolują biologię!”

Bruce Lipton

„Według medycyny wschodniej, człowiek w pierwszej kolejności jest systemem energetycznym współoddziałującym z całym światem. Dalszy rozwój medycyny tradycyjnej doprowadził do zrozumienia, że u podłoża choroby leży obniżenie odporności i nawet u podstaw zachorowań onkologicznych leżą zaburzenia systemu immunologicznego. System ten jest związany z energetyką organizmu i od niej zależny. Diagnostyka i oddziaływanie na system energetyczny są perspektywicznymi dziedzinami współczesnej medycyny.

Siergiej Łazariew – Diagnostyka Karmy 2

Myśli mają moc, bez względu na to czy są pozytywne czy negatywne. Kiedy myślimy pozytywnie wywołujemy efekt placebo, dzięki któremu zostajemy uzdrowieni. Ale to, o czym się nie mówi, to fakt, że negatywne myśli wywołują efekt nocebo, będący tak silny jak efekt placebo, tyle, że w przeciwnym kierunku. Negatywna myśl może nie tylko sprawić, że zachorujesz, ale może cię zabić. Dokładnie w ten sam sposób, na bazie tego samego mechanizmu, który sprawia, że pozytywna myśl może cię uzdrowić. To ważne, ponieważ według psychologów, że ponad 70% naszych myśli jest negatywna i zbędna. To znaczy, że każdego dnia ponad 70% myśli odbiera ludziom ich zdrowie i pogarsza jakość ich życia, ale nie zdają sobie z tego sprawy, bo to tylko nieznaczące myśli w ich głowach. Ta wiedza powinna zostać wzięta pod uwagę przez medycynę, ale niestety nie jest. Medycyna nie daje wolnej ręki do analiz i badań, jak nam się wydaje. Jest kontrolowana przez pieniądze i znajduje się pod wpływem koncernów farmaceutycznych. To powstrzymuje nas przed szukaniem sposobów uzdrawiania, które nie wymagają leków.”

Bruce Lipton – Biologia Przekonań

„Człowieka, który zabił w sobie miłość, nie można wyleczyć tabletkami.”

Siergiej Łazariew

…i oczywiście nie możemy zapominać o pożywieniu.

„Przy złej diecie medycyna jest bezsilna.
Przy dobrej diecie medycyna jest zbyteczna.”

Przysłowie hinduskie

Namaste. Gaja-San

Jeśli chcesz, możesz dać wyraz swojej wdzięczności stawiając nam kawę.❤

Podaj dalej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.