O ZMIANIE ŚWIATÓW W KILKU SŁOWACH – 10 NAJPIĘKNIEJSZYCH CYTATÓW O REINKARNACJI I WĘDRÓWCE DUSZ

Co myślicie o teorii reinkarnacji? Czy jest Wam bliska? Czy odrzucając wszystkie nauczone dogmaty możemy powiedzieć, że jest w tym coś prawdziwego? Czy może bezpodstawnie cały kontynent Azji i wiele milionów innych mieszkańców Ziemi podziela ten pogląd? Z jednego życia na drugie cały czas zbierając doświadczenia, oto najlepsze cytaty o reinkarnacji i wędrówce dusz.

Po przeczytaniu „Wędrówki Dusz” Michaela Newtona temat reinkarnacji już na stałe zagościł w mym sercu. Z pośród wszystkich teorii dotyczących życia po śmierci właśnie teoria odradzania duszy w innym ciele najbardziej według mnie trzymała się kupy. Jeżeli bowiem istnieje coś takiego jak nieśmiertelna dusza, która zbiera doświadczenia to jedno życie to zdecydowanie za mało by je zebrać. Temat ten od wieków fascynował różnych ludzi więc bez problemu znajdziemy kilka interesujących wypowiedzi na temat reinkarnacji.

„Wiem, że jestem nieśmiertelny, nie mam wątpliwości, że umierałem już tysiące razy, śmieję się z tego co zwiesz unicestwieniem bo znam bezkres czasu.”

Walt Whitman

„Przeznaczenie karmiczne oznacza zatem, że nie jesteśmy po prostu uwikłani w wydarzenia, nad którymi nie mamy kontroli. Posiadamy pewne karmiczne doświadczenia i odpowiedzialność.Prawo przyczyny i skutku naszych działań istnieje wiecznie, dlatego tak ważne jest wybranie życia nadającego się dla nas. Jednak bez względu na to, co nam się w życiu wydarzy, musimy pamiętać, że doznane szczęście czy ból nie jest oznaką błogosławieństwa ani zdrady ze strony Boga-nadduszy, naszych przewodników czy koordynatorów doboru życia. To my sami jesteśmy panami naszego przeznaczenia.”

Michael Newton – Wędrówka Dusz

„Nie jesteśmy ludzkimi istotami odbywającymi duchową podróż. Jesteśmy istotami duchowymi odbywającymi ludzką podróż.”

Pierre Teilhard De Chardin

„Pobyt na Ziemi ma za zadanie nauczyć nas pozbycie się strachu i nauczenie bezwarunkowej miłości.”

Autor Nieznany

„W ciągu naszego życia każdy z nas doświadczy okazji do zmian, które wiążą się z ryzykiem. Okazje te mogą nadejść w niewygodnych momentach. Możemy nie działać zgodnie z nimi, ale wyzwanie jest dla nas. Celem reinkarnacji jest wykonywanie wolnej woli. Bez tej zdolności bylibyśmy istotami bezsilnymi.”

Michael Newton – Wędrówka Dusz

„Każdy z nas ma do wykonania szczególną pracę, która nie może być wykonana przez inną duszę.”

Edgar Cayce

„Powodem dla którego stare dusze lubią być w samotności jest to, że tak naprawdę nigdy nie są same.”

Autor Nieznany

„Dusza doskonale wie, że jej zadaniem jest ewoluowanie. Nie obchodzą ją dokonania ciała czy rozwój umysłowy. To sprawy dla niej bez znaczenia. Dusza pojmuje też wyraźnie, że porzucenie ciała nie jest wielką tragedia. Pod wieloma względami tragedią jest bycie w ciele. Toteż umieranie postrzega ona zupełnie inaczej. Życie też, rzecz jasna, widzi odmiennie – i stad bierze się w dużej mierze frustracja i niepokój, nękające nas na co dzień. Rodzę się one w nas, gdy przestajemy słuchać duszy.”

Neale Donald Walsch – Rozmowy z Bogiem tom 1

„Jestem nieskończoną świadomością mającą ludzkie doświadczenie.”

David Icke

„Dusze o wysokim stopniu zaawansowania często znajdują się w skromnych okolicznościach na Ziemi. Z tego samego powodu ludzie w wyższych warstwach wpływów w ludzkim społeczeństwie nie są w żadnym razie w błogim stanie dojrzałości duszy. Często jest wręcz przeciwnie.”

Michael Newton – Wędrówka Dusz

Namaste. Gaja-San

Podaj dalej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.