OCZYSZCZANIE – MÓJ PIERWSZY KROK W KIERUNKU ROZWOJU

Każdy z nas ma oczywiście swoją drogę, ale myślę, że oczyszczenie organizmu to podstawa do uzyskania lepszego zdrowia i to rzecz jasna nie tylko tego fizycznego. To taki pierwszy bodziec do tego aby rozwijać się dalej. Odcięcie się od toksyn którymi jesteśmy bombardowani na każdym kroku to jest to, za co Twoje ciało i dusza będą Ci wdzięczne. Zastąpienie zatruwającego jedzenia tym uzdrawiającym.

jak poprawic swoje zdrowie

W zdrowym ciele, zdrowy duch

Wychowany na blokach swoje balowałem. Ogólnie za zdrowo się nie prowadziłem. To mnie doprowadziło do popsucia zdrowia fizycznego i psychicznego.

Moje problemy objawiały się zapchanymi zatokami jak i częstymi anginami. Po licznych przygodach u lekarzy, sam postanowiłem zawalczyć o swoje zdrowie. Odwiedzając różne strony, fora natknąłem się, na komentarz pewnej osoby która napisała, że dolegliwości związane z zatokami mogą mieć swe źródło w złym żywieniu. Prawdopodobnie mam zakwaszony organizm. Nie wiele myśląc zakupiłem polecaną przez nią książkę. Przekonałem się, że miała ona rację. Jedzenie ma na nas mega wpływ. Oczyściłem sobie organizm z toksyn. Pojawiło się zdrowie, inne myślenie, inne podejście do życia.

Od tego właśnie momentu patrzyłem inaczej na świat jarając się każda drobnostką. Zacząłem cieszyć się życiem w tu i teraz nie wiedząc nic o tzw. rozwoju duchowym czy przebudzeniu.

Przyciąganie wiedzy

Po tym okresie książki, artykuły czy tez filmiki na YT na ten temat zaczęły wpadać same w moje ręce. Do tego coraz więcej raperów zaczęło nawijać o tym. Zatem z każdej strony otrzymywałem coś związanego ze świadomym życiem.

Zdobywana wiedza szła w parzę z chęcią przebywania z samym sobą, zagłębienia się w siebie. Swego rodzaju medytację okazały się bardzo pomocne w uzyskaniu wyciszenia, spokoju na głowie. Na potwierdzenie, że coś jest na rzeczy zawsze odczuwałem podniesienie wibracji swego ciała tzw. ciary. Wiadome, że to tylko moje doświadczenia.. które i tak trudno jest ubrać w słowa.

Doskonałym miejscem do osiągania takich pięknych stanów okazał się las, bo…

Las lekarz dla duszy i ciala

WIEDZ, ŻE NIE MA NIC LEPSZEGO NIŻ PÓJŚCIE DO LASU

AK47 – A OTO DROGA ŚMIERCI

Pierwsze oczyszczanie w wersji lajt

Także, wszystkim którzy chcieliby wejść na ścieżkę rozwoju swojej postaci i poprawić swoje zdrowie jak i życie polecam zacząć od oczyszczania swojego organizmu. Mi na samym starcie w znaczący sposób pomogła książka Alejandro Junger – Clean.

Jest w niej przedstawiony 4 tygodniowy program oczyszczania się z toksyn. Nie jest on, aż tak drastyczny, jak chociażby całkowity post, ponieważ jemy 3 skromne posiłki dziennie. Jest to też dobra opcja dla ludzi, którzy w swoim menu lubią gościć mięso. Można powiedzieć, że jest to oczyszczanie w wersji lajt. Nie znaczy to, że po zastosowaniu nie odczujemy żadnych efektów.


Podaj dalej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.