ODKRYJ STAROŻYTNE TECHNIKI MEDYCYNY ENERGETYCZNEJ SZAMANÓW

„Najpierw musimy wyleczyć Twoją ignorancję” powiedział stary szamański uzdrowiciel Alberto Villoldo, gdy spakował swoje rzeczy i udał się do amazońskiej dżungli w poszukiwaniu prawdy o chorobie i zdrowiu. Ale co zaprowadziło młodego, odnoszącego sukcesy naukowca do dżungli?


Dopóki nie poznał szamana, Alberto Villoldo studiował ludzki mózg w laboratorium uniwersytetu w San Francisco. Wiedział, jak choroby psychosomatyczne mogą się rozwijać w umyśle, i jak można je wyleczyć? Pewnego dnia, gdy patrzył przez mikroskop na kawałek ludzkiego mózgu, miał intuicyjne przekonanie, które powinno wszystko zmienić..
Nagle zdał sobie sprawę, że patrzy przez niewłaściwy koniec mikroskopu. Zamiast szukać odpowiedzi na swoje pytanie w obszarze mikroskopowym, postanowił poszerzyć swoje spojrzenie na makroskopowy świat. Ta decyzja zaprowadziła go w podróż, o której nigdy nie marzył.


Jego koledzy myśleli, że Alberto zwariował, gdy ogłosił, że zamknie laboratorium naukowe w San Francisco i wymieni je na parę butów do chodzenia oraz bilet na samolot do Amazonki.
Ale pozostał przy swojej decyzji i ruszył w drogę. Poszukiwania doprowadziły go do szamanów w Ameryce Południowej, gdzie wkrótce miał stanąć przed pierwszym wyzwaniem.


Najpierw musiał nauczyć się praktykować pokorę. Musiał znowu zostać uczniem i najpierw przyznać, że jako wyszkolony na zachodzie lekarz i naukowiec był bogaty w wiedzę, ale ubogi w mądrość.
Informacje, które zebrał, pod wieloma względami nie wzmacniały go, ale osłabiały, jeśli chodzi o prawdziwe zdrowie. Dlaczego?


„Informacje pomagają nam zrozumieć, dlaczego jesteśmy chorzy i jakie mamy choroby. Ale mądrość polega na tym, aby wiedzieć, jak je leczyć”.

– Dr. Alberto Villoldo


Szamani mieli zupełnie inne spojrzenie na chorobę i zdrowie jaką my mamy ze świata zachodniego. Alberto spędził ponad 20 lat z szamanami w obszarach dżungli i wysokich górach Andów. W tym czasie odkrył, że jego natura składała się nie tylko z mięsa i kości

Doświadczył głębszych wymiarów, a jego nowo zdobyta wiedza przeniknęła każdą komórkę w jego ciele. Odtąd Alberto uczynił swoją misją utrzymanie dziedzictwa 5-letniej medycyny energetycznej i dostarczenie jej do świata zachodniego.

Dziś czujemy się zaszczyceni, że udało nam się zdobyć lekcję mistrzowską Alberto Villold, w której przybliża nas on do tej tysiącletniej nauki szamańskiej.

Medycyna energetyczna – droga szamanów: nowa darmowa klasa mistrzowska


W tej darmowej klasie mistrzowskiej od Dr. Alberto Villoldo nauczysz się:

  • Jaką rolę odgrywa stosunek do natury dla naszego zdrowia
  • Jak to możliwe, że tworzymy zupełnie nowe ciało i dlaczego w rzeczywistości nikt na tej planecie nie Jest starszy niż 7 lat
  • Jak pokonujemy nasze standardowe przekonania, które sprawiają, że żyjemy i umieramy, ponieważ Jest to „normalne” w naszej rodzinie
  • Jaką rolę dla naszego zdrowia pełnią emocje i wizualizacje
  • W jaki sposób ludzie wokół Ciebie wpływają codziennie na energię i jak stany gniewu i zazdrości mogą prowadzić nawet do energetycznego zatrucia
  • Czy możliwy jest dostęp do chronionych hasłem obszarów Twojego DNA
  • Dlaczego ważne jest, aby oczyścić ślady energetyczne jeszcze zanim staną się chorobami
  • Jak pozbyć się obciążających mocy, abyś mógł przejąć kontrolę nad swoim przeznaczeniem
  • Jak można aktywować sekrety długowieczności w każdej komórce, a tym samym zapobiegać Przedwczesnemu starzeniu się
  • Znaczenie pola energii świetlnej i czy możliwe jest zażegnanie zakłóceń w tym polu

Kliknij link i wybierz dla siebie odpowiednią datę swojego kursu mistrzowskiego – teraz całkowicie za darmo

MOC ENERGRTYCZNA DROGA SZAMANÓW

Polecamy Uświadom To Sobie ❤

Podaj dalej!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.