PANDEMIA CZY MOŻE PLANDEMIA?

Gdy tak obserwuję to co się dzieje dookoła. To jak odmienne mamy zdania na temat tego całego zamieszania, dochodzę do wniosku, że mimo wspólnego wroga zamiast się jednoczyć często walczymy przeciw sobie. Dlaczego tak jest? Ponieważ każdy z nas ukierunkował swoją wizję prawdy na podstawie różnych źródeł. Dla jednego takim źródełkiem będzie telewizja i największe portale informacyjne w naszym kraju. Dla drugiego telewizja alternatywna i niezależne portale internetowe. I rozumiem, że każdy ma prawo do tego, aby wierzyć w to co chcę, aczkolwiek wydaje mi się, że pandemia mogła zostać zaplanowana. Zanim wyśmiejesz, zajrzyj i zapoznaj się z tymi oficjalnymi materiałami.

Skąd takie przypuszczenia? Chciałem Ci przedstawić parę informacji, których może jeszcze nie widziałeś, o których nie czytałeś. Są to oficjalne materiały pochodzące z dwóch konferencji, które są ogólnodostępne w sieci. Nie chcę bowiem, aby ktoś mi zarzucał, że polegam na informacjach wyssanych z palca. Zapoznaj się z nimi na spokojnie i wnioski oczywiście wyciągnij sam. Absolutnie nie chcę Ci nic narzucać.

Pierwszą sprawą jaką chcę poruszyć, jest wystąpienie Billa Gatesa w 2015 roku na TED – konferencji naukowej organizowanej corocznie przez amerykańską fundację non-profit Sapling Foundation. Przedstawił on na niej symulację pandemii. Zwróć uwagę jak się rozwijała i gdzie się zaczęła.

Kolejna rzeczą, z którą warto się zaznajomić to Event 201. Były to ćwiczenia zorganizowane 18 października 2019 w Nowym Jorku czyli jeszcze przed wybuchem koronki w Wuhan. Na czym polegały? W skrócie była to symulacja pandemii nowego koronawirusa.

Dwa dni temu Dziki Trener, który ma jedne z największych zasięgów w polskich mediach społecznościowych nagrał krótki film.

Jak to na Dzikiego przystało, w zabawny i dosadny sposób skomentował całą sytuację z Event 201. Kapitalne zasięgi jakim dysponuję, zrobiły niesamowity wiral w polskim necie. Oczywiście film zniknął z jego kanału, lecz zachowały się kopie. Zobacz koniecznie tą rozkminkę.

Na dokładkę mam dla Ciebie jeszcze jeden film. Tym razem nie jest to konferencja, a występ Madonny na Eurowizji w 2019 roku. Zwróć szczególnie uwagę na to, jak ubrane są postacie w 5 minucie.

I jak po zapoznaniu się z tymi materiałami? Czy Ty też masz wrażenie, że ta cała pandemia to grubo skrojony plan, który był przygotowywany już od jakiegoś czasu?

Dla mnie i dla zdecydowanie większej liczby naszych czytelników odpowiedź jest prosta.

Jeśli Twoja wizja tego co się obecnie dzieje na świecie uległa zmianie, możesz podzielić się tym artykułem, tymi filmikami ze znajomymi czy też rodziną. Niech sprawdzą i sami wyciągną wnioski.

Wszystkiego dobrego!

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie WDZIECZNOPIS-Facebook-Cover-Banner_10052021c-1-1024x390.jpg


Podaj dalej!
komentarze 2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.