PIRAMIDY – CO TAK NAPRAWDĘ MAJĄ NAM PRZEKAZAĆ?

Jakie jest wasze zdanie na temat piramid? Czy są one dla was tylko stertą kamieni? Czy faktycznie służyły jako grobowce dla starożytnych władców Egiptu? Czemu mają tyle wspólnego z astronomią? Dlaczego naprawdę je zbudowano? Co mają nam przekazać?

„Jesteście gotowi zmienić przekonania o przeszłości? Będzie świadkami przełomowego odkrycia. Być może się ze mną nie zgodzicie ale na pewno zmieni się sposób w jaki myślicie o świecie.”

Cytat z filmu

Oto kolejny film, który znacząco wpłynął na moje postrzeganie świata. Jeden z tych, które burzyły we mnie fałszywy światopogląd wpojony mi przez system edukacji. Od zawsze fascynowała mnie historia, ale odkąd pamiętam niektóre fakty nie trzymały się kupy. Jeśli Piramida Cheopsa jest dla Ciebie tylko stertą „w miarę równo” ułożonych kamieni to możesz dać się nabrać na oficjalną teorię egiptologów, że wznieśli ją niewolnicy przez 50 lat. Jeśli natomiast obejrzysz film i zobaczysz jak precyzyjnie jest zbudowana, co pokazuje, jak jest ułożona względem gwiazd i jak jest jest połączona z innymi starożytnymi budowlami znajdującymi się na całym świecie zobaczysz, że oficjalna wersja jest po prostu niedorzeczna.

Film 'Tajemnice Piramid” śmiało mogę nazwać lekturą obowiązkową dla wszystkich którzy fascynują się historią i tym, którzy rozwijają swoją świadomość. Pokazuje nam, że jesteśmy oszukiwani przez historyków oraz, że na tym świecie działają albo działały potężne siły. Cywilizacja, która zbudowała te zdumiewające budowle jest o kilka tysięcy lat bardziej rozwinięta od nas i z jakiegoś powodu postawiła je na naszej Ziemi aby przetrwały nawet najpotężniejsze kataklizmy. Myślę, że powodem dla którego nadal stoją jest to, że powinniśmy zrozumieć co mają nam do przekazania.


Podaj dalej!
Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *