POTĘGA PODŚWIADOMOŚCI – JOSEPH MURPHY

„Potęga podświadomości” to następna z moich perełek przebudzających moje neurony do świadomego postrzegania mojej rzeczywistości. Związek przyczynowo skutkowy. W sumie podstawa zależności zjawisk, które mają miejsce w otaczającej nas rzeczywistości. Aż strach pomyśleć ile kiedyś przyczyn determinowało moje życie. Wręcz byłem niewolnikiem tych wszystkich „niesprzyjających okoliczności”.

W drodze do szczęścia nie napotkasz żadnych przeszkód, prócz tych, które sam wzniesiesz w myślach i w wyobraźni.

Joseph Murphy

I tak było bez przerwy pod górkę, nieustanna walka z przeciwnościami losu. Aż w końcu dotarło do mnie, że walczę z samym sobą. Zrzuciłem wtedy z siebie wszelką broń, zdjąłem z siebie ten obrony kaftan, którym tak skrzętnie się owijałem przez te wszystkie lata. Uwolniłem się z tego  i podałem rękę swojemu przeciwnikowi.

Ja odzyskałem swoją świadomość i już wiem, że jak podnosiłem na niego rękę w rzekomej o bronie on robił to samo. Też się bronił, tak samo chciał przetrwać. Dlatego ta walka nie miała żadnego sensu, jak w każdej walce nie ma wygranych, zawsze obie strony są przegrane. Teraz przyjaźnię się ze sobą samym i wiem ile zależy ode mnie. ODE MNIE ZALEŻY WSZYSTKO, BO PRZECIEŻ JESTEM WŁADCĄ WŁASNEJ RZECZYWISTOŚCI. Tak jak Ty i Ty i Ty! My wszyscy! I to jest piękne, bo przecież wszyscy jesteśmy elementami, które składają się na jedną całość. Jesteśmy właśnie tą boską całością – Wszechświatem.

Sprawy zewnętrzne nie mają wpływu na szczęście.
Są skutkiem, a nie przyczyną.

Joseph Murphy

No i właśnie dla tego polecam ci tą książkę. Pomoże Ci zrozumieć, że wszystko czego szukasz masz już w sobie. Przepełniona jest przykładami z życia wziętymi, ciekawymi afirmacjami. Nauczysz się jak pozytywnie programować swoją podświadomość, dowiesz się jak potężne narzędzie miałeś cały czas w sobie. Bo przecież ty jesteś organizatorem swojej rzeczywistości, reszta to tylko reakcja na twoje zachowanie.

Cierpliwość, dobroć, prawdomówność, pokora, uczynność, spokój, harmonia i miłość bliźniego to cechy, które nie starzeją się nigdy. Kto podtrzymuje w sobie te przymioty, zachowa zawsze w duchu młodość.

Joseph Murphy

Sprawdź gdzie możesz kupić najtaniej

Joseph Murphy – Potęga Podświadomości

Jeśli chcesz, możesz dać wyraz swojej wdzięczności stawiając nam kawę.❤

Od Wydawcy

Potęga podświadomości – dr Josepha Murphy’ego to poradnik, który pomaga pokonać bariery umysłu i przejąć kontrolę nad swoim życiem.

“Potęga podświadomości” to znany na całym świecie poradnik. Wspomaga pokonywanie  psychicznych barier, które nie pozwalają nam na realizację największych pragnień.

Największą przeszkodą w realizacji najskrytszych marzeń jesteśmy my sami. To, co tworzymy w naszych umysłach, skutecznie utrudnia samorealizację. A co by było, gdybyśmy zaczęli od zmieniania siebie i swoich przekonań? “Potęga podświadomości” to poradnik, który pomógł już niejednemu Czytelnikowi na całym świecie. Joseph Murphy podsuwa praktyczne wskazówki jak uwolnić swój umysł i żyć na 100%.

Doktor Murphy przez wiele lat badał i sprawdzał to, w jaki sposób osiągamy nasze cele i marzenia. Okazało się, że główną przeszkodą na drodze do ich realizacji jesteśmy właśnie my sami. Wiara, jaką posiadamy w sobie, musi stać się rzeczywista. Jeśli zaprzeczamy, że mogłoby nam się cokolwiek w ogóle udać, będziemy podejmować takie właśnie kroki, aby udowodnić naszą tezę.

Wybaczyć to znaczy życzyć drugiemu człowiekowi miłości, spokoju, radości i wszystkich dobrodziejstw życia tak długo, aż twoja pamięć wyzbędzie się bólu. Oto probierz prawdziwego przebaczenia.

Joseph Murphy

Poradnik podpowiada jak wykorzystać potęgę podświadomości i uwolnić umysł od podobnych ograniczeń, by osiągnąć upragnione cele. Sukces, dobrobyt, prestiż, grupa przyjaciół, miłość: wszystko jest w zasięgu Twojej ręki. Najważniejsze, co trzeba zrobić, to zmienić sposób myślenia i wykorzystać swój potencjał.

“Potęga podświadomości” zawiera liczne ćwiczenia, wskazówki i praktyczne porady, jak osiągnąć sukces i przestać być swoim wrogiem. Wszelkie nałogi, toksyczne relacje lub niechciane zdarzenia nie wynikają z tego, że tak musi być. Los nie decyduje sam w sobie o tym, jak powinno wyglądać nasze życie. Mamy na nie realny wpływ, a sposób formułowania naszych celów to jedna z metod kontroli.

O Autorze

Joseph Murphy, doktor religioznawstwa, filozofii i praw. Prekursor i krzewiciel pozytywnego myślenia. Autor wielu bestsellerowych poradników na temat wiary w niezwykłą moc umysłu i ducha.

Pisarz, filozof, nauczyciel, prekursor i krzewiciel myślenia pozytywnego.
Urodził się w Ballydehob, County Cork, w Irlandii. Uczył się w Irlandii i Anglii. Jego najważniejsze dzieło, a zarazem najbardziej znane – Potęga podświadomości przedstawia w jaki sposób wpływać na swoją podświadomość i używać jej do własnych celów.

Kocham cię człowieku, Raffi

Informację o Autorze zaczerpnięte od wydawcy oraz Wikipedii

Sprawdź gdzie możesz kupić najtaniej

Joseph Murphy – Potęga Podświadomości

Podaj dalej!
komentarze 4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.