PRAWA HARMONII WSZECHŚWIATA

Film – Prawa Harmonii Wszechświata  jest bardzo mocnym i czytelnym przekazem. Jak dla mnie, jest to wyjątkowy zbiór odpowiedzi. Z resztą bardzo sensownych, na często nurtujące nas pytania. Dlaczego jest tyle zła na świecie? Skąd biorą się niepowodzenia? Dlaczego jedni mają lepiej a inni gorzej? Jaki jest sens naszego życia? Co dalej, czy jest jakiś wyższy cel, czy jest jakaś wyższa kreacja? Film stworzony w oparciu o Wedy – prastare księgi wiedzy, niezwiązane z żadnym wyznaniem. Księgi stanowiły i stanowią wiedzę o świecie ludzi i bogów.

„Człowiek nie jest w stanie stworzyć fundamentalnych praw natury. Autentyczne prawa są zawsze prawidłowe, wszędzie i dla wszystkich. Możemy je tylko odkrywać i badać dla dobra wspólnego. Im lepiej rozumiemy te prawa harmonii, tym bardziej harmonijne staje się nasze życie. Główne odkrycie, którego może dokonać człowiek, polega na odkryciu źródła praw. Tam gdzie są prawa, tam jest i prawodawca.”

Cytat z filmu

Warto zatrzymać się na chwilę, obejrzeć, skonfrontować ten przekaz ze swoim bieżącym doświadczeniem. Zastanowić się na jakim etapie życia się znajdujesz. Jakie cechy determinują twoje życie. Zastanów się czy się przemieszczasz, czy też stoisz w miejscu. Czy kierunek w którym podążasz jest właściwy, a może wręcz przeciwnie.

Jest to dobry moment, aby zastanowić się nad kierunkiem w którym podążamy jako ludzkość. Myślę, że większość się ze mną zgodzi z tym, że znacznie oddaliliśmy się od naszej prawdziwej drogi życia i oczywiście jako jednostka nie mamy wpływu na wiele zła jakie się dokonało i dokona, ale mamy ogromy wpływ na naszą wewnętrzną zmianę.

Osobiście uważam, że jest to bardzo ważna zmiana, ponieważ każdy z nas jest elementem, który składa się na całość zwaną ludzkością. Ważną i mającą ogromny wpływ na wszystko co nas otacza. Bo jako ludzkość potrafimy niszczyć ale też budować. Ale żeby zacząć budować musimy żyć w zgodzie z wytyczonymi prawami wszechświata i jest to jedyna droga na pozytywną zmianę. Zachęcam cię do głębszej analizy samego siebie, poczucia w jakiej wibracji się znajdujesz. Jak już tego dokonasz, a wierz mi wgląd i ocena samego siebie jest bardzo wartościową umiejętnością. Dalej możesz podążać swoją drogą. Drogą która wiedzie przez życie w zgodzie z prawami harmonii wszechświata.

Kocham cię człowieku, Raffi

Jeśli chcesz, możesz dać wyraz swojej wdzięczności stawiając nam kawę.❤


Podaj dalej!
Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *