PRAWO PRZYCIĄGANIA W PIGUŁCE – CZYLI 13 NAJLEPSZYCH CYTATÓW ABRAHAMA HICKSA

Abraham Hicks – A w zasadzie Esther Hicks. Często przypisywana Abrahamowi Hicksowi , jest amerykańską inspirującą mówczynią i autorką. Jest współautorką dziewięciu książek ze swoim zmarłym mężem Jerrym Hicksem, zaprezentowała liczne warsztaty na temat prawa przyciągania w Abraham Hicks Publications i pojawiła się w oryginalnej wersji filmu „The Secret” z 2006 roku . 

Według Esther i Jerry’ego Hicksa „Abraham” składa się z grupy bytów „interpretowanych” przez Esther Hicks. Abraham opisał siebie jako „świadomość grupową z niefizycznego wymiaru”. Powiedzieli również: „Jesteśmy tym, kim jesteście. Jesteście czołową postacią tego, czym jesteśmy. Jesteśmy tym, co leży u podstaw wszystkich religii”. Abraham powiedział przez Esterę, że ilekroć odczuwa się chwile wielkiej miłości, radości lub czystej radości, to jest energia źródła i tym jest Abraham.

Oto 13 wybranych przeze mnie cytatów Abrahama

„Zauważ, że ci, którzy najwięcej mówią o dobrobycie, mają go. Ci, którzy mówią najwięcej o zdrowiu, mają go. Ci, którzy mówią najczęściej o chorobach, mają je. Ci, którzy mówią najczęściej o ubóstwie, mają go.
Takie jest prawo. Nie może być inaczej … Tak jak się czujesz, jest punktem przyciągania, i tak Prawo Przyciągania jest najbardziej zrozumiałe, gdy widzisz siebie jako magnes, otrzymując coraz więcej na sposób w jaki się czujesz.
Kiedy czujesz się samotny, przyciągasz więcej samotności. Kiedy czujesz, że biedny, przyciągasz więcej ubóstwa. Gdy czujesz się chory, przyciągasz więcej chorób. Kiedy czujesz się nieszczęśliwy, przyciągasz więcej nieszczęścia. Kiedy czujesz się zdrowy, żywotny, energiczny i dobrze prosperujący – przyciągasz więcej tych wszystkich rzeczy.”

„Wszechświat Cię nie karze, ani Cię nie błogosławi. On tylko reaguje na wibrację, jaką generujesz.”

„Powodem, dla którego pragniesz każdej rzeczy, którą chcesz, jest to, że myślisz, że poczujesz się naprawdę dobrze, kiedy tam dotrzesz. Ale jeśli nie czujesz się naprawdę dobrze w drodze do tego miejsca, nie możesz się tam dostać.
Musisz być zadowolony z tego, co jest,
gdy sięgasz po więcej.”

„Nie możesz otrzymać wibracyjnie czegoś, z czym nie jesteś wibracyjnie dopasowany. Wiec, błogosław tych, którzy znajdują obfitość. I w swoim błogosławieństwie ich i ich obfitości, staniesz się także bogaty.
Ale przeklinając ich obfitość, trzymasz siebie od tego z dala. Takie jest prawo – i jest to potężne prawo.”

„Gdy nauczysz się kontrolować i kreować swoje myśli, będziesz mieć dostęp do energii, która zmienia światy.”

„Oto moja obietnica dla Ciebie. Jeśli napiszesz na kartce rzeczy, które naprawdę cenisz w swoim życiu, w sobie i w innych i będziesz je sobie powtarzał to w ciągu 30 dni, zajdzie w twoim życiu potężna zmiana. Jeśli będziesz to kontynuował przez następne 6 miesięcy, zmiana będzie tak ogromna, że ci, którzy Cię znają, nie rozpoznają starego Ciebie i twojego dotychczasowego życia.”

„Nastąpiła zmiana paradygmatu, ponieważ tak wiele osób na całym świecie rozumie wibracyjny aspekt życia.”

 „Jesteś wybredny w stosunku do samochodu, którym jeździsz. Jesteś wybredny w kwestii tego, co nosisz. Jesteś wybredny w kwestii tego, co wkładasz do ust, bądź bardziej wybredny w kwestii tego, co myślisz. ”

„Wiara jest tylko myślą, którą nadal myślisz; a kiedy twoje przekonania pasują do twoich pragnień, wtedy twoje pragnienia muszą stać się twoją rzeczywistością.”

„Wszystko rozwija się idealnie, a gdy odpoczywasz i odnajdujesz spokój w swoim zaufaniu, wiedząc, że dobrobyt jest twoim prawem do narodzin, niesamowite rzeczy będą dziać w twoim życiu. Rzeczy, których wcześniej nie widziałeś. ”

„Kiedy czujesz wdzięczność, jesteś najbliżej naturalnego stanu, w którym się urodziłeś. ”

„Kiedy pojawia się pomysł i odczuwasz w nim ochotę, oznacza to, że twoja Wewnętrzna Istota jest wibracyjnym dopasowaniem do idei, a twoje pozytywne emocje wskazują, że wibracja twojej myśli w tym momencie odpowiada wibracji twojej Wewnętrznej Istoty. To jest właśnie inspiracja: w tej chwili jesteś doskonałym dopasowaniem wibracyjnym do szerszej perspektywy swojej Wewnętrznej Istoty, a dzięki temu wyrównaniu otrzymujesz teraz wyraźną komunikację lub Wskazówki od swojej Wewnętrznej Istoty .” 

„Twój wniosek, że nie ma wystarczająco czegoś – czy to ziemi, czy pieniędzy, czy klarowności – wynika z twojego nieświadomego uczenia się i jest wibracją, która utrzymuje cię z daleka od tego, czego chcesz. Nie ma ograniczeń. Jeśli zidentyfikujesz pragnienie czegoś, Źródło rozpoznaje to twoje pragnienie i natychmiast zaczyna ci je dostarczać. I zamanifestuje się to w różnorodności, w pełni i w sposób w jaki ty i tylko ty uczysz się zezwalać.”

Źródła: wikipedia.org, www.goodreads.com

Podaj dalej!
komentarze 3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.