RAMTHA – BIAŁA KSIĘGA

Ramtha, duchowy nauczyciel, który przewraca do góry nogami paradygmat na którym opieramy się w obecnym systemie społecznym. Proponując zupełnie nowy a raczej stary, jedyny i prawdziwy, jaki istniał od zarania dziejów. Ten w którym, Ty jako istota ludzka jesteś esencją wszechświata, jesteś światłem, jesteś mrokiem, jesteś twórcą, stworzeniem, jesteś wszystkim. Jesteś Tym od którego zostałeś oddzielony a którego nieustannie poszukujesz, jesteś prawdą, Jesteś Bogiem. A swoje przesłanie potwierdza swoim doświadczeniem.

Oczywiście dla uwarunkowanego umysłu przekaz może być dziwny, podejrzany, czy też mało prawdopodobny. Jednak z pewną dozą otwartości, może znacząco wpłynąć na Twoje życie. Chociażby poprzez zmianę Twojego nastawienia, zwrócenie uwagi na Twoje myśli i ich wpływ na  postrzeganie rzeczywistości. Prowadząc Cię w kierunku odkrycia własnej, nieskończonej mocy, jaka została nadana Ci na miarę kreacji stworzonej na podobieństwo Twórcy, który poprzez swoje dzieło doświadcza samego siebie.

Czy jesteś gotów by uwierzyć, że jesteś Bogiem?  Nie ważne. Wystarczy, że otworzysz się na siebie, w pełni siebie zaakceptujesz, porzucisz winę, porzucisz swoje wątpliwości oparte na wzorcach uwarunkowanego umysłu. Spróbuj pokochać siebie w pełni, abyś mógł stać się pełnią istnienia, nadaną w procesie kreacji.

”Nauczano was przez wieki, że Bóg znajduje się po za granicami waszego królestwa, gdzieś tam w niezgłębionej przestrzeni. Wielu z was uwierzyło w to i uznało za prawdę, ale Bóg, naczelna przyczyna całego życia, nigdy nie był  na zewnątrz was. On wami jest. On jest wspaniałymi procesami myślowymi, najwyższą inteligencją, która milcząca i zawsze obecna znajduje się wewnątrz człowieka.
Nauczano was, że urodziliście się tylko na krótki okres czasu, aby zestarzeć się i umrzeć. Ponieważ uznaliście to za prawdę, przekształciła się ona w waszą rzeczywistość na tej płaszczyźnie istnienia. Jednak pojawiłem się tutaj, aby wam przypomnieć, że jesteście wieczną ciągłością, nieśmiertelną esencją, która żyje od bilionów lat, odkąd Bóg, wasz ukochany Ojciec, całość myśli, zastanowił się nad sobą i stworzył promienność światła, którą każdy z was się stał. Wtedy właśnie staliście się unikatową, niezależną i wieczną częścią Umysłu Boga.
Nauczano was, że Bóg jest jednostką, która własnymi rękoma zrobiła niebo i ziemię, a następnie stworzyła istotę zwaną człowiekiem. Jednak to właśnie wy, którzy posiadacie boską inteligencję i wolną wolę, jesteście wspaniałymi kreatorami całego życia. To wy stworzyliście poranne słońce, wieczorne niebo, i piękno wszystkiego co istnieje. To wy, którzy byliście błyszczącymi światłami w Próżni przestrzeni, daliście życie tej wybitnej istocie, zwanej człowiekiem, aby doświadczyć zdumiewającego bogactwa form przez was stworzonych.
Moi ukochani bracia, zrozumienie wszystkiego, kim każdy z was jest, to istotne uświadomienie sobie zbioru iluzji, którymi żyliście przez tysiące lat. Jesteście czymś więcej niż tylko człowiekiem. Jesteście czymś znacznie, znacznie wspanialszym niż ta ograniczona istota. Jesteście Bogiem. Zawsze nim byliście i zawsze nim będziecie. Jesteście wspaniałymi, nieśmiertelnymi twórcami, żyjącymi tutaj wcielenie za wcieleniem po to, aby w końcu uprzytomnić sobie tą wielką prawdę, którą pozwoliliście sobie odebrać.
Wszyscy jesteście samym Bogiem, stworzonym z Boga. Jesteście Bogami stworzonymi z Boga – pierwszą i jedyną bezpośrednią kreacją tego, który jest Źródłem całego istnienia.”

Ramtha

Ramtha daje nam wachlarz możliwości, tworząc przestrzeń na odkrycie siebie w pełni. Tak abyśmy mogli stać się świadomymi kreatorami lepszego świata. Sam nie ocenia nas za nasze dotychczasowe życie. Jak wspomina, żył, walczył i zabijał, by w rezultacie odkryć w sobie prawdziwą Boskość.

„To wy wybraliście wasze życie i wasze przeznaczenie. Taka jest praktyka i przywilej, że tak powiem, bycia Bogiem-człowiekiem.
Tworzycie wasze życie za pośrednictwem waszych własnych procesów myślowych. O czymkolwiek pomyślicie, następnie będziecie czuli, a wszystko , co czujecie urzeczywistni się, formując warunki waszego życia.
Zastanówcie się tylko. W jednej chwili możecie pomyśleć o szczęściu i całe wasze ciało wypełni się radością. W jednej chwili możecie wyobrazić sobie siebie w roli żałosnej istoty, której nikt nie kocha i ogarnie was smutek oraz współczucie dla samych siebie. Potrzebny jest tylko moment, aby to nastąpiło. I tak samo w jednej chwili możecie przestać szlochać i wybuchnąć radosnym śmiechem. W jednej chwili możecie położyć kres krytykom i zobaczyć piękno wszystkiego, co was otacza. Kto to robi ? Wy. W momencie, kiedy mieliście kaprys, aby stworzyć uczucia w głębi waszej istoty, czy cokolwiek wokół was się zmieniło? Nie. Tylko wszystko, kim byliście, uległo zmianie.
Jesteście dokładnie tym, o czym myślicie. Wszystko o czym myślicie pojawi się w waszym życiu. Jeżeli zastanowicie się nad geniuszem, on już w was jest.
Jak budujecie waszą przyszłość? Myślami. Wszystkie wasze jutra są projektowane waszymi myślami w dniu dzisiejszym, ponieważ każda myśl, każda fantazja, bez względu na jej emocjonalną przyczynę, wywołuje w ciele uczucia, które zostają nagrane w waszej duszy.
Te uczucia staną się precedensem dla warunków w waszym życiu, ponieważ przyciągną okoliczności, które pozwolą wam doświadczyć takich samych emocji jak te które zostały nagrane w waszej duszy. Wiedzcie, że każde słowo, które wypowiadacie, formuje nadchodzące dni, ponieważ słowa są dźwiękami wyrażającymi uczucia zawarte w waszej duszy, a one narodziły się dzięki myśli.”

Ramtha

Biała Księga może stać się wademekum dla każdej istoty, daje wiele wyjaśnień, wskazówek. Dokładnie objaśnia wiele zagadnień, które do tej pory umieszczone są w przestrzeni mistyki, ezoteryki. Objaśnia, choćby procesy kreacji rzeczywistości, prawa przyciągania, wibracji, energii, życia między wcieleniami, itp. Dzięki otwartości może stać się elementem w procesie Twojego rozwoju duchowego. Dlatego też szczerze Ci ją polecam. Abyś mógł lepiej poznać samego Siebie, by w rezultacie Nasz Świat Stał się Piękniejszy.

Sprawdź gdzie możesz kupić najtaniej RAMTHA

„Tylko wy sami możecie być waszym najlepszym przyjacielem i nauczycielem. Nie istnieje głos, który nauczyłby was więcej niż wasz własny. Nie istnieje słowo pisane, które nauczyłoby was więcej niż wasze własne. To, kim jesteście dzisiaj, jest odpowiedzią na wszystko, czego kiedykolwiek chcieliście, ale jeżeli będziecie się upierali przy szukaniu na zewnątrz was wzorców do naśladowania i osób do czczenia, nigdy nie zobaczycie ani nie poznacie dogłębnie chwały Boga. Tylko dzięki wam samym i dzięki zdeklarowanej miłości własnej możecie uświadomić sobie waszą boskość, wasze oświecenie i odkryć samych siebie. Jedyna droga do pokoju, szczęścia i samorealizacji wiedzie przez akceptację i miłość samych siebie, ponieważ jest równoznaczna z miłością do Boga. Musicie kochać siebie samych bardziej niż kogokolwiek innego, ponieważ właśnie to da wam miłość i stałość, aby zaakceptować całą ludzkość.”

Ramtha

Jeśli chcesz, możesz dać wyraz swojej wdzięczności stawiając nam kawę.❤

Od Wydawcy:

 „Ramtha od wielu lat przynosi nam wspaniałe posłanie. Jego nauki niosą ze sobą superświadomość. Co stanie się z wami, kiedy uświadomicie sobie, że jesteście indywidualnym Bogiem? Ramtha jest wspaniałym nauczycielem, ale nie szuka wyznawców. Nie będzie się też starał was oczarować, żebyście go czcili. Ramtha nie przyszedł tutaj po to, żeby was nawracać, ale by uczyć tych nazwanych przez niego zapomnianymi Bogami, którymi my wszyscy jesteśmy, o naszym prawdziwym rodowodzie.” (JZ Knight)

„Jestem tutaj, aby nauczyć was, jak zaprzestać żyć w ciągłym wyrzeczeniu się siebie samych, żebyście zrozumieli jak być bliżej Boga, jak odnaleźć drogę do niego w was.” (Ramtha)

O Autorce:

Judy „Ramtha” Zebra Knight

Urodzona 16 marca 1946 roku w USA (Roswell, Nowy Meksyk)

Judy Zebra Knight (urodzona jako Judith Darlene Hampton) – Amerykanka, nauczycielka duchowości, pisarka, która twierdzi, że drogą channelingową (kanałową) otrzymuje przesłanie od żyjącego 35 tysięcy lat wcześniej na Lemurii ducha-wojownika oraz nauczyciela duchowego o imieniu Ramtha. Bardziej znana jako J.Z. Knight.

Do objawienia się jej Ramthy miało dojść w 1977 roku w Tacomie, w jej kuchni. W 1988 roku założyła szkołę Ramtha’s School of Enlightenment (RSE, Ramthańska Szkoła Oświecenia). Ośrodek mieści się w Yelm w hrabstwie Thurston w stanie Waszyngton. Do 2009 r. przez RSE przewinęło się ponad 10 tysięcy uczniów. W nauki Ramthy wplecione są m.in. motywy fizyki kwantowej.

Wszystko czego szukasz masz już w sobie. Uświadom to sobie.🙏

Podaj dalej!
komentarze 3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.