RATUNEK DLA PLANETY ZIEMIA – CZ.1

SŁYSZAŁEŚ O NIM? JEST PRZYCZYNĄ ZNISZCZENIA PLANETY ZIEMIA.

Raport postronnych obserwatorów:

Pewnie już o nim słyszałeś, dużo się o nim mówi, jednak nikt go jeszcze nie widział. Sieje strach i zniszczenie. Pędząc jak taran, nie bacząc na napotkane przeszkody, które znajdują się na jego drodze. Potrafi być brutalny i zawsze jest nienasycony. Nigdy nie dopuszcza racji innych niż jego własne. Mówi o sobie, że jest niezastąpionym jedynym władcą, że jedynie jego racja jest słuszna. Siejąc strach i zniszczenie nigdy jeszcze nie pobrudził sobie rąk.

Ma od tego armię istot, które pod jego wpływem wykonują jego polecenia. Podporządkowane istoty, zasilają go swoja energią. Został im wprogramowany strach przed utratą statusu społecznego. Wynikającego z indywidualnego odcięcia od źródła stworzenia, na rzecz tej właśnie mocnej energii. Energii, która kreuje iluzję lepszego jutra. Istoty te w wyniku perfidnej manipulacji nie zdają sobie sprawy z istnienia tej, że wyższej władzy nad nimi sprawowanej. Spowodowane jest to tym, że w swojej nieświadomości utożsamiają się z nią. Błędnie uznając tą tożsamość za własną.

Zachęcone energią systemu monetarnego, oraz mechanizmem wprogramowanego strachu, stają się idealnym narzędziem siejącym rzeź i zniszczenia. Nieświadomość ta wynika z dobrze zaplanowanego podziału obowiązków. Każda istota ma wyodrębnione zadania do wykonania. Istoty te wdrażane są w swoje zadania zaraz po urodzeniu. Funkcjonują w przeznaczonych dla nich obszarach, pobierając nauki od swoich również nieświadomych i otumanionych tą energią opiekunów.

Dlatego też pewne brutalne zachowania, są dla nich zupełnie normalne. Ponieważ żyją w danych realiach od samych narodzin. Ten nienasycony władca, stworzył mechanizm zwany Popytem i Podażą, który jak perpetuum-mobile sam się napędza. Jest to bardzo dziwne zjawisko, gdyż istoty w nim funkcjonujące nie zdając sobie sprawy, poświęcają swoją energię na materializację tego zjawiska. Wypadkową tego działania jest degradacja i zniszczenie planety. Co nieuchronnie doprowadzić może do samozniszczenia nadrzędnego gatunku, oraz reszty gatunków żyjących na planecie Ziemia

                                                                      Z poważaniem – Neutraliktus

Objektywiktus westchnął,  kończąc czytać raport podsumowujący ekspedycje Neutraliktusa. Ekspedycję mającą na celu analizę zachowań nadrzędnego gatunku, żyjącego na planecie Ziemia. Pomyślał chwilę i postanowił skontaktować się z Neutraliktusem w celu omówienia całej sytuacji. Skupił się i nawiązał połączenie, po chwili mogli oddać się polemice gdyż odbiorca dobrze wiedział w jakim celu połączenie zostało nawiązane.

Po dłuższym połączeniu Objektywiktus westchnął kończąc polemikę z Neutraliktusem. Po czym, podejmując decyzję o odwleczeniu sprawy na co najmniej 10 ziemskich lat z kwitował.

Podsumowanie ekspedycji Ratunek dla Planety Ziemia:

Dla nas Postronnych Obserwatorów jest to bardzo dziwne i niezbyt zrozumiałe zjawisko. Nazwaliśmy to błędnym kołem, czy też nie mającej wyższego sensu egzystencji zmanipulowanej istoty. My Postronni obserwatorzy nazywamy to zjawisko wegetacją w celu pozyskiwania energii  poprzez wspomnianego władcę, który żywi się energią tego gatunku. Po głębszych oględzinach dowiedzieliśmy się że ten wegetatywny gatunek zwany jest ludzkością.

Zauważyliśmy też, że ta właśnie ludzkość jest bardzo podatna na manipulację, która po przejęciu programu, wzorca sama się napędza. Poświęcając swoje życie i życie swojego potomstwa dla narzuconej tożsamości, którą przyjęli za własną. My Postronni Obserwatorzy zauważyliśmy że ludzkość jest już na skraju wyczerpania.

Myśleliśmy, że nie ma już dla nich nadzieli. Kiedy jednak przed zakończeniem ekspedycji. Zauważyliśmy, że tli się w nich jakiś potencjał. Dostrzegliśmy ciała świetliste. Tak więc według nas Postronnych Obserwatorów jest to iskra nadziei dla ludzkości na wyrwanie się z tego letargu.

Nasze spostrzeżenie potwierdzają,  nieliczne istoty którym udało się wyrwać z tego mechanizmu. Jak się potem okazało istoty te opracowały narzędzie, które pomaga im w przejęciu kontroli nad własnymi ciałami. Dzięki temu mogą stać się Postronnymi Obserwatorami. Co daję im wgląd w ich samych i dzięki tej świadomości stopniowo przejmują kontrolę nad własnymi ciałami. W rezultacie nad własnym życiem.

Narzędzie to nazwali pracą z własną świadomością na imię dali mu Medytacja. Nazwali też władcę, który sprawował nad nimi kontrolę. Dzięki temu łatwiej im go identyfikować, gdyż cały czas jest przebiegły i niewidzialny. Jednak wiedzą w jakich myślach się objawia. Nauczyli się obserwować i wyciszać własne myśli. Dzięki tej umiejętności zyskali pewną przewagę. Wiedzą już, że można go poskromić i przejąć nad nim kontrolę. I wiedzą też, że jest to nie łatwy proces. Ponieważ są szykanowani i wyśmiewani przez osoby, które jeszcze nie wyrwały się z pod tej władzy. Jednak ruszył już pewien proces. Nazywają go przebudzeniem. A władcę nazwali Ego.

Podsumowując jest jeszcze szansa dla ludzkości. Dlatego też odraczam na 10 ziemskich lat regresję planety w celu jej ratunku.

                                                          Z poważaniem Objektywiktus.

Czytaj Dalej Cz.2

Kocham cię człowieku, Raffi

Podaj dalej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.