RATUNEK DLA PLANETY ZIEMIA – ZMIANA WIBRACJI W CELU PRZEBUDZENIA ŚWIADOMOŚCI CZ.5

Objektywiktusie- raportuję, że rozpocząłem pracę z wibracją ziemi. Podejmując działanie zauważyłem, że wibracja Gajii jest mocno zaburzona. Potwierdzam, że  przyczyną jest mentalny pasożyt który wyewoluował w umysłach ludzkich istot. Procesy które zachodzą pod jego władzą mają niebagatelny wpływ na degradację planety. Ludzkość pod jego władzą stała się niszczycielską siłą dla Planety, która zresztą daje im tyle dobra i obfitości. Niestety mentalny pasożyt rośnie w siłę i skutecznie odcina ludzkość od wszelkiego zrozumienia istoty rzeczy.

Jeśli nie czytałeś wróć do Cz.1

Wchodząc w wibrację ziemi, czuję jakby ogromna siła pobierała większość energii. Do tego skład chemiczny planety jest mocno zaburzony, zaszły już pewne reakcję które w rezultacie zaszkodzą wszelkiej roślinności oraz wszystkim gatunkom egzystującym na planecie.

Zgodnie z zaleceniami zbadałem częstotliwość wibracji Ego – które w wyniku negatywnych programów stało się mentalnym pasożytem. Po czym zmieniłem częstotliwość wibracji planety w celu poskromienia pasożyta a co za tym idzie, rozpoczęcia procesu przebudzenia świadomości.

Niestety konsekwencją takiego działania będzie przyspieszenie śmiertelności istot ludzkich, które z z owym pasożytniczym się utożsamiły. Albo inaczej to ujmując, zostały totalnie zdominowane przez pasożyta. Oczywiście odczytuję też, że jest szansa przeżycia dla każdego. Jednak wszystko zależy od tego kto i na ile jest otwarty na zmiany. Zmiana wibracji będzie wymagała obalenia systemów wartości. Ego jako pasożyt zostanie poskromione. Niestety istoty które nie będą potrafiły porzucić swoich dotychczasowych przekonań będą umierać wraz z Ego.  

W trakcie badania ustaliłem również, że istnieje już znaczna grupa ludzi które z pod tej władzy się uwolniły, bądź doskonale same sobie radzą przejmując kontrolę. Widzę też, że zaczął się proces przebudzenia co napawa mnie spokojem. Jestem świadom tego, że gatunek ludzki nie jest zagrożony. Widać że proces powoli się odwraca. Jednak jest dosyć powolny biorąc pod uwagę bieżący stan rzeczy oraz znaczące cierpienie większości gatunków zwierząt, i z kolei  samej planety. Dlatego też jestem przekonany, że nasza interwencja jest niezbędna.

Podsumowując. Zmiana wibracji ziemi znacznie przyspieszy proces przebudzenia ludzkości co z kolei będzie miało znaczący wpływ na transformację planety. Wiadomo też, że niesie to za sobą pewne konsekwencje jednak jestem przekonany, że ów konsekwencje bez naszej interwencji były by tragiczne i nieodwracalne w skutkach. Pasożyt mentalny stopniowo wyniszczyłby całą planetę po czym nie mając już możliwości zaspokajania swoich nieograniczonych potrzeb pozbawiłby życia swojego żywiciela zwanego istotą ludzką.

Potwierdzam zakończenie zmiany wibracji ziemi. Proces transformacji rozpoczęty. Pierwsze efekty odzyskania podstawowej świadomości istnienia odczytamy za 10 ziemskich lat.

Melduje, że wracam do bazy. Nic tu po mnie. Reszta w rękach Ludzi.

Z poważaniem Naturaliktus…

Objektywiktus poczuł ulgę, wiedział już że sytuacja jest opanowana, dodatkowo świadomość zaistniałych procesów pozwoliła na jasną ocenę sytuacji. Zarazem zdawał sobie sprawę ze złożoności całego procesu. Dlatego też nie zamierzał spocząć na laurach. Podjął decyzję o zwołaniu narady w celu ustalenia dalszych poczynań w procesie transformacji Planety ziemia. Zamierzał już zwołać naradę kiedy otrzymał raport od Neutraliktusa.

Czytaj dalej Cz.6

Kocham cię Człowieku. Raffi

Podaj dalej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.