SIŁA NARODU – MIĘDZYNARODOWY PROTEST PRZECIW PRZYMUSOWI SZCZEPIEŃ

Szanowni Policjanci – Obywatele! Już niebawem odbędzie się Międzynarodowy protest przeciw przymusowi szczepień. Czy możemy liczyć na wasze wsparcie? Przecież wszyscy jedziemy na tym samym wózku. Czy aby na pewno chcecie pogodzić się z utratą własnej wolności na rzecz korporacji?

Tak , tak, nie chodzi tu tylko o szczepienia. Chodzi o to, czy jeszcze będziemy mogli decydować o sobie. Czy będziemy mieli prawo do własnego zdania, do własnych poglądów. Czy nasze ciała jeszcze będą należały do nas. Nikogo nie atakujemy. My tylko stajemy po stronie Wolności i Suwerenności.

Panie Policjancie:

Niech Pan przez chwilę się zastanowi, czy aby nie broni pan iluzji, którą ktoś w Panu zaszczepił. Być może błędnie się Pan utożsamił z tą wszczepianą w ludzkie umysły propagandą, jaką serwują nam media głównego ścieku, które to sterowane są przez naszych szanownych ustawodawców. W wyniku czego w raz ze swoimi kolegami, tworzy Pan kordony obrony wobec korporacyjnej manipulacji.

Czy zastanawiał się Pan, skąd ta obawa wobec nas, obywateli? Myślał pan o tym, dlaczego władza obawia się wychodzących na ulicę młodych ludzi, rodzin z dziećmi oraz starszych ludzi, tych którzy dobrze jeszcze pamiętają trudne czasy PRL-u? Czy na pewno tak spieszno nam powtarzać historię? Wielu z tamtych szeregów zostało już rozliczonych. Czy naprawdę tak ciężko wyciągnąć, z nie tak dawnych wydarzeń konkretne wnioski.

Szanowna Policjo! Czy zdajesz sobie sprawę, czego tak naprawdę bronisz, po czyjej stronie stoisz? Przypomnij sobie o co walczyli twoi dziadkowie? Zastanów się  co czuła twoja babka czekając ze łzami w oczach na ojca twojego ojca. Przecież walczyli z poświęceniem swojego życia, właśnie po to abyś mógł żyć, wraz ze swoją rodziną w wolnej suwerennej Polsce. Czy jeszcze nie rozumiesz czego bronimy? Odpowiedz mi, na co liczysz?! Stojąc w obronie totalnego zniewolenia siebie i swojego potomstwa?

Być może zaufałeś władzy, być może zaufałeś swojemu przełożonemu. A może nie myślisz w ogóle?! Może jesteś tylko marionetką – narzędziem. Być może się już poddałeś. Oddałeś swoją i naszą wolność na rzecz iluzji wygodnego korporacyjnego życia. Być może poświęciłeś już wszystko pod pretekstem pensji i niespłaconego kredytu. Tylko zastanów się jeszcze przez chwilę, czym jest to poświęcenie wobec pokolenia Polski Walczącej.

Posłuchaj mnie teraz – Ja się nie poddaję! Staje ramię w ramię w raz z moimi przyjaciółmi oraz z moimi przodkami. Właśnie po to, aby tak jak Ty stworzyć kordon. Jednak nie taki jaki ty tworzysz w oparciu o zaszczepione w tobie iluzje. W oparciu o manipulację w której uczestniczysz. Nasz kordon podparty jest fundamentem intelektu połączonego z sercem. Nazywam go kordonem Świadomej Miłości.

Szanowny Policjancie! Mundur który zakładasz jest tylko kruchą skorupą pod którą kryje się istota pragnąca tego samego co my – Obywatele pragnący Wolności. Czy jesteś pewien, że jak nas już wszystkich spacyfikujesz, wykonasz swoją sumienną służbę, pozostaniesz bezpieczny, wolny? Czy naprawdę aż tak się różnimy?

Dlatego, nasz kordon nigdy się nie zamyka, jest otwarty, czeka na twoje wsparcie. Już czas, powstań z kolan, tak jak powstali twoi przodkowie. Nie ma już miejsca na iluzję. Stary system się rozpada. Dostaliśmy jeszcze szansę, dlatego apeluje do ciebie nie zaprzepaść jej.

I Ty też mój drogi czytelniku. Tak, TY! Widzimy się na manifestacji 6 Czerwca. Przyszedł czas na zmiany. Dlatego zamieniamy Polskę Walczącą na Polskę Wiedzącą.

MIĘDZYNARODOWY PROTEST PRZECIW PRZYMUSOWI SZCZEPIEŃ

Jest jeszcze czas, nie zwlekaj! Przecież już czujesz w swoim sercu, że coś tu nie gra. Dlatego też jeśli nie dla siebie to dla potomnych, tak aby doświadczyli świadomego i pełnego życia. Aby mogli sami o sobie decydować.

Ze świadomością ku jedności, Raffi

Ps. Inspiracją do napisania Apelu są bieżące wydarzenia, oraz wydarzenia, które zaistniały podczas protestu przedsiębiorców.

Dziękuję Robertowi Onetwo oraz wszystkim zaangażowanym w podnoszenie naszej wspólnej świadomości. Nie pozostajemy bierni do zobaczenia na proteście.

Uświadom To Sobie.

Podaj dalej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *