STWORZENI DO ROZWOJU

Z pewnością nie raz zastanawiałeś się nad istotą istnienia. Kim Jestem? Jaki jest mój związek ze światem? Jaka jest moja historia? Na te i na wiele innych nurtujących pytań, poszukamy odpowiedzi. Właśnie to poszukiwanie jest sednem, istotą, esencją naszego istnienia. Choćby dla tego, że skłania nas do rozwoju. Jako człowiek, jesteś poszukiwaczem, odkrywcą. Podążając tą drogą wzrastasz, na niej znajdziesz wiele odpowiedzi, jednak kluczową jest ta, że Jesteś stworzony do rozwoju.

Kochani zapraszamy was na szkolenie pt. „Kim My Jesteśmy”, które poprowadzi wyjątkowy mentor. Gregg Braden. Autor popularnych książek „ Boska Matryca, Kody Mądrości, Tajemnice Zagubionej Modlitwy”…

Gregg z wykształcenia jest naukowcem w swoich poszukiwaniach stara łączyć się zachodnią naukę z duchowością. W tym celu podróżował do najdalszych zakątków Ziemi gdzie rozmawiał z szamanami, mnichami i joginami, próbując zdobyć jak najwięcej informacji w temacie uzdrawiania, modlitwy, medytacji czy wpływu umysłu na materię.

Gregg Braden – podważa tezy współczesnej nauki. Zabierze Cię w niezwykłą podróż do wnętrza naszego ciała oraz do wiedzy którą posiadamy my i którą posiadali nasi przodkowie, żyjący w błędnych przekonaniach!

Czy wiesz, że przez 150 lat zdobywanej wiedzy przywykliśmy do tego co słyszeliśmy o nauce i duchowości? Najwyższa pora, aby przekroczyć granicę poznanej dotychczas nauki i duchowości.

“Urodziłeś się naprawdę niezwykły. Musisz tylko rozpoznać ten fakt i rozwinąć swój największy potencjał.”

– Gregg Braden

Przyszedł czas by dotrzeć do prawdy. Kim naprawdę jesteśmy, zrozumieć:

  • Co to znaczy prawdziwe oblicze człowieczeństwa? 
  • Jakie masz w sobie utajone zdolności?
  • Czas poznać kierunek, w jakim zmierza ludzkość.

Czy wiesz, że urodziłeś się już z niesamowitymi zdolnościami do:

  • Samoleczenia
  • samoregulacji
  • długowieczności
  • aktywacji wzmocnionej odpowiedzi immunologicznej
  • głębokiej intuicji
  • współczucia i empatii

W wielu z nas są one stłumione. Nie wiemy jak je wykorzystać. W jaki sposób je pobudzić i odkryć w sobie? Na te i wiele wątpliwości, odpowiedzi udzieli Tobie Gregg Braden. Szkolenie zaczynamy 17.01.2022

Kliknij poniżej. Zarejestruj się i podążaj za wskazówkami.

ZAPRASZAMY NA KURS „KIM MY JESTEŚMY”

Od czasu do czasu na naszej drodze pojawia się w najwłaściwszym momencie ktoś, kto mówi coś, co budzi nasze wspomnienia i uśpione możliwości”.

– Gregg Braden
Podaj dalej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.