TAJEMNA HISTORIA ŚWIADOMOŚCI – DR MEG BLACKBURN LOSEY

Książkę tą opisałbym jako streszczoną wersję Pradawnej Tajemnicy Kwiatu Życia Drunvalo Melchizedeka. Autorka również zabiera Was w podróż w bardzo daleką przeszłość,  do Wielkiego Wybuchu i początków istnienia. Znajdziemy tu genezę w jaki sposób ludzkość znalazła się w obecnym nam trzecim wymiarze i co musimy zrobić aby dokonać przeskoku ewolucyjnego.

Połączenie wiedzy starożytnej ze świętą geometrią oraz rozwojem duchowym daje nam zupełnie nowy punkt widzenia na naszą rzeczywistość. Odczytujemy teraz znaki, które zostawiły nam poprzednie cywilizacje, dowiadujemy się co chciały nam przekazać. Znaki te w postaci wielkich znanych nam budowli jak piramidy na całym świecie stanowią bardzo cenną dla nas wiedzę o nadchodzących globalnych wydarzeniach, które są częścią ogromnego, kosmicznego cyklu.  

„Stanowimy jedność – doskonały twór wszechświata. Każdy z nas jest jego unikalnym przejawem, ale razem tworzymy świadomość zrodzoną ze światła i za pomocą myśli i uczuć zdolną do tworzenia rzeczywistości (zarówno pozytywnej jak i negatywnej). Czy osiągniemy wspólną harmonię? Musimy zrozumieć, że wszyscy dążymy do tego samego celu, ale do tej pory nie udało nam się jeszcze nawiązać prawdziwej współpracy. Jako indywidualne jednostki potrafimy być niezwykle skuteczni – pomyśl do czego bylibyśmy zdolni, gdybyśmy zjednoczyli się w wysiłkach na rzecz nowej lepszej rzeczywistości. Jak wyglądał by świat, gdybyśmy przestali koncentrować się na dzielących nas różnicach i przyjrzeli się cechom wspólnym, które wspomogły by naszą współpracę. Poprzednie cywilizacje zostawiły nam wskazówki jak tego dokonać. Stanowimy jedność, ale jako poszczególne jednostki jesteśmy tylko kroplami tuszu na kartce zawieszonej nad ogniem. Aby przetrwać i ewoluować musimy stać się ogniem i zjednoczyć się z ciepłem. Stańmy się dymem który przesiąka cały wszechświat. Stańmy się światłem, które będzie latarnią wskazującą drogę do lepszego jutra. Możemy tego dokonać. Wiemy o tym.”

Cytat z książki

Od wydawcy

Czy starożytni posiadali wiedzę, do której my nie mamy teraz dostępu? Dlaczego niektóre cywilizacje miały doskonałe technologie? Skąd ci ludzie znali procesy atomowe i skąd wiedzieli, jak korzystać z rezonansu? Skąd czerpali wiedzę dotyczącą alchemii i astronomii? Wreszcie, dlaczego cała ta wiedza była zarezerwowana dla faraonów, kapłanów, królów i mędrców? Co ukrywano przed resztą ludzi? Dokładnie to samo, co przekazywano wybranym uczniom w szkołach mistycznych: dostęp do wyższej świadomości prowadzi do zmienionej i nieskończonej rzeczywistości.

Starożytni pozostawili wszystkie klucze, które są niezbędne do odkrycia, kim tak naprawdę jesteśmy i do czego jesteśmy zdolni. Gdy zrozumiemy idee które nam pozostawili, nauczymy się stosować je w teraźniejszości.

Z tej książki dowiesz się, że przeszłość, teraźniejszość i przyszłość są ściśle ze sobą połączone, a czysta świadomość wpływa na zmianę i tworzenie rzeczywistości. Poznasz też prawdziwe znaczenie kalendarza Majów, zasady świętej geometrii i jej związek z Kabałą, Kwiatem Życia, piramidami, Atlantydą, Lemurią.

Jeśli chcesz, możesz dać wyraz swojej wdzięczności stawiając nam kawę.❤

Podaj dalej!
komentarze 3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.