TECHNIKI ODDYCHANIA – MARKUS SCHIRNER

Czy zdajecie sobie sprawę z tego, że w dzisiejszych czasach ludzie nie oddychają już prawidłowo? Podstawowa czynność organizmu została spłycona do pobierania niezbędnej do życia ilości tlenu, podczas gdy oddychanie ma o wiele większe znaczenie dla naszego ciała i ducha. Ta krótka książka to dziesięć procent teorii i dziewięćdziesiąt procent praktyki. Jest zbiorem poszczególnych ćwiczeń oddechowych, które wpływają na każdy aspekt naszego życia.

„Oddech jest najlepszym lekarzem dla naszego ciała. Oddech może nas uleczyć lepiej niż wszystko inne na świecie. Oddychanie jest tak proste i oczywiste, że nikt nie jest świadomy jego ogromnej siły.”

Leonard Orr
Od wydawcy

Czynność oddychania wiąże nas z życiem i światem. Włączenie świadomości w przebieg tego niedostrzeganego zazwyczaj procesu pozytywnie wpływa zarówno na świat materii, jak i ducha. Przedstawione w książce ćwiczenia oddechowe służą nie tylko poprawie samopoczucia, ale przede wszystkim odbudowie wzajemnych powiązań pomiędzy oddechem, ciałem a świadomością. W przypadku choroby mogą natomiast mieć działanie odciążające, rozluźniające i wzmacniające. Inne korzyści wypływające z nich dla ćwiczącego to szersza emisja jego pozytywnych energii do otoczenia oraz odkrycie drogi do stanu, w którym będzie on w pełni świadomy samego siebie i wszystkich wykonywanych przez siebie czynności. Książka ta zawiera liczne wskazówki i opisy technik oddychania, a także ćwiczenia na wydłużenie oddechu, wywodzące się ze wschodniej Azji i zachodniej Europy. Poprzez świadome wydłużenie swojego oddechu wspomożesz zarówno swoją psychikę, jak i ciało.

TECHNIKI ODDYCHANIA – MARKUS SCHIRNER – SPRAWDŹ GDZIE NAJTANIEJ
O autorze

Markus Schirner, urodzony w 1957 roku, od dwudziestu lat zajmuje się tajemnicami nauki i kultury. W kręgu jego szerokich zainteresować znalazły się już koncepcje alternatywne, istniejące paradygmaty, zapomniane już dziś kultury i wymarłe cywilizacje. Poza wydawnictwem i księgarnią, których profil pokrywa się z powyższymi zagadnieniami, prowadzi także kursy tarota i wahadlarstwa, podczas których dzieli się z uczniami swoimi bogatymi doświadczeniami w tych dziedzinach. Od 1997 roku jest również nauczycielem Falun Gong – niedawno odkrytej techniki, będącej prekursorem QiGong. Jej ćwiczenia, równoważąc duszę i ciało, mają jednakowy wpływ zarówno na zdrowie psychiczne, jak i fizyczne.

TECHNIKI ODDYCHANIA – MARKUS SCHIRNER – SPRAWDŹ GDZIE NAJTANIEJ

Jeśli chcesz, możesz dać wyraz swojej wdzięczności stawiając nam kawę.❤

Podaj dalej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.