THE SECRET

Zastanawiałeś się kiedyś skąd biorą się okoliczności w twoim życiu?

Kiedyś myślałem że wszystko toczy się od tak, bez przyczyny, że moje otoczenie to splątanie różnych przypadkowych sytuacji, zbiegów okoliczności. Szereg przypadków. Powodowało to, że moje życie nie układało się zbyt dobrze. Popadałem w różne dziwne sytuacje, nie zawsze mi się wiodło. Myślałem wtedy, że moje życie zależne jest od okoliczności w których się znajduję. I dopóki tak myślałem, czułem się jakby odklejony od tej rzeczywistości. Tak jakbym nad niczym nie miał kontroli.

„Podążaj za tym co Cię uszczęśliwia, a wszechświat otworzy Ci drzwi, nawet gdyby wydawałoby się, że wokół są same ściany.”

Joseph Campbell

Ale to było kiedyś. Teraz jestem w zupełnie w innym miejscu mojego życia. I ta zmiana dała mi pewne rozeznanie w temacie kreacji własnej rzeczywistości. I tak jak kiedyś myślałem, że nie mam na nic wpływu, tak teraz wiem, że wpływ mam na wszystko. Na całe moje otoczenie, ponieważ wszystko co mnie otacza ze mną reaguje. I każda reakcja jest poprzedzona akcją z mojego wnętrza. To, co w sobie noszę, realizuje się w moim otoczeniu.

Często słyszę od moich znajomych, że nie są do końca zadowoleni ze swojego życia. Prawda jest taka, że nie będą zadowoleni dopóki nie przejmą świadomej kontroli nad kreacją własnej przestrzeni. Dopóki kreacja będzie przebiegała z poziomu nieświadomego umysłu. Będzie wynikała ze wzorców, które zostały nam w programowane na etapie dorastania. Na etapie formowania się zapisów w naszej podświadomości. I te błędne zapisy powodują błędną kreację naszej rzeczywistości. Tu nie ma innej możliwości, będziemy się czuli jak nieproszeni intruzi, ponieważ nie jest to do końca nasze.

„Musisz wypełnić tablicę swojego życia tym, czego pragniesz. Jeśli wypełniłeś ją bagażem przeszłości, to zetrzyj ją czym prędzej. Zetrzyj wszystko z przeszłości, co Ci nie służy, i bądź wdzięczny, że doprowadziło Cię do tego miejsca i do nowego początku. Masz czystą kartę i możesz zacząć od nowa – tutaj, w tej chwili. Znajdź swoją radość i żyj nią!”

Rhonda Byrne – Sekret

Dlatego dobrym początkiem przemiany jest zdanie sobie sprawy z tego, że energia podąża za uwagą. Wtedy zrozumiesz, że nie ma czegoś takiego jak marzenia. Ponieważ każde z nich stanie się kiedyś twoją rzeczywistością. Dlatego też polecam ci ten inspirujący film. I jakby nie wydawał ci się banalny, możesz mi wierzyć. Zastosuj się do tych wskazówek a twoje życie zacznie się zmieniać.

Ponieważ:

„Zasługujesz na każdą dobrą rzecz, jakiej pragniesz i Wszechświat da Ci każdą dobrą rzecz, jakiej pragniesz, ale musisz ją przywołać do swego życia. Teraz znasz Sekret. Masz klucz. Ten klucz to Twoje myśli i uczucia, a trzymałeś go w dłoni przez całe życie.”

Rhonda Byrne – Sekret

Jeśli chcesz, możesz dać wyraz swojej wdzięczności stawiając nam kawę.❤

The Secret – Trailer

Kocham cię Człowieku, Raffi


Podaj dalej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.