THRIVE – WHAT ON EARTH WILL IT TAKE

NWO – New World Order ( Nowy Porządek Świata ) – Pewnie większość z was spotkała się już z tym stwierdzeniem. Nazwa która często kojarzy się z teoriami spiskowymi, elitami rządzącymi, przejęciem władzy nad światem. Brzmi trochę jak science-fiction.  Nie mniej jednak warto zastanowić się co się za nią kryję. Warto pomyśleć co może nam przynieść ta nowa koncepcja idealnego świata. Świata w którym wszystko idzie zgodnie z ustalonym planem. Tylko kto to zaplanował. I w jakim celu?

„Mając wszystko, co tylko w życiu można mieć, cóż więcej może ekscytować? Dla wielu odpowiedzią będzie władza, władza globalna. Stali się elitą intelektualną. Zaczęli myśleć, że mają plan lepszy od innych. Mają koncepcję, że wolność jest niebezpieczna. Ludzie obdarzeni wolnością, nie używaliby jej mądrze, inaczej niż według nas powinni. – Jesteśmy od nich mądrzejsi, więc dla ich dobra powinniśmy nimi rządzić.”

Wypowiedź G. Edward Griffin

 Według mnie jest to plan chorego umysłu jaki wykreowaliśmy jako ludzkość na przestrzeni lat. Plan, który realizuję się w przestrzeni Ego dla którego jedyną i słuszną racją jest totalna dominacja. Władza absolutna. I tak o tą władzę możemy jako ludzkość walczyć bez końca. Wyłaniając kolejne elity, kolejnych zwycięzców.

Tylko jakim kosztem? Kosztem naszej pięknej planety. Kosztem naszego życia, prawa do szczęścia i wolności. A przecież naszym zadaniem wynikającym z prawa jakie nadała nam natura, jest potrzeba wzrastania, rozkwitania. Co za tym idzie, potrzeba przebudzenia naszej prawdziwej mocy. Uśpionego potencjału, który tylko czeka na nasze przebudzenie.

Jednak ta właśnie władza nigdy nie dopuści nas do uwolnienia tej wyjątkowej energii. Ponieważ jako człowiek jesteśmy elementami taj wykreowanej przez ludzki umysł układanki. I będąc pod jej wpływem sami tworzymy  kolejne puzzle, myśląc że jesteśmy wyjątkowymi wynalazcami. I tak w tej niewiedzy zamknięci w swoich strefach komfortu możemy się realizować. Myśląc że nie jest wcale tak źle, jak niektórzy to widzą.

To jak ty postrzegasz świat pozostawiam twojej subiektywnej ocenie. Nic ci nie narzucam, chcę tylko dać ci do myślenia. Zasada jest prosta im więcej danych, tym łatwiej opracować wynik. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się skąd na świecie jest tyle zła, cierpienia.

Zobacz co do powiedzenia ma Foster Gamble. Ten wyjątkowy człowiek który większość życia poświęcił poszukując rozsądnych odpowiedzi, dla tych jakże nurtujących nas pytań. Polecam ci ten film. Jako wyraz zaangażowania wielu doświadczonych osób w proces wyrywania ludzkości z pod władzy nie mającej ograniczeń manipulacji.

Polecam ci bo przebudzając świadomość przebudzasz w sobie potencjał. A tylko tak jako ludzkość możemy coś zmienić. I nie ma potrzeby w prowadzania Nowego porządku świata. Wystarczy wrócić do starego. Takiego jaki nadała nam natura. Prawa równowagi i porządku zapisanego w świętej geometrii. W cyklu życia, którego przejawem jest jego obfitość w otaczającej nas przyrodzie.

„Honorując życiową potrzebę wzrastania, ku pamięci tych wszystkich, którzy byli ścigani lub zostali zabici za ich poświęcenie ku prawdzie i sprawiedliwości , my wdzięcznie odwołujemy się do ich odwagi. Zbierając się razem by stanąć w obronie życia.”

Foster Gamble

miłego oglądania:


Thrive – what on earth will it take

Kocham cię Człowieku, Raffi

Jeśli chcesz, możesz dać wyraz swojej wdzięczności stawiając nam kawę.❤


Podaj dalej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.