TRANSERFING RZECZYWISTOŚCI. TOM I. PRZESTRZEŃ WARIANTÓW – VADIM ZELAND

Czy jesteśmy w stanie efektywnie wpłynąć na swój los? Czy tylko jesteśmy zdani na łaskę okoliczności? Transerfing daje nam wiele możliwości, dzięki niemu nie tylko skutecznie i efektywnie możemy wpływać na swoje życie, ale możemy wręcz decydować, wybierać z nieskończonej przestrzeni wariantów. Możemy wykuwać własny los, zgodnie z własnym zamiarem, tak jakbyśmy wybierali towar w sklepie.  

Transerfing nie jest nową metodą samodoskonalenia, lecz zasadniczo odmiennym sposobem myślenia i działania tak, by otrzymywać to, czego pragniesz. Nie osiągać, tylko właśnie otrzymywać. I być wiernym sobie, powracać do siebie.

– VADIM ZELAND

Z pojęciem Transerfingu pewnie już większość czytelników się spotkała ale i dla niektórych jest to nowość. Tak jak ja, nie raz już natchnąłem się na Transerfing, czy to czytając artykuły, czy też słuchając medytacji opartych na Transerfingu. Nawet od jakiegoś czasu I tom czekał już na mnie w mojej biblioteczce. Szczególnie w ostatnim czasie, temat wyjątkowo absorbował moją uwagę. Jak sami wiecie wszystko dzieję się w odpowiednim momencie.

Postanowiłem zapoznać się z tematem od podstaw u samego źródła. Wyciągam z biblioteczki książkę, czytam, jak się okazuję z niesamowitą lekkością. Jakbym otrzymał potwierdzenie pewnych informacji, które już we mnie się tliły. Dodatkowo cała zawiłość „skomplikowanej egzystencji” staje się świadomą ciekawą codziennością, wyłożona w możliwie prosty i przejrzysty sposób.

Przynosi to pewne zrozumienie zasad kierujących naszym życiem. Daje chociażby umiejętność samokontroli w zarządzaniu własną energią, własnym potencjałem. Pozwala na lepsze zrozumienie siebie jako jednostki w otoczeniu niekończących się życiowych sytuacji. W których często uwikłani nieświadomie poświęcamy swój czas i energię.

Grupy podobnie myślących ludzi tworzą struktury energoinformacyjne – wahadła. Struktury te zaczynają się samodzielnie rozwijać i podporządkowywać swym prawom innych. Ludzie nie zdają sobie sprawy z tego, że mimo woli działają na rzecz wahadeł. Jak ocknąć się z transu?

– VADIM ZELAND

Bo przecież każdy z nas uczestniczył choćby w toksycznej relacji, czy też angażował się w sytuację na które patrząc z perspektywy czasu, mógł dostrzec, że poza absorpcją naszej energii nie wiele wniosły w nasze życie.

Wiedza ta jest fundamentalna. Uczy jak wyrobić w sobie postronnego obserwatora, „wewnętrznego nadzorcę” który w każdej chwili może dać nam przysłowiowego pstryczka w nos, właśnie po to by mieć szerszy wgląd np. czy nie zapędzamy się w przestrzeń, której stajemy się poplecznikiem w celu jej zasilenia. Dzięki temu zaczynamy świadomie decydować i nadawać kierunek naszej egzystencji.

A teraz wyobraź sobie, że nie przeciwstawiasz się nurtowi i nie powodujesz niepotrzebnych zawirowań, ale też nie płyniesz bezwolnie jak papierowy stateczek. Celowo poruszasz się zgodnie z nim, zauważasz napotykane mielizny, przeszkody, niebezpieczne odcinki, i tylko płynnymi ruchami utrzymujesz obrany kierunek. Ster jest w Twoich rękach.

– VADIM ZELAND

Dlatego też, nie zamierzam poprzestać na I tomie. Bez ceregieli zamówiłem by skompletować i studiować wszystkie IX. Czuję, że ta wiedza wiele wniesie do mojego życia.

Zapraszam do lektury. Sprawdź gdzie możesz kupić najtaniej.

Transerfing Rzeczywistości Tom I – Przestrzeń Wariantów

Zapraszam Cię również do skorzystania z narzędzi, jakimi są audio medytacje dla Transerfingu Rzeczywistości. Dostępne w pakietach, bądź osobno. Wybieraj i działaj ! Powodzenia.

Bądź kompletne wydanie na DVD

Od Wydawcy:

Na przestrzeni wieków ludzie niejasno domyślali się istnienia pewnych sił rządzących losem człowieka. Pełen czci strach przed nieznanym zawsze był bodźcem do tworzenia przeróżnych fantazji i mitów, począwszy od starożytnych legend po modele wszechświata, w których człowiek stanowi zaledwie maleńki trybik w monstrualnych rozmiarów strukturze.

Każdego z nas nurtują pytania: W jakim stopniu jesteśmy zdolni kierować swoim losem? I jak to robić? Seria ? Transerfing rzeczywistości? niewątpliwie zaspokoi Twoją ciekawość, ponieważ naświetla tę kwestię z absolutnie nieoczekiwanego punktu widzenia.

Transerfing otwiera zaczarowane drzwi do świata, w którym czeka Cię zderzenie z bardzo dziwnymi i niecodziennymi rzeczami. Dowiesz się, że można kierować rzeczywistością. I celu się tu nie osiąga, a urzeczywistnia się on przeważnie sam.

Transerfing to sposób na wybieranie swojego losu literalnie ? tak jak wybierasz towar w supermarkecie.   

O autorze:

Vadim Zeland rozpoczął pisanie serii „Transerfing rzeczywistości” w 2002 roku. O sobie pisze bardzo niewiele, ponieważ nie chce, żeby jego życie prywatne – jak to określa – „przestało być prywatne”. Wiadomo że przed tym, jak zaczął pisać, zajmował się fizyką kwantową i technikami komputerowymi. Jest Rosjaninem, ale w jego żyłach płynie również estońska krew. Ma ponad 40 lat.

Vadim Zeland jest postacią niezwykle enigmatyczną – konsekwentnie unika światła reflektorów, odmawia wywiadów, chyba, że tych przeprowadzonych mailowo, a i wtedy nie zdradza nic, co dotyczyłoby jego osoby. Wypowiada się jedynie na temat głoszonego przez siebie transerfingu, jego mocy sprawczej oraz potęgi.

Transerfing, według Vadima Zelanda, to sztuka opanowania umiejętności kierowania własnym losem i, co za tym idzie, rzeczywistością. Zeland twierdzi, że aby osiągnąć szczęście oraz spełnić swoje marzenia, wystarczy jedynie nauczyć się sterować metafizyczną strukturą i energią rzeczywistości. W swoich książkach krok po kroku pokazuje swoim czytelnikom, jak to zrobić – dając im narzędzia oraz dokładne instrukcje, otwiera przed nimi drzwi do ich wymarzonej rzeczywistości.

Informację o Autorze: zaczerpnięte ze strony transerfing.pl

Rozwijaj się, Raffi

Podaj dalej!
Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.