UMRZEĆ BY STAĆ SIĘ SOBĄ – ANITA MOORJANI

Wszystko czego szukasz masz już w sobie. Tylko jak to odkryć? Jak dotrzeć, odszukać i zdobyć umiejętność władania tym wspaniałym orężem? Narzędziem, którym jest nasza świadomość połączona ze źródłem. Jak nisko musimy upaść? Na jaką chorobę zapaść? Ile jeszcze ofiar, cierpienia, zniszczenia żeby zrozumieć, że kierunek w którym zmierzamy jest błędny? Ego, system monetarny, konsumpcjonizm. To tylko stworzona iluzja życia w dążeniu do pełni szczęścia.

Jestem przekonana, że największe prawdy wszechświata nie leżą gdzieś poza nami, w badaniu gwiazd czy planet. Tkwią one głęboko w nas, we wspaniałości naszego serca, umysłu i duszy. Dopóki nie zrozumiemy, co jest w nas, nie możemy zrozumieć, co jest dookoła nas.”

Anita Moorjani

Tylko zanim to szczęście osiągniemy, umieramy z wycieczenia wynikającego z wysiłku jaki w to wkładamy. To wszystko nadaje nam jeden kierunek. Kierunek w drodze do samounicestwienia. Niestety nie tylko siebie bo przecież mamy ogromny wpływ na tą piękną planetę. I tego też nie widzimy, siejemy tylko strach i zniszczenie. Podporządkowaliśmy sobie wszystko a i tak nie jesteśmy szczęśliwi. Kiedyś się to zemści. Taki punkt zwrotny w stosunku do naszego zachowania.

Jednak mamy jeszcze szanse na życie w równowadze i zdrowiu w zgodzie z naturą i ze samym sobą. Tylko musimy ją dostrzec.  Przecież  mamy wszystko na wyciągnięcie ręki. Wszystko jest stanem naszej świadomości. Tylko gdzieś zagubiliśmy umiejętność dostrzegania, cieszenia się dniem dzisiejszym. Cel przesłania nam prawdziwą esencję życia. Miłość, Wdzięczność, Odpuszczenie, Akceptacja to podstawowe cechy świadomej relacji z Matką Ziemią. Na naszej drodze jest wiele drogowskazów i takim drogowskazem jest dla mnie książka „Umrzeć by stać się sobą”

Od Wydawcy

Czasami by naprawdę zacząć żyć najpierw trzeba… otrzeć się o śmierć. Brzmi to niewiarygodnie, ale jest prawdziwe. Dowodzi tego przypadek Anity Moorjani, która przez lata walczyła o zawodowy sukces. Jedna diagnoza – rak – momentalnie zmieniła jej priorytety. Ciało Autorki, opanowane przez komórki nowotworu, powoli przestawało funkcjonować, aż w końcu wszystkie czynności życiowe ustały. W stanie bliskim śmierci otrzymała ona przesłanie, którym dzieli się w swojej bestsellerowej publikacji.

Informacje zawarte w tej książce wstrząsną Twoim światopoglądem i ukażą prawdziwy sens życia. Podobnie jak Anita ujrzysz przyczynę powstawania chorób i sens, jaki się za nimi kryje. Poznasz także sposób na kompleksowe uzdrowienie – zarówno ciała, jak i umysłu. Przykładem jego skuteczności jest osoba Autorki, która kilka tygodni po otarciu się o śmierć została wypisana ze szpitala bez śladu raka w ciele!

Nie musisz przekraczać granicy Drugiej Strony, by skorzystać z mądrości, która się za nią kryje. Wystarczy, że podeprzesz się wiedzą i doświadczeniem kogoś, kto stamtąd powrócił. Dzięki niej zaczniesz czerpać z bezwarunkowej miłości, która uświadomi Ci kim naprawdę jesteś i dlaczego istniejesz. Zdasz sobie również sprawę, że każdy ma siłę by się samodzielnie uzdrowić i że są we Wszechświecie cuda, które przekraczają granice ludzkiej wyobraźni.
Rozpocznij nowe, lepsze życie!

O Autorce

Anita Moorjani urodziła się w Singapurze w rodzinie Hindusów; kiedy miała dwa lata, przeprowadzili się do Hongkongu, gdzie nadal mieszka. Z racji na swoje pochodzenie i wykształcenie brytyjskie, dorastała, posługując się równocześnie kilkoma językami: angielskim, kantońskim i dialektem hinduskim. Później, w szkole, uczyła się francuskiego. Zanim zdiagnozowano u niej raka w kwietniu 2002 roku, Anita przez wiele lat pracowała w korporacji. Jej fascynujące i wzruszające doświadczenie bliskie śmierci w 2006 roku ogromnie zmieniło jej spojrzenie na życie, a jej praca wiąże się obecnie z głębią i olśnieniem, jakich doznała w tym drugim wymiarze.

W rezultacie swojego doświadczenia bliskiego śmierci Anita często jest zapraszana na konferencje na całym świecie, na których dzieli się swoimi spostrzeżeniami. Jest też częstym gościem katedry badania zachowań na Uniwersytecie w Hongkongu, gdzie wypowiada się na temat radzenia sobie z terminalną chorobą, spotkania śmierci i psychologii wierzeń duchowych. Jest uosobieniem prawdy, że wszyscy posiadamy wewnętrzną moc i mądrość, aby pokonać nawet najbardziej niekorzystne sytuacje życiowe, ponieważ jest żywym przykładem takiej możliwości.

Anita mieszka obecnie w Hongkongu ze swoim mężem, a kiedy nie podróżuje pracuje jako konsultant kulturalny dla wielonarodowościowych korporacji zlokalizowanych w mieście.

Kocham cię człowieku, Raffi

Informację o autorze zaczerpnięte z książki.

Sprawdź gdzie możesz kupić najtaniej

Anita Moorjani – Umrzeć by stać się zmianą

Podaj dalej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.