UZDRAWIANIE LINII RODU

O co chodzi z tym uzdrawianiem rodu? Po co uzdrawiać swój ród? A może lepiej „odciąć się” od przodków i zacząć „nowe życie”?

To, jacy jesteśmy, wynika w dużej mierze bezpośrednio z wychowania. To rodzice, opiekunowie przekazują dziecku wartości, sposób patrzenia na świat i reagowania na pojawiające się sytuacje. Skąd rodzice wiedzą to, co przekazują? Rodzice przekazują to, co sami dostali od swoich rodziców i co rozwinęli w swoim życiu.

Z pokolenia na pokolenie przekazywany jest pewien wzorzec, pewne cele, które realizują kolejne pokolenia. Rodzice przekazują dzieciom swoje wartości. Na kolejne pokolenia projektują swoje nadzieje, swoją miłość, ale i swoje obawy, swoje strachy i swoje lęki.

JESTEŚ OWOCEM SWOICH PRZODKÓW

To dzięki przodkom jesteś tu, gdzie jesteś i mierzysz się z tym, czego doświadczasz.

Twoi przodkowie wspierają Cię swoją miłością i osłabiają swoim strachem. Czasami czujesz to bezpośrednio patrząc na swoich rodziców lub dziadków… a czasami dzieją się różne rzeczy, a Ty nie masz pojęcia, dlaczego tak się dzieje.

Niektóre osoby narzekają na swoich rodziców… Nie potrafiąc im wybaczyć pielęgnują w sobie gniew, złość, poczucie winy, żal, lęk, strach… Przykrości, których doświadczyli od rodu są tak ogromne, że trudno sobie z nimi poradzić.

PRZESZŁOŚCI NIE MOŻNA ZMIENIĆ ?

Mówi się, ze przeszłości nie można zmienić… ale jeśli nic z nią nie zrobisz, to przenosisz dalej wszystko to, co zostało Ci przekazane. Teraz Ty jesteś szczytem swojego rodu i to, co Ty teraz zrobisz, będzie rzutować na kolejne pokolenia.

Nie można zmienić tego, co już się stało w sensie fizycznym. Ale przecież nie jesteś tylko swoim ciałem fizycznym.

Czasami można mieć wrażenie, że lepiej odciąć się od rodu, odciąć się od swoich korzeni. Wydawać by się mogło, że to dobre rozwiązanie – zapomnieć i uciec. I można zerwać kontakty z rodzicami, z dziadkami. Jednak więź, która łączy Cię z rodem nie polega na fizycznym związku z bliskimi. To coś, co nosimy w swoich trzewiach, w DNA i co zawsze będzie z nami.

DUCHY PRZODKÓW

Duchy Przodków towarzyszą nam na każdym kroku. Chcą dobrze dla nas, wspierają nas swoją mądrością i doświadczeniem, ale i osłabiają swoimi niskimi wibracjami strachu i lęku. Jesteś owocem swoich Przodków i cały czas niesiesz ze sobą ten energetyczny bagaż waszej linii rozwoju.

Co zrobić, aby oczyścić to całe energetyczne pole Przodków, w którym jesteś? Jak pozbyć się tych niskich wibracji, które hamują Cię i prowokują powtarzanie przykrych schematów w rodzie?

CO OTRZYMUJESZ OD PRZODKÓW

Teraz od Przodków otrzymujesz wszystkie skutki ich życia, i te pozytywne, i te negatywne. Każdy ma prawo do popełniania błędów, każdy ma prawo do tego, by się bać, każdy ma prawo do podejmowania wyzwań i działania zgodnie ze sobą.Kiedy źle myślisz o swoich przodkach (rodzicach, dziadkach, pradziadkach, itd.), to automatycznie wzmacniasz to, o czym myślisz. Skupiasz się na błędach, strachu, porażkach Przodków – takie jakości wzmacniasz w swoim życiu i takie jakości projektujesz na swoje dzieci, wnuki, prawnuki.

Kiedy myślisz dobrze o swoich Przodkach, o ich zaletach, wartościach, bogactwach – takie jakości projektujesz w swoim życiu i w życiu swoich potomków.

Co zrobić, aby pogodzić się z Przodkami i otrzymywać od nich tylko pozytywne wzmocnienia? Czy można oczyścić swój ród z niskich wibracji strachu i innych przysiąg, klątw, obietnic, które przez pokolenia funkcjonują?

MOC SERCA

Najprostsze, co możesz zrobić i w każdym momencie, to wysyłać do swoich Przodków Miłość.

Miłość ma taką właściwość uzdrawiającą. Pomyśl, jak się czujesz, kiedy Kochasz? Jak się czuje Twoje ciało, gdy Kochasz? A jak Ty odbierasz zakochane osoby? To niesamowite jak Miłość fizycznie działa na ciało, na psychikę zakochanych i na otaczających ich ludzi. Więc kiedy Ty jesteś w Miłości, to uzdrawiasz nie tylko siebie, ale i wszystko, z czym się spotykasz.

Tak samo jest z Przodkami. Gdy Ty wysyłasz Miłość do swoich Przodków, to nie tylko oczyszczasz ich pole z niskich wibracji. To działa w obie strony: Twoja Miłość oczyszczaTwoich Przodków z niskich wibracji, a Twoi Przodkowie wspierają Cię tylko swoją Miłością. I to działa również na kolejne pokolenia.

Zapraszam Cię na medytację „Koherencja Serca: Uzdrawianie Rodu”, w której, najprościej mówiąc, będziesz wysyłać uzdrowienie do swoich Przodków. To długa sesja, w której pierwsza część to wejście w stan koherencji serca i pobudzenie energetyki, a potem uzdrawianie energią Serca kolejno siebie, rodziców, dziadków i najdalszych przodków.

„KOHERENCJA SERCA: UZDRAWIANIE RODU”

Paweł R. Stań – Prekognicja.pl

Jeśli chcesz, możesz dać wyraz swojej wdzięczności stawiając nam kawę.❤

Podaj dalej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *