W IMIENIU TYCH KTÓRZY GŁOSU NIE MAJĄ

Miło usłyszeć wyjątkowe i piękne  słowa wypowiadane przez wybitnego aktora Joaquina Phoenixa. Czy też mieć poparcie w słowach Olgi Tokarczuk i wielu innych Świadomych ludzi. Człowiek wtedy czuje, że ma oparcie, że nie jest sam w tej jakże niesamowitej ale za razem trudnej batalii jaką toczy każdy opowiadający się w imieniu tych którzy głosu nie maja.

„Przyszedł czas, żeby wpisać do konstytucji zwierzęta. (…) Przyszedł czas, żebyśmy zaczęli traktować zwierzęta nie jak przedmioty, maszyny, tylko jak osobne istoty. Prawdopodobnie gdybym wpisała to do konstytucji, poszłyby za tym prawa. Pierwszym prawem byłoby prawo do godności. Hodowla przemysłowa na mięso jest koszmarem. Na co dzień wypieramy ten straszliwy fakt ze świadomości. Konstytucje wielu krajów dojrzały do tego, by uznać godność zwierząt. Wierzę, że w najbliższych latach będzie się to działo.”

Olga Tokarczuk

Chciałbym teraz postawić kilka pytań, Zatop je na chwilę w sobie i spróbuj na nie odpowiedzieć przed samym Sobą. Choćby dlatego, że stawiam je w imieniu tych którzy głosu nie mają.

Czyż cierpienie istoty żywej nie jest bardziej eksponowane jeśli przechodzę koło niego obojętnie?

Czyż płacz istoty kochającej w trakcie niszczenia matczynej miłości nie jest bardziej eksponowany jeśli przechodzę koło niego obojętnie?

Czyż strach tego jeszcze nic nieświadomego dziecka (Cielaka), dopiero co urodzonego pośpiesznie oderwanego od Matki nie jest bardziej eksponowany jeśli przechodzę koło niego obojętnie?

Czyż bicie, katowanie, porażanie prądem, łamanie ogona, w celu przegonienia istoty żywej na oczach reszty stada nie jest bardziej eksponowane jeśli przechodzę obok niego obojętnie?

Czyż życie istoty czującej, w strachu, bólu, we własnych odchodach w okropnych warunkach, często nie mających możliwości ujrzeć światła dziennego nie jest bardziej eksponowane jeśli przechodzę koło niego obojętnie?

Czyż żywe istoty. ptaki, które na siłę rozmnażamy po czym tylko ze względu na to, że są samcami (kogutami). Jeszcze w pierwszym dniu życia mielone są żywcem ponieważ są traktowane jako odpad produkcji. Czyż ta szybka śmierć dziecka, jeszcze pisklaka nie jest bardziej eksponowana jeśli przechodzę koło niej obojętnie?

Ile jeszcze cierpienia muszą znieść te biedne Świadome Czujące Istoty!? Żebyśmy wreszcie zrozumieli, że chwila przyjemności w postaci konsumpcji nie jest tego warta, gdyż każdy kęs zabija nas samych dlatego też, nie ma możliwości abyśmy mogli odżywić się cierpieniem, traumom, strachem, jakim ta biedna Istota w trakcie swojej krótkiej egzystencji wchłonęła czy też doświadczyła.

Ostrzegam prawda jest brutalna jeśli nie chcesz nie oglądaj:

Niestety to tylko namiastka, zapewniam cię, że jest znacznie gorzej

Nie ma innej możliwości! Nic nie zmienimy! Nie będziemy w stanie dać miłości i szacunku drugiej osobie, jeśli nie uszanujemy i nie pokochamy samych Siebie. W żadnym razie nie mówię tu o egoistycznej ignorancji, narcyzmie. Mówię o świadomej miłości a nie ma o niej mowy, nie można stać się miłością spożywając strach i cierpienie bezbronnej świadomej istoty. Sednem jest właśnie to zrozumienie, wtedy nie będzie już powrotu ponieważ to zrozumienie zapoczątkuje pełną integrację w świadomej miłości.

Dlatego:

Obudź się! Już czas ! Otwórz Oczy ! Stań się świadomy stanu rzeczy jaki współtworzysz !

Już czas! Nie ma innej możliwości, zacznij działać. Obudź w sobie prawdziwą naturę. Tylko wtedy się dowiesz, że masz niewiele z drapieżnika ponieważ tak jak każda istota na tej planecie jesteś stworzony ze źródła miłości.

Wstań i wykrzycz słowa:

Kocham Siebie i Otoczenie Ponieważ Taka Jest Moja Natura

Niech staną się głosem tych którzy głosu nie mają.

„Biegnij na ratunek miłości a pokój pobiegnie za tobą”

Rivier Phoenix

Piękna wypowiedź Joaquina Phoenixa

https://www.facebook.com/100000622112075/videos/3070920129605361/

Kocham cię Człowieku, Raffi

Podaj dalej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.