WĘDRÓWKA DUSZ – MICHAEL NEWTON

Jest wiele teorii dotyczących życia po śmierci. Oczywiście każdy ma swoje indywidualne podejście i każdy ma z pewnością mnóstwo wątpliwości i niepokoi z tym związanych. Strach przed śmiercią. Czy jest coś dalej?

„Przeznaczenie karmiczne oznacza zatem, że nie jesteśmy po prostu uwikłani w wydarzenia, nad którymi nie mamy kontroli. Posiadamy pewne karmiczne doświadczenia i odpowiedzialność. Prawo przyczyny i skutku naszych działań istnieje wiecznie, dlatego tak ważne jest wybranie życia nadającego się dla nas. Jednak bez względu na to, co nam się w życiu wydarzy, musimy pamiętać, że doznane szczęście czy ból nie jest oznaką błogosławieństwa ani zdrady ze strony Boga – nadduszy, naszych przewodników czy koordynatorów doboru życia. To my sami jesteśmy panami naszego przeznaczenia.”

Michael Newton

Może po prostu kończymy swój żywot i nie ma nic dalej? – super możemy przeżyć życie, bez większych konsekwencji. – Nieee… to nie dla mnie. Obserwując swoje otoczenie, przyrodę widzę jak wszystko jest poukładane. Wystarczy spojrzeć dookoła i spostrzec mnogość otaczających nas cykli życia. Jak z każdą wiosną cała przyroda odradza się od nowa.

Dla mnie Ziemia to taka pigułka wszechświata. I tak samo nie dla mnie jest religijna obietnica. Oparta na strachu, z wkomponowanym systemem nagrody lub kary, w rezultacie kontynuacji życia w piekle lub w raju. A więc warto szukać, bo można natrafić na teorię popartą badaniami.

Dlatego polecam Ci książkę „Wędrówka Dusz” w celu pobudzenia świadomości. Warto spojrzeć szerzej na swoją egzystencję. Warto spojrzeć na siebie z perspektywy wszechświata bo wtedy wszystko łączy się w jedną całość i nabiera sensu. I pamiętaj co zasiejesz to zbierzesz, bo przecież jesteś kreatorem swojego wszechświata. No chyba że wybierasz śmierć i nic poza tym, ale zastanów się czy ten wybór nie jest zbyt banalny. A potem zadaj sobie pytanie czy wszechświat jest banalny ?

Od wydawcy

Ta wyjątkowa książka – „Wędrówka dusz” – po raz pierwszy odkrywa tajemnicę życia w świecie dusz po śmierci człowieka na Ziemi. Dr Michael Newton, doktor doradztwa personalnego, dyplomowany hipnoterapeuta prowadzący prywatną praktykę, rozwinął swoją własną technikę hipnozy by dosięgnąć ukrytych wspomnień swoich pacjentów o ich życiu po śmierci. Powstałe zapisy rozmów z pacjentami stanowią „dziennik podróży” po – wybranych spośród setek innych – przykładach dwudziestu dziewięciu osób, które zostały przeniesione w stan nad świadomości.

W stanie głębokiej hipnozy osoby te w poruszający sposób opisują to, co wydarzyło się pomiędzy ich poprzednimi inkarnacjami na Ziemi. Wyjawiają one barwne szczegóły naszych odczuć w chwili śmierci, z kim się spotykamy zaraz po odejściu z ciała, jak wygląda świat dusz, gdzie się udamy i czym będziemy się zajmować jako dusze oraz – dlaczego decydujemy się powrócić w określonych ciałach.

Po przeczytaniu książki Wędrówka dusz lepiej zrozumiesz nieśmiertelność ludzkiej duszy oraz stawisz czoło wyzwaniom codziennego życia z większą świadomością celu, kiedy zaczniesz rozumieć przyczyny zdarzeń z twojego własnego życia. W stanie głębokiej hipnozy dwadzieścia dziewięć osób przypomina sobie swoje przeżycia pomiędzy kolejnymi wcieleniami, kiedy istniały jako duchowe istoty.

Wizerunek – Michael Newton

O autorze

Michael Duff Newton posiada doktorat z doradztwa personalnego, jest też dyplomowanym kalifornijskim hipnoterapeutą oraz członkiem Amerykańskiego Towarzystwa Doradztwa Personalnego (ACA) . Pracował na wydziałach wyższych instytucji oświatowych jako nauczyciel, administrator i doradca personalny. Prowadził też działalność na polu zdrowia psychicznego – pracował dla agencji rządowych jako pomocnik w grupach ludzi uzależnionych od środków chemicznych.

Prowadził prywatną praktykę hipnoterapeutyczną, zajmując się reorientacją zachowań oraz pomocą ludziom w odnalezieniu ich wyższej duchowej jaźni. Dzięki rozwinięciu własnej metody „regresji wiekowej” dr. Newton odkrył, że możliwe jest przeniesienie pacjentów poza ich doświadczenia z poprzednich żywotów, w celu odkrycia bardziej znaczącej egzystencji nieśmiertelnej duszy pomiędzy wcieleniami.

Lata badań dr. Newtona nad życiem w świecie duchowym, są tematem jego pierwszej książki. Dr Newton był historykiem, astronomem amatorem, podróżował po świecie i był zagorzałym turystą.

Kocham cię człowieku, Raffi

Sprawdź gdzie możesz kupić najtaniej

Michael Newton – Wędrówka Dusz

Podaj dalej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.