WIBRACJE Z NAJWYŻSZEJ PÓŁKI – 10 NAJPIĘKNIEJSZYCH CYTATÓW O MIŁOŚCI

Czym byłby bez niej świat? Jałowym pustkowiem pozbawionym życia, pozbawionym sensu. Kto z nas jej nie pragnie? Kto z nas nie dąży do niej? Nie chodzi tylko o miłość do drugiej osoby, do rodziny czy partnera. Chodzi też o bezwarunkową miłość do całego świata, do natury, do planety. Wszystko jest energią. Wszystko ma swoją częstotliwość a częstotliwość miłości jest najwyższa z wszystkich. Dawała natchnienie milionom artystom na przestrzeni dziejów. Nie sposób zliczyć dzieł w dowolnej postaci zainspirowanych właśnie nią. Oto …najpiękniejszych cytatów, które oddają jej wielką wartość w naszym życiu.

„Miłość do siebie sprawia, że potrafisz cieszyć się swoją obecnością. Cieszysz się na widok odbicia swojej twarzy w lustrze, a twój szczery uśmiech podkreśla wewnętrzne i zewnętrzne piękno. Miłość do siebie powoduje, iż nie musisz podążać za fałszywym obrazem doskonałości – nie potrzebujesz już udowadniać sobie, że jesteś wystarczająco dobry, by otrzymać miłość. Odczuwając miłość do siebie, nie musisz już żyć wedle opinii i sądów innych ludzi, nie potrzebujesz ich, by akceptowali cię lub prawili ci komplementy – teraz bowiem wiesz, kim naprawdę jesteś.
Miłość do siebie sprawia, że nie lękasz się też dzielić miłości z Innymi, gdyż twoje serce jest otwarte.”

Don Miguel Ruiz

„Wszyscy jesteśmy tak głęboko połączeni; nie mamy innego wyboru, jak kochać wszystkich. Bądźcie mili i czyńcie dobro dla każdego, a to znajdzie odzwierciedlenie. Energia miłości jest najpotężniejszą siłą we wszechświecie”

Amit Ray

„Życie wojownika nie polega na doskonałości czy zwycięstwach. Polega na miłości. Miłość jest mieczem wojownika. Gdziekolwiek on tnie daje życie, nie śmierć”

Dan Millman

„Opanowaliśmy już energię wiatru, słońca, przypływów i odpływów morza. Ale dzień w którym człowiek zapanuje nad energią miłości, będzie bardziej doskonały niż dzień w którym wykrzesał ogień.”

Paulo Coelho

„A oto mój sekret, jest bardzo prosty: Dobrze się widzi tylko sercem, najważniejsze jest niewidoczne dla oczu.”

 Antoine’a de Saint-Exupéry – Mały Książe

Ludzie mówią, że miłość jest ślepa. Ale oni nie wiedzą czym jest miłość. Powtarzam: Tylko miłość widzi, po za nią wszystko jest ślepe.”

Osho

„Jeżeli kiedyś siła miłości przezwycięży miłość do siły, na świecie zapanuje pokój.”

Jimmy Hendrix

„Nie obawiam się, że Cię stracę, bo nie jesteś obiektem mojej własności ani nikogo innego. Kocham Cię tak, jak jesteś, bez przywiązania, bez lęków, bez warunków, bez egoizmu, próbując Cię nie przyswoić.
Kocham Cię swobodnie, ponieważ kocham twoją wolność, jak również moją”

Anthony de Mello

„Nie kochaj kogoś za to jak wygląda, za to jakie ma ubrania czy samochód. Kochaj kogoś za to, że śpiewa piosenkę, który tylko Ty słyszysz.”

Oscar Wilde

„Nieskończona miłość jest jedyną Prawdą. Wszystko inne jest iluzją.”

David Icke

Jeśli chcesz, możesz dać wyraz swojej wdzięczności stawiając nam kawę.❤

Namaste. Gaja-San

Podaj dalej!
komentarze 4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *