WIELKI MISTYK, WIZJONER, POETA, KTÓREGO PASJA PRZENIKA WSZYSTKO CO NAPOTKA. CZŁOWIEK KTÓREGO PRACA WPŁYNĘŁA NA ŻYCIE MILIONÓW LUDZI, POMAGAJĄC IM W TRANSFORMACJI. PRZED TOBĄ CYTATY WYJĄTKOWEGO JOGINA. JAGGI VASUDEV – SADHGURU.

Sadhguru – młody agnostyk, który stał się joginem, dziki motocyklista, który stał się mistykiem, sceptyk, który stał się przewodnikiem duchowym. W swoich wczesnych latach Jaggi Vasudev (lub Sadhguru, jak jest teraz znany) był chronicznym wagarowiczem, hałaśliwym dowcipnisiem, a później miłośnikiem motocykli i szybkich samochodów.

Obecnie Uznany za jednego z 50 najbardziej wpływowych ludzi w Indiach, praca Sadhguru wpłynęła na życie milionów ludzi na całym świecie, poprzez jego programy transformacyjne. Sadhguru ma wyjątkową zdolność do uczynienia starożytnych nauk jogi istotnymi dla współczesnych umysłów, działając jako pomost do głębszych wymiarów życia. Jego podejście nie przypisuje się żadnemu systemowi wierzeń, ale oferuje metody transformacji siebie, które są zarówno sprawdzone, jak i potężne.

Autor, poeta, wizjoner, cieszący się międzynarodowym uznaniem, mówca i autor bestsellerów. Sadhguru był wpływowym głosem na głównych światowych forach, w tym w siedzibie Organizacji Narodów Zjednoczonych i Światowym Forum Ekonomicznym, poruszając tak różnorodne kwestie, jak rozwój społeczno-gospodarczy, przywództwo i duchowość. Został również zaproszony do wygłoszenia wykładów w wiodących instytucjach edukacyjnych, m.in. Oxford, London Business School, IMD, Stanford, Harvard, Yale, Wharton i MIT.

„Pierwszym i najważniejszym krokiem, jaki musisz zrobić, to zobaczyć, że twoje życie jest twoją karmą; to twoje dzieło. Nie widząc tego, twoje życie nie jest tak naprawdę twoje”.

„Jeśli naprawdę martwisz się o dobro wszystkich, nie musisz się martwić o przetrwanie – świat się o Ciebie zatroszczy”.

„Dopiero gdy twoje doświadczenie życia wykracza poza percepcję zmysłową, staje się absolutne, a nie względne”.

„Dopiero gdy twoje doświadczenie życia wykracza poza percepcję zmysłową, staje się absolutne, a nie względne”.

„Istoty ludzkie stają się tym, kim są, niekoniecznie dlatego, że są obdarzone ogromną wiedzą, zdolnościami lub talentem. Po prostu dlatego, że są oddani temu, co robią”.

„Jeśli spotykają się dwoje ludzi, powinno to być dzielenie się radością, a nie wydobywanie radości z siebie nawzajem”.

„Jeśli troszczysz się o ludzi wokół ciebie, musisz stać się osobą, z którą lubią przebywać”.

„Człowiek to bardzo wyrafinowany mechanizm. Jeśli jesteś w odpowiednim zestrojeniu, jesteś w stanie postrzegać cały kosmos w Sobie”.

„Musimy patrzeć w przyszłość i zobaczyć, jak tworzyć narody, z których wszyscy będziemy dumni, narody, które będą w stanie służyć każdemu człowiekowi, aby mógł w pełni wyrazić swoje życie”.

„Jeśli nie jesteś problemem, radzenie sobie z problemami zewnętrznymi nie będzie problemem”.

„Nie ma problemów, są tylko sytuacje. Wszystko zależy od tego, jak do nich podchodzisz”.

I na koniec krótki przekaz od SADHGURU

Opis oraz cytaty zaczerpnięte z oficjalnej strony: ISHA

Podaj dalej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.