ZANURZ SIĘ GŁĘBIEJ W ROZMOWY Z BOGIEM Z NEALE’M DONALD’EM WALSCH’EM

Mamy możliwość zaprosić Cię na wyjątkowy kurs Z Donaldem Walschem. Już teraz możesz doświadczyć wyjątkowych przeżyć z autorem Bestselleru jakim stały się słynne na całym świecie „Rozmowy Z Bogiem”.

Neale Donald Walsch

Neale Donald Walsch to nowoczesny ambasador duchowości, którego słowa w szczególny sposób dotykają całego świata. Dużą część swojego życia poświęcił karierze zawodowej. Karierę rozpoczął w dużej rozgłośni radiowej. Później pracował jako reporter i publicysta.

Osobiste nieszczęścia zmieniły jego życie od podstaw: spłonął mu dom wraz z całym dobytkiem, w wypadku samochodowym złamał kręg w karku i jego małżeństwo się rozpadło. Odtąd mieszkał w namiocie bez stałego miejsca zamieszkania, dochodów, oszczędności i nadziei. W tych okolicznościach Neale przeżył głębokie doświadczenie mistyczne, które skierowało jego życie na nową ścieżkę.

To doświadczenie było podstawą, na której opierają się „Rozmowy z Bogiem”. Obecnie jest autorem wielu książek o duchowości i jej zastosowaniu w życiu codziennym, w tym bestsellerowej serii „Rozmowy z Bogiem”. Dostępne na całym świecie pierwsze pięć książek „Rozmowy z Bogiem” znalazło się na szczycie listy bestsellerów New York Times; „Rozmowy z Bogiem” tom 1 trwały ponad dwa i pół roku. Jego seria „Z Bogiem” zainspirowała miliony ludzi na całym świecie do dokonania znaczących zmian w codziennym życiu.

Kurs jest w formie Webinaru, możesz doświadczyć wyjątkowego przesłania.

  • Dlaczego Bóg w ogóle może do nas przemówić.
  • Dlaczego w życiu nie możesz zrobić nic złego.
  • Dlaczego najpoważniejsze kryzysy zawierają największą lekcję.
  • Dlaczego kryzys powinieneś postrzegać jako szansę
  • Jak dostrzegać własne rozmowy z Bogiem

Zatem nie zwlekaj! wystarczy, że klikniesz, zarejestrujesz się i wybierzesz dogodny dla Ciebie termin.

KURS ON-LINE ROZMOWY Z BOGIEM

Podaj dalej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.