ZDROWE PODEJŚCIE DO ŻYCIA ZAWARTE W 10 CYTATACH BEATY PAWLIKOWSKIEJ

Wieść szczęśliwe życie to żyć w zgodzie z samym sobą. Żyć w harmonii ze swoją duszą tak aby przeżywała codzienne radości. Jak to zrobić? Z pewnością odpowiednie podejście do wyzwań życia codziennego może przybliżyć nas do odczuwania właśnie takiego stanu. Poznaj  zdrowe podejście jakim kieruje się Beata Pawlikowska zawarte w dziesięciu cytatach. 

Ważne jest to, że żyjesz w zgodzie ze sobą, nikogo nie udajesz i nie masz potrzeby uciekania ani przed sobą, ani przed czymkolwiek. Kiedy jesteś świadomie SOBĄ i kochasz ten stan, to jesteś szczęśliwy.

Bo szczęście leży w oczach człowieka patrzącego na swoje życie. Nie w życiu, tylko w tym, jak się je postrzega.

Jeśli czujesz, że coś w twoim życiu nie gra i chciałbyś coś zmienić, to nie szukaj biletu na koniec świata, tylko zacznij tu i teraz. Jeżeli nie jesteś szczęśliwy z tym, co masz teraz, nigdzie indziej na świecie też nie będziesz szczęśliwy, bo szczęście nie mieszka w określonej części świata, tylko w twojej własnej duszy. 

Nic samo się nie zmieni. Nie wystarczy pomyśleć, że 'chce’. Nie wystarczy zrozumieć jak powinno być. Trzeba własnoręcznie, uparcie, codziennie, wytrwale namawiać swoją podświadomość do takiej zmiany jaką chciałabyś osiągnąć. Tylko wtedy zmieni się twój sposób myślenia, a zarazem z nim zmieni się całe twoje życie.

(…)nie można uciec od samego siebie i nawet jeśli wybierzesz się w podróż na koniec świata, to twoja udręczona dusza wybierze się tam razem z tobą.

Kochać potrafi dopiero ten, kto nie czuje już w sobie żadnej pustki ani braku.

Nie mów, że jesteś słaby, że czegoś nie potrafisz, nie możesz, nie dasz rady, nie nadajesz się. Masz w sobie wielki magazyn siły i potężny generator, który dostarczy ci jej jeszcze więcej – jeśli tylko postanowisz go włączyć i zacząć z niego korzystać.

Nie boję się zabłądzić. Powiem więcej: uwielbiam błądzić, bo zawsze wtedy odkrywam coś zaskakującego. Coś, czego nikt nie widział, ani nie przeżył na własnej skórze.

I dlatego ja ciągle powtarzam: „Rób swoje”. Nie zajmuj się tym, co robią inni, bo oni mają własne drogi do przejścia. A Ty masz swoją. Nie pytaj dlaczego im się coś bardziej udaje, tylko szukaj sensu w tym co robisz. Kiedy znajdziesz w tym wolność, spełnienie i radość, świat sam do Ciebie przyjdzie.

Oddychać. Dbać o dobre myśli. Prowadzić zdrowy tryb życia. Odpowiednio dużo spać. Zdrowo jeść. Mieć marzenia. Nie martwić się na zapas. I w każdej sytuacji znajdować pozytywną stronę.

Jeśli chcesz, możesz dać wyraz swojej wdzięczności stawiając nam kawę.❤

Podaj dalej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *