ŻEBY POLSKA BYŁA POLSKĄ – ZNAKOMITY KOMENTARZ NA CZAS KRYZYSU

Dzisiaj to już pewne, że nasza narodowość stała się jedynie wspomnieniem. Niesamowite jak tak dumny i dzielny naród został całkowicie podporządkowany zagranicznym korporacjom. Słowo „Polska” na zawsze będzie w naszych sercach, jednak czysto oficjalnie; nasz kraj – Rzeczpospolita to korporacja zarejestrowana jako podatnik w Stanach Zjednoczonych z całkowicie marionetkowym, polskojęzycznym rządem na czele. Czas, który nadchodzi, będzie ostatnią szansą na odzyskanie naszego państwa.

Oddałbym wszystko by móc patrzeć na teraźniejszość i zasypywać Was pozytywnymi artykułami. Pisać o zmianie mentalności w Polsce, rozwoju gospodarki i technologii zgodnej z naturą, wzroście świadomości, wychwalać kolejne świetne decyzje naszych przywódców itd… Ale to nie jest ten czas. Musimy razem się z tym pogodzić i stawić temu czoła. Nie ma innego wyjścia. Ale by do tego doszło musimy stawić czoła brutalnej prawdzie. Nasza obecna sytuacja naprawdę niewiele różni się od sytuacji naszych przodków po trzecim rozbiorze. Istotnym szczegółem jest to, że pozwolono nam myśleć, że jesteśmy wolni i to jest najbardziej przerażające.

„Utknęliśmy w bardzo poważnym punkcie historycznym, kiedy wcześniej próbowano zabrać nam narodowość, robiono to oficjalnie, szablą, mieczem, ogniem, wydziedziczeniem, wynarodowieniem, zamachem na naszą edukację. W tej chwili to wszystko stało się bo byliśmy uśpieni.”

Jacek Sokal – Wiedza dla wszystkich

Polskojęzyczny, kukiełkowy rząd wykonuje jedynie rozkazy zwierzchników z Waszyngtonu. Bierze udział w grabieniu naszych surowców, okradaniu nas w postaci ogromnych podatków, gigantycznych kredytów, obraduje i przepycha ustawy nocami tylko dlatego, że to czas pracy w USA i skrupulatnie melduje o wykonanych poleceniach. A następnymi rozkazami są; wprowadzenie budzącej ogromne kontrowersje i jeszcze większe zagrożenie technologii 5G oraz przymusowych szczepień na C-19. Jeśli chociaż mała część tych obaw odnośnie tych rzeczy okaże się prawdziwa to będzie depopulacja na niespotykaną dotąd skalę. Zbliża się więc czas wielkiej Prawdy o losy Polski i całego świata.

„Nie jest to czas na protesty, jest to czas na myślenie i szerzenie  świadomości., Więc szerzmy wiadomości, drukujmy ulotki, rozdajmy to ludziom, przedstawmy im te wiadomości, niech w końcu się obudzą. Bo jeżeli się nie obudzą to możliwe, że nie obudzą się już nigdy.”

Jacek Sokal – Wiedza dla wszystkich

Zapraszam Was do obejrzenia krótkiego materiału, który był inspiracją dla tych paru słów. Fenomenalny komentarz Jacka Sokala przedstawia naszą rzeczywistą sytuację jako kraju. Jest również fantastycznym apelem do naszego narodu abyśmy nareszcie otworzyli oczy bo powoli wybija na to ostatnia godzina. Budzimy się ♥

Podaj dalej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.