ZERO OGRANICZEŃ – JOE VITALE

Każda trudna nieprzyjemna sytuacja, a nawet ta przyjemna to nic innego jak interakcja z samym tobą. Nawet jeśli w twoim przekonaniu jest to tylko przypadkowa osoba na twojej drodze. Możesz mi wierzyć, sam doprowadziłeś do tej konfrontacji. I właśnie to musisz zrozumieć.

„Jesteś przyczyną, skutkiem i celem wszystkiego. Uzdrawiając siebie, naprawiasz całą rzeczywistość. A im jesteś doskonalszy, tym doskonalszy jest świat.”

Mianowicie, że nic, co cię spotyka, nie dzieje się bez twojego wkładu. Jeśli to zrozumiesz, zaczniesz przejmować odpowiedzialność za życiowe sytuacje. Nie mówię tu o winie, o obwinianiu się i użalaniu nad sobą albo nad kimś. Mówię tu o świadomej odpowiedzialności, o przejęciu spraw w swoje ręce. I to właśnie jest klucz do twojego centrum dowodzenia. Z tego poziomu możesz już wszystko.

Przejmij odpowiedzialność, zaakceptuj ja,  gdyż jesteś przyczyną własnego życia, bez ciebie ono by nie istniało. Zastanów się, co doprowadziło cię do danej sytuacji. Następnie zacznij się oczyszczać. Na każdą trudną sytuacje, toksyczną osobę, każdy problem, reaguj pełną akceptacją gdyż już się stała nie cofniesz tego. Na tym etapie możesz się tylko oczyścić robiąc to w pełnej akceptacji oraz miłości do zaistniałej sytuacji i do samego siebie.

Oczyszczając się wyrzucasz śmieci z przeszłości. Zbędny balast, który nosząc doprowadza do nieprzyjemnych zdarzeń. Już nie jest ci do niczego potrzebny. Teraz możesz kreować swoją rzeczywistość z zupełnie innego pułapu. Pułapu miłości, przebaczenia i wdzięczności.

Nie wiem, czy już to wiesz ale twoje Ego zbytnio nie przepada za taką wibracją, Dlatego też:

 „Przepraszam. Wybacz mi, proszę. Dziękuję. Kocham Cię”

ho’ oponopono

Sprawdź gdzie możesz kupić najtaniej

Joe Vitale – Zero Ograniczeń

Od Wydawcy

Mistyczna nauka Ho’oponopono w Twojej codzienności:

    * Uzdrawianie własnego życia i otaczającego świata
    * Oczyszczanie umysłu z toksyn i traum
    * Akceptacja pełnej odpowiedzialności
    * Wypełnianie całej istoty Miłością i Wybaczaniem

Ho’oponopono jest starożytną wiedzą pochodzącą wprost z Hawajów — tajemniczych rajskich wysp. Słowo to oznacza „poprawiać”, „naprawiać błąd”, „postępować słusznie”. Podstawą Ho’oponopono jest akceptacja faktu, że stanowimy sumę przeszłych myśli, czynów i decyzji, które ukształtowały nasze obecne życie. Cały ten egzotyczny proces polega na oczyszczeniu negatywnych myśli i wspomnień poprzez miłość i przebaczanie.

To Ty tworzysz swoją rzeczywistość. Twój umysł i reakcja wszechświata na wysyłaną energię są odpowiedzialne za to, kim teraz jesteś, co robisz, ile zarabiasz i z kim dzielisz życie. Wykreowałeś to wszystko zupełnie nieświadomie. Sprawdź, jak bardzo zmieni się świat, kiedy zaczniesz kontrolować swoje myśli i wprowadzać je na właściwy tor!

Starasz się ze wszystkich sił, a mimo to wciąż nie możesz osiągnąć sukcesu zawodowego, a Twoje życie osobiste wypełnia pustka? Być może problem tkwi w Tobie? Ograniczenia, które hamują realizację Twoich celów, pochodzą od Ciebie, a nie z zewnątrz. Zaktualizowana na potrzeby dzisiejszych czasów metoda Ho’oponopono pomaga usunąć mentalne przeszkody i wyswobodzić umysł, otwierając w ten sposób drogę do nowych, zaskakujących pomysłów. Powiedzieć, że działa, to za mało — ta metoda czyni cuda.

Wyobraź sobie, że zupełnie oczyszczasz swój umysł i zaczynasz wszystko od nowa, bez uprzedzeń i przyjętych z góry założeń. Każdy Twój dzień staje się cudem. Wyobraź sobie, że wszystko jest możliwe. Prawda jest taka, że rzeczywiście wszystko jest możliwe, jeśli tylko pozbędziesz się blokad ograniczających Twój umysł. Ta książka to klucz, który otwiera drzwi do nowego wszechświata możliwości i spełnienia — do strefy zerowych ograniczeń.

Wizerunek Joe Vitale

O Autorze

Dr Joe Vitale, dziś autor bestsellerów i gwiazda branży reklamowej, był kiedyś choć trudno w to uwierzyć, bezdomny. Obecnie jest prezesem Hypnotic Marketing Inc., Firmy specjalizującej się w marketingu internetowym. Posiada dwa doktoraty: z marketingu i metafizyki, a w swoich książkach doskonale łączy obie dziedziny i swoje doświadczenie prezentując nam gotowe i sprawdzone receptury na sukces. Jest obecnie wymieniany w piątce najlepszych marketerów na świecie!

Kocham cię Człowieku, Raffi

Sprawdź gdzie możesz kupić najtaniej

Joe Vitale – Zero Ograniczeń

Podaj dalej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.