ZMIEŃ SWÓJ WEWNĘTRZNY ŚWIAT BY ZMIENIĆ ŻYCIE. PRZED TOBĄ WYJĄTKOWY KURS, KTÓRY POKAŻE CI JAK TWORZYĆ ZUPEŁNIE NOWĄ ŻYCIOWĄ PRZESTRZEŃ – FORMUŁA Z DR JOE DISPENZA

Pewnie nie raz powtarzałeś, bądź słyszałeś. Taki mój los, że przeznaczenia nie oszukasz… Jak myślisz, czy takie stwierdzenie nie tworzy pewnej zależności? Może już czas by to zmienić, odwrócić, wziąć sprawy w swoje ręce i wyrwać się z niekończącej niemocy wpływu na własne życie. Przed nami wyjątkowa okazja by dowiedzieć się jak kreować własną przestrzeń. Dlatego też pragniemy zaprosić Cię na kurs z DR Joe Dispenza.

„Twoje myśli określają Twoją rzeczywistość, więc kiedy ciągle myślisz o tym samym, tworzysz tę samą rzeczywistość w kółko, dzień po dniu”.

Joe Dispenza

FORMUŁA z dr Joe Dispenza

To przewodnik krok po kroku, który pomoże Ci zmienić Twoje życie! Opiera się na odkryciach z najnowszych badań i warsztatów dr Joe Dispenza i obejmuje praktyczne techniki i niezwykłe medytacje.

“Łącząc spójność serca i mózgu, możemy wpływać na nasz umysł, nasze ciało i ostatecznie przejąć kontrolę nad naszym życiem”!

– Dr Joe Dispenza

Nowe ja prowadzi do nowej rzeczywistości!

Twoje uczucia i myśli tworzą świat wokół Ciebie! Kształtują Twoje życie, Twoje ciało, Twoje zdrowie! Jeśli uda Ci się zmienić swój wewnętrzny świat, wraz z nim zmienisz swoje życie!

Ale jak?

Na tym wyjątkowym kursie przygotowujemy podstawy do nauki korzystania z Formuły, aby zmienić Twoje życie. W naszym bezpłatnym kursie online dowiesz się:

  • Jak powstała Formuła i dlaczego jest tak skutecznym narzędziem do zmiany życia.
  • Podstawy transformacji
  • Proces wkraczania w nieznane
  • Jak stworzyć świat, który chcesz za pomocą umysłu

Kurs wprowadzający do Formuły rozpocznie się 17 maja! Nie czekaj, zobacz szczegóły i zarezerwuj swoje miejsce.

Dołącz do kursu – Formuła z Dr Joe Dispenza

Dr Joe Dispenza opracował tę formułę przez lata swojej pracy jako kierownik warsztatu, naukowiec i we współpracy z kilkoma zespołami badawczymi! Efekt tej wieloletniej pracy łączy się w ten wyjątkowy kurs!

Aby w pełni zrozumieć siłę tego kursu, przygotowaliśmy dla Ciebie krótki zwiastun:

Dr Joe Dispenza jest autorem bestsellerów New York Timesa, badaczem, kręgarzem i nauczycielem.   Nauczył tysiące ludzi na całym świecie swojej wiedzy na temat neuronauki i potencjału ludzkiego. Dzięki tej wiedzy i narzędziom, które otrzymasz, będziesz mógł porzucić destrukcyjne i codzienne przyzwyczajenia oraz zamanifestować swoją osobistą wizję swojego życia i osiągnąć zamierzone cele.

Jego twórcze podejście wypełnia lukę między neuronauką a prawdziwym potencjałem człowieka. Wyjaśnia, jak możesz dosłownie przeprogramować swój mózg i stworzyć nowy sposób myślenia, w wyniku którego będziesz tworzyć i osiągać nowe rzeczy w swoim życiu. Nowe ja prowadzi do nowej rzeczywistości!

Zostań kreatorem własnego życia ! Zapraszamy !

Dołącz do kursu – Formuła z Dr Joe Dispenza


Podaj dalej!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.