KAWIARNIA NA KOŃCU ŚWIATA – STRELECKY JOHN

Kawiarenka przytrafiła mi się na grupie tematycznej związanej z rozwojem osobistym. Nie wiem czemu ale ten tytuł wywarł na mnie nie lada wrażenie. Sam tytuł a ja w sercu czuję, że to jest coś, co muszę przeczytać.

Raz, dwa zamówiłem i czekam cierpliwie. Po kilku dniach otwieram paczkę a tam książeczka zaledwie set stron a w środku druk jak w czytance dla dziecka.

Myślę sobie, – tylko tyle?… No dobra, zobaczymy do czego mnie serce moje przywiodło. Książka dosłownie na jeden wieczór. I pomimo lekkości i zwiewności egzemplarza wiedziałem już, że w życiu nic nie dzieje się od tak sobie. Przekaz jest naprawdę potężny a ja jestem przekonany, że już na życie nie patrzę tak samo. Słowa zawarte w tej wyjątkowej książce będą mi jeszcze długo w duszy grały.

Niezależnie od tego, co nam wpajają, co słyszymy w reklamach i co czujemy, kiedy siedzimy zestresowani w pracy,to my kontrolujemy każdą sekundę naszego życia.

Strelecky John

Możemy szukać, przeczesywać, błądzić, analizować a tak naprawdę sedno sensu bycia tkwi w prostocie. I dowodem na to jest przekaz szczególnego doświadczenia Johna Strelwcky. Dlatego polecam Ci ten egzemplarz, ponieważ możesz znaleźć w nim odpowiedzi na jakże nurtujące cię pytania w temacie poszukiwania sensu życia.

Od Wydawcy

W wieku trzydziestu trzech lat John doświadczył czegoś, co na zawsze zmieniło jego życie, i w przypływie natchnienia postanowił napisać Kawiarnię na końcu świata. Nie posiadał kierunkowego wykształcenia, które mogłoby mu w tym pomóc. Niniejsza książka jest jego debiutem literackim. Już rok po jej wydaniu, przy ogromnym wsparciu ze strony czytelników, Kawiarnia na końcu świata zawędrowała w najdalsze zakątki świata, inspirując ludzi na każdym kontynencie, łącznie z Antarktydą. Wspięła się na sam szczyt listy bestsellerów i została przetłumaczona na trzydzieści cztery języki. Od tamtej pory John napisał już inne książki, w tym Return to The Why Caf, Life Safari, The Big Five for Life, The Big Five for Life Continued oraz Ahas! Moments of Inspired Thought. Za sprawą swoich publikacji oraz wystąpień w telewizji i radiu przesłanie Johna zainspirowało miliony ludzi do wzięcia życia w swoje ręce. Jego nazwisko pojawiło się obok Oprah Winfrey, Tony’ego Robbinsa oraz Deepaka Chopry na liście stu najbardziej inspirujących osobistości na polu przywództwa oraz rozwoju osobistego. Wszystko to nie przestaje go zaskakiwać.

Wizerunek: Strelecky John

O Autorze

Strelecky John przoduje w sztuce pomagania ludziom. Poprzez swoje pisma, wykłady i występy w telewizji i radiu dotarł i wpłynął na miliony ludzi.
Został niedawno uznany, wraz z Oprah Winfrey, Lance Amstrong i Deepak Chopra, za jedną ze 100 najbardziej wpływowych osób w dziedzinie przywództwa i rozwoju osobistego.

Uzyskał tytuł magistra w Kellogg Graduate School of Business na Northwestern University. Jest autorem wielu hitów. Kawiarnia na końcu świata jest jego pierwszą książką. 
Mieszka w Orlando na Florydzie, ale regularnie podróżuje po świecie.

Sprawdź gdzie możesz kupić najtaniej

Kawiarnia Na Końcu Świata – Strelecky John

Jeśli chcesz, możesz dać wyraz swojej wdzięczności stawiając nam kawę.❤

Kocham cię Człowieku, Raffi

Podaj dalej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *