ŻYCIE W PRZESTRZENI SERCA – DRUNVALO MELCHIZEDEK

Życie w przestrzeni serca – To już nie jakieś  mrzonki, czy wiedza mistyczna. Jest wiele opracowań na ten temat. Wiele doświadczeń, warsztatów oraz dowodów naukowych. Jest to stara wiedza naszych przodków, którą na nowo odkrywamy. Osobiście jestem przekonany, że ta wiedza jest fundamentalna. Bez niej nie jesteśmy w stanie poprawnie funkcjonować. Mamy ogromny potencjał od którego jesteśmy mocno odizolowani.

„Dawno temu my ludzie używaliśmy form komunikacji i odczuwania, które nie angażowały mózgu do tego procesu; bardziej pochodziły one ze świętego miejsca w naszym sercu.
Jaką wartość miałoby odnalezienie tego miejsca na nowo, w świecie, w którym największą religią jest nauka i logika umysłu? Czy znany jest mi świat, w którym emocje i uczucie są obywatelami drugiej klasy? Owszem.
Jednakże moi nauczyciele poprosili mnie, abym przypomniał ci kim naprawdę jesteś. Jesteś czymś więcej niż ludzką istotą, czymś o wiele większym. W twoim sercu znajduje się bowiem miejsce, święte miejsce, w którym świat może dosłownie zostać przemieniony w procesie
świadomego współtworzenia. Jeżeli na to pozwolisz pokażę ci to, co zostało pokazane mnie.”


Fragment wstępu – Życie w przestrzeni serca

Logiczny umysł oraz wielopokoleniowe przekonania oparte na tymże umyśle powodują mocne oddzielenie przestrzeni serca od naszego współczesnego Ja- Ego. Sztucznie wykreowanego przez zmanipulowany umysł.  Nasza współczesna wiedza opiera się na tym, że mózg jako centrum dowodzenia zarządza wszystkimi organami. A czy wiedziałeś, że twoje serce zaraz po poczęciu zaczyna bić jako pierwsze? Zanim jeszcze wykształcił się mózg. Jak się okazuję serce ma swoje centrum zarządzania, swój własny mózg i jest to dowiedzione naukowo.

Już od lat mówiło się o inteligencji serca a teraz jest to poparte dowodami naukowymi. I to jest piękne. Polecam Ci tą lekturę ale czytając ją wycisz swój logiczny umysł i otwórz się na wiedzę którą Drunvalo chce ci przekazać. Jest to spora dawka ciekawych często zaskakujących informacji. Jeśli posiadasz już pewną wiedzę, połączysz ten przekaz w pewną całość, jeśli jesteś początkujący – Pewne informację mogą być zaskakujące, a nawet groteskowe. Miej otwarty umysł, albo jeszcze lepiej chłoń sercem. W tym stanie już nic cię nie zaskoczy a Ty będziesz wzrastał i po jakimś czasie staniesz się zupełnie inny, bo dzięki tej wiedzy odkryjesz siebie a wtedy już nic cię nie zatrzyma.

Od wydawcy

W swojej najnowszej książce „Życie w przestrzeni serca – jak wkroczyć do świętej przestrzeni serca” Drunvalo Melchizedek podaje dokładny przepis na wstąpienie do miejsca, w którym połączeni jesteśmy ze wszystkim co istnieje, miejsca w którym istnieje prawdziwa Miłość i kontakt z naszym stwórcą.

Drunvalo na wielu przykładach udowadnia jak istotne jest życie wychodzące z tego niewielkiego, świętego miejsca w naszym sercu. Kontakt z naszą najgłębszą istotą, naszymi uczuciami jest bowiem absolutnie konieczny na naszej drodze rozwoju. Drunvalo w dwóch rozdziałach odnosi się do wiedzy zawartej w tomach „Pradawnej tajemnicy Kwiatu Życia” oraz omawia wzajemne powiązania między sercem a Mer-Ka-Ba.

Książka zawiera płytę z „Medytacją świętej przestrzeni serca”, na której znajdują się mówione wskazówki prowadzące do ustanowienia kontaktu z tą małą przestrzenią leżącą w naszym sercu. Wskazówki mówione są w j. angielskim oraz polskim.

O Autorze

Drunvalo Melchizedek studiował czystą świadomość i ludzki potencjał przez prawie czterdzieści lat. Jego odkrycia dotyczące ciała świetlistego człowieka Met-Ka-Ba, oraz to jak święta geometria zawiera się w ciele świetlistym, przekazywana jest na jego wykładach oraz przez jego książki. To właśnie on rozpowszechnił w świecie wizję Kwiatu Życia oraz wiedzy o Mer-Ka-ba.

Kocham cię człowieku, Raffi

Sprawdź gdzie możesz kupić najtaniej

Drunvalo Melchizedek – Życie W Przestrzeni Serca

Podaj dalej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *