SIŁA SPOKOJU – DROGA MIŁUJĄCEGO POKÓJ WOJOWNIKA – DAN MILLMAN

Droga Miłującego Pokój Wojownika – Coś niesamowitego, książkę przeczytałem z zapartym tchem, z niesamowitym uczuciem przepływającej energii przekazu tego wyjątkowego dzieła. W prawdzie oglądałem kiedyś film w którym niestety ujęta była tylko namiastka, samo sedno przekazu Dana Millmana. A ważny jest każdy szczegół, każdy element, umiejętność obserwacji w każdym calu.

„Nigdy z nikim i z niczym nie zmagaj się. Gdy jesteś pchany – ciągnij. Gdy jesteś ciągnięty – pchaj. Znajdź naturalny bieg wydarzeń i poddaj mu się – wtedy zjednoczysz się z siłami natury.”

Dan Millman

Jest to naprawdę wyjątkowy przewodnik na drodze przebudzenia. Dlatego, nieważne na jakim etapie jesteś, początkujący czy zaawansowany. Jest to totalnie nieistotne. jeśli masz ją w ręku, czy też coś o niej słyszałeś, znaczy to, że wstąpiłeś na drogę miłującego pokój wojownika.

A jeśli nic nie słyszałeś, to nic nie szkodzi, ponieważ czytasz właśnie ten artykuł. Jak już pewnie wiesz w życiu nie ma przypadków. Dlatego też wchodzisz na tą wyjątkową drogę. Czytając ją każdy z nas może identyfikować się z jej bohaterem Danem. Coś jakby moja transformacja została zawarta w tym właśnie przekazie.

„Wszyscy, wszędzie żyli w pomieszaniu, zawzięcie szukali. Rzeczywistość nigdy nie odpowiadała ich marzeniom. Szczęście było tuż za rogiem – za rogiem, za który nigdy nie skręcali.”


Dan Millman

Teraz widzę, jak wszystko się uzupełnia w jedną całość. Pewnie już wiesz co mam na myśli, a jeśli nie to po przeczytaniu na pewno zrozumiesz. Jak dla mnie jedna z obowiązkowych lektur na drodze przebudzenia. Tylko uważaj, ponieważ jak wstąpisz na tą właśnie drogę nie będzie już odwrotu.

Od wydawcy

Kultowa książka, która odmienia życie.

„Siła spokoju” to opowieść oparta na życiu Dana Millmana, mistrza świata w gimnastyce akrobatycznej, który podróżuje w świat ciała i ducha, romantycznych i przerażających przygód, śmiechu i magii.

Dan jest uczniem college’u, przystojniakiem i uzdolnionym sportowcem, zdobywającym kolejne nagrody, jednak życie nie daje mu ani trwałego spokoju, ani satysfakcji. Pewnej nocy poznaje starszego mężczyznę, którego nazywa „Sokrates”. To przypadkowe spotkanie i wszystkie zdarzenia, które po nim nastąpiły, całkowicie odmieniły jego życie. Sokrates zostaje mentorem i duchowym przewodnikiem Dana na drodze miłującego pokój wojownika i uczy go jak prowadzić życie pełne radości i mądrości.

Wizerunek Dan Millman

O autorze

Mistrz świata w gimnastyce, trener uniwersytetu, instruktor sztuk walki, wykładowca i profesor koledżu. Najbardziej znany jest z prelekcji na temat automotywacji oraz inspirujących książek o drodze do samorealizacji.

W 1964 roku w wieku osiemnastu lat wygrał mistrzostwa świata w gimnastyce w konkurencji skoków na trampolinie. Następnie kontynuował karierę sportową zdobywając, samodzielnie i zespołowo wiele znaczących nagród.

Dan Millman jest autorem wielu książek, które zostały przetłumaczone na 29 języków stając się inspiracją dla milionów czytelników na całym świecie. W wyniku 20-letnich, intensywnych poszukiwań i praktyk duchowych, jego przekaz przybrał formę znaną pod nazwą Droga miłującego pokój wojownika.

Kocham cię człowieku. Raffi

Sprawdź gdzie możesz kupić najtaniej

Dan MllmanSiła Spokoju – Droga Miłującego Pokój Wojownika

Podaj dalej!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.