SIŁA SPOKOJU – DROGA MIŁUJĄCEGO POKÓJ WOJOWNIKA – DAN MILLMAN

Droga Miłującego Pokój Wojownika – Coś niesamowitego, książkę przeczytałem z zapartym tchem, z niesamowitym uczuciem przepływającej energii przekazu tego wyjątkowego dzieła. W prawdzie oglądałem kiedyś film w którym niestety ujęta była tylko namiastka, samo sedno przekazu Dana Millmana. A ważny jest każdy szczegół, każdy element, umiejętność obserwacji w każdym calu.

„Nigdy z nikim i z niczym nie zmagaj się. Gdy jesteś pchany – ciągnij. Gdy jesteś ciągnięty – pchaj. Znajdź naturalny bieg wydarzeń i poddaj mu się – wtedy zjednoczysz się z siłami natury.”

Dan Millman

Jest to naprawdę wyjątkowy przewodnik na drodze przebudzenia. Dlatego, nieważne na jakim etapie jesteś, początkujący czy zaawansowany. Jest to totalnie nieistotne. jeśli masz ją w ręku, czy też coś o niej słyszałeś, znaczy to, że wstąpiłeś na drogę miłującego pokój wojownika.

A jeśli nic nie słyszałeś, to nic nie szkodzi, ponieważ czytasz właśnie ten artykuł. Jak już pewnie wiesz w życiu nie ma przypadków. Dlatego też wchodzisz na tą wyjątkową drogę. Czytając ją każdy z nas może identyfikować się z jej bohaterem Danem. Coś jakby moja transformacja została zawarta w tym właśnie przekazie.

„Wszyscy, wszędzie żyli w pomieszaniu, zawzięcie szukali. Rzeczywistość nigdy nie odpowiadała ich marzeniom. Szczęście było tuż za rogiem – za rogiem, za który nigdy nie skręcali.”


Dan Millman

Teraz widzę, jak wszystko się uzupełnia w jedną całość. Pewnie już wiesz co mam na myśli, a jeśli nie to po przeczytaniu na pewno zrozumiesz. Jak dla mnie jedna z obowiązkowych lektur na drodze przebudzenia. Tylko uważaj, ponieważ jak wstąpisz na tą właśnie drogę nie będzie już odwrotu.

Sprawdź gdzie możesz kupić najtaniej

Dan MllmanSiła Spokoju – Droga Miłującego Pokój Wojownika

Od wydawcy

Kultowa książka, która odmienia życie.

„Siła spokoju” to opowieść oparta na życiu Dana Millmana, mistrza świata w gimnastyce akrobatycznej, który podróżuje w świat ciała i ducha, romantycznych i przerażających przygód, śmiechu i magii.

Dan jest uczniem college’u, przystojniakiem i uzdolnionym sportowcem, zdobywającym kolejne nagrody, jednak życie nie daje mu ani trwałego spokoju, ani satysfakcji. Pewnej nocy poznaje starszego mężczyznę, którego nazywa „Sokrates”. To przypadkowe spotkanie i wszystkie zdarzenia, które po nim nastąpiły, całkowicie odmieniły jego życie. Sokrates zostaje mentorem i duchowym przewodnikiem Dana na drodze miłującego pokój wojownika i uczy go jak prowadzić życie pełne radości i mądrości.

Wizerunek Dan Millman

O autorze

Mistrz świata w gimnastyce, trener uniwersytetu, instruktor sztuk walki, wykładowca i profesor koledżu. Najbardziej znany jest z prelekcji na temat automotywacji oraz inspirujących książek o drodze do samorealizacji.

W 1964 roku w wieku osiemnastu lat wygrał mistrzostwa świata w gimnastyce w konkurencji skoków na trampolinie. Następnie kontynuował karierę sportową zdobywając, samodzielnie i zespołowo wiele znaczących nagród.

Dan Millman jest autorem wielu książek, które zostały przetłumaczone na 29 języków stając się inspiracją dla milionów czytelników na całym świecie. W wyniku 20-letnich, intensywnych poszukiwań i praktyk duchowych, jego przekaz przybrał formę znaną pod nazwą Droga miłującego pokój wojownika.

Kocham cię człowieku. Raffi

Jeśli chcesz, możesz dać wyraz swojej wdzięczności stawiając nam kawę.❤

Sprawdź gdzie możesz kupić najtaniej

Dan MllmanSiła Spokoju – Droga Miłującego Pokój Wojownika

Podaj dalej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *